İçeriğe Yönlendir

2004 Focus Teyp Değişimi

Emin Onuk

Recommended Posts

Emin Onuk

Arkadaşlar bende ford ailesine yeni katıldım 2004 hb focus aldım üstünde orjinal teyp var benden önceki sahibi değiştirmemiş ama ben değiştirip usb girişi olan teyp almak istiyorum ama ne kadar araştırdıysam da direksiyona uyumlu bulamadım. Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı ? Gün geçtikce moralim bozulmaya başladı :)

Yorum bağlantısı
Emin Onuk
(düzenlendi)

hem konsola oturacak hem de direksiyona uyumlu birşey arıyorum. fakat konsola hiç birisi tam oturmuyormuş. Marka model olarak bilen birisi varsa hemen alacağım artık :)  Roadstar Rd-9110n bunu kullanan var mı ? en çok bu karşıma çıktı

tarihinde Emin ONUK tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Koray Demir

hem konsola oturacak hem de direksiyona uyumlu birşey arıyorum. fakat konsola hiç birisi tam oturmuyormuş. Marka model olarak bilen birisi varsa hemen alacağım artık :) Roadstar Rd-9110n bunu kullanan var mı ? en çok bu karşıma çıktı

Forumdan Onur Yeşil kardeşimiz nefis uydurmuş isterseniz bir danışın.

857452d40304b7f989630eaff2d72168.jpg

Yorum bağlantısı
Zafer Bakar

Cogu zaman direksiyon kumandasina uymuyorlar 2005 collection teyp degisiminde ayri kablo cekmemiz gerekir demislerdi ayrica gogus ovall oldugundan uyum biraz sorun oluyor umarim sorununuzu en kisa surede halledersiniz bu arada hosgeldiniz hayirli olsun araciniz

Yorum bağlantısı
Emin Onuk

Teşekkür ederim. Ovalligine tam oturmasına gerek yok kenarları falan dolsun yetecek

Yorum bağlantısı
Sarp D. Uygur

Double çerçeve alıp içerisine tek din teyp düşünmüyor musunuz? Bana kalırsa o daha mantıklı. Ayrıca direksiyon kumandası için modül alarak teybinize bağlayabilirsiniz. Misal ben önceki aracıma Sony teyp taktım ve Sony uyumlu kumanda modülü aldım, orijinal soketleri modüle, modülden gelen kumanda jakını da teybe takarak istediğiniz gibi kullanabilirsiniz..

Yorum bağlantısı
Emin Onuk

Tek şekilde düşünmüyorum gözüme hoş gelmiyor onlar emanet gibi

Yorum bağlantısı
Emin Onuk

Bana en uyumlusu şu markanın şu modelidir diyebilecek kimse var mı? ona göre alacağım artık

Yorum bağlantısı
Rifat Berber

Double çerçeve alıp içerisine tek din teyp düşünmüyor musunuz? Bana kalırsa o daha mantıklı. Ayrıca direksiyon kumandası için modül alarak teybinize bağlayabilirsiniz. Misal ben önceki aracıma Sony teyp taktım ve Sony uyumlu kumanda modülü aldım, orijinal soketleri modüle, modülden gelen kumanda jakını da teybe takarak istediğiniz gibi kullanabilirsiniz..

Sony teyp için kumanda modülünü nereden temin ettiniz?

Yorum bağlantısı
Sarp D. Uygur

Ebay üzerinden almıştım zamaninda, aliexpress ve ebay gibi yabancı sitelerde bolca mevcut

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Emin Onuk

bu araç için kaç inç almam lazım 6,2" mi yoksa biraz büyüğümü?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Ekran büyüklüğü 6 ile 7 arası olabilir. Kasa büyüklüğü sabittir 2Din.. Double dın denen.

Yorum bağlantısı
Emin Onuk

Kasa üstünde hiç oynama yapmak istemiyorum. orjinal teyp geri takılabilsin olsun. o yüzden soruyorum

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...