İçeriğe Yönlendir

Kartal-Pendik Civarı Pastane Tavsiyesi

Köksal Yılmaz

Recommended Posts

Hüseyin Sönmez

Pendik Yayla'da Vatan caddesi üzerinde Vatan pastanesi diye bir yer var fena değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Pendik Yayla'da Vatan caddesi üzerinde Vatan pastanesi diye bir yer var fena değil.

yayalar mı 

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Ben e-5'teki viyadük'ten alırım genelde yolum düşerse. Baklavasını bilmiyorum ama pastaları güzeldir. Bir de sahil tarafında Ançera var. Efsane muzlu rulo pastaları var. Bir tane de 19 mayıs caddesinin üst tarafına yakın bir yerde vardı adını unuttum şimdi oranın da alman pastası güzeldi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Durduk yere iş çıkarma başımıza pasta börek çörek  :biggrin:

Formuna dikkat et  ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

:D yok öyle biyer

Yayalar'da arkadaşımın kahvesi var, orda toplanalım :) Baklavaları imha ederiz.

Yorum bağlantısı
Osman Nuri Köknar

Söylediğiniz yer Tuzla'da var. Kartal'da Çağdaş Pastanesi'ni tavsiye ederim. Adliyeye doğum günü pasta siparişlerini hep oradan söylüyorum. Şimdiye kadar yiyen herkes "aaa bu nerenin pastası" diye sordu. Kartal Cevizli'de.  Pendik merkezde Ançera Pastanesi var. Oranın da limonlu cheesecake çok güzeldir. Tuzla'ya yolunuz düşerse sahildeki Has Fırın'ın pastaları taze ve güzel olur. Kartal Atalar'da Roka Pastanesi'ne de uğrayabilirsiniz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Kartal kızılay caddesinden aşağı minibüs yoluna inerken tam ışıklarda shell in karşısında pastane var adı aklımda değil fakat dilber dudağı tatlısını şiddetle tavsiye ederim kardeşim. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Arabayı Tüv e getirdim :)

hangi TÜV e geldin. tuzla mı orhanlı mı 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Tuzladaydım abi.

ben sana ne diyeyim :angry:  insan gelince bir arar aramaya gerek yok bağırsan duyardım sesini benim iş yeri hemen yan tarafta 

Yorum bağlantısı

ben sana ne diyeyim :angry: insan gelince bir arar aramaya gerek yok bağırsan duyardım sesini benim iş yeri hemen yan tarafta

Ciddimisin abi,kusura bakma ya.bilsem aramazmıyım,bir dahakine diyelim o zaman abi :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...