İçeriğe Yönlendir

İşte Akk'nin Kullanılmadığı Halde Bitmesinin Sebebi!

Mehmet Kaya

Recommended Posts

Mehmet Orhan

geçen ay başka bir iş vardı, adsl ve fiberde  yaptığımız upload miktarı kotamızdan düşmüyor. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Xp deyim,yine bitiyor :)

Gezdiğin yereler dikkak et :)

Yorum bağlantısı

Bir seferinde 1 saat içinde cep telefonumun kotasını bitiren lanet güncelleme. [emoji35] Çok fena saydırmıştım.

Bilgilendirme için çok sağol. ;)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mustafa Sahin

Bir programcı olarak şunu demem gerekir;  dünyada çok sayıda kötü niyetli yazılımcılar var ( çoğunlukla Rusya' da yaşıyorlar ) sizden bilgi sızdırmaya aralıksız çalışmaya devam ediyorlar. Bunun en kolay yolu işletim sistemlerindeki açıklardır.

Windows 10'un sürekli güncelleme yapmasına kızmak yerine sevinmeniz lazım. Bu update'lerde performans iyileştirmelerinin yanı sıra kötü niyetli insanların işletim sistemindeki açıkları kullanarak sizi izlemesini engelleyecek kod iyileştirmeleri olur. Eski işletim sistemlerinde update artık olmadığı için güvenlik yamaları da uygulanmayacağı için güvende değilsiniz.

Uzun lafın kısası Otomatik güncellemeleri kapatarak adil kotayı doldurtmazsınız ama işletim sisteminiz güncel olmaz, performans güncelllemeleri olmaz ve hack girişimlerine karşı bilgisayarınız korunmasız olur. Tercih sizin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Win10 klasiği... Destek yok

Bunun sebebi win10 kendisi yapıyor. Ekstra bir programın müdahelesine izin vermiyor.

TRIM komutu sadece win7'de sonradan çalıştırılabiliyor zira 7'de bu komut mevcut değil.

Gerçi resimde de üst satırda yazmış bunları taiwan'lı kardeşlerimiz :)

Yorum bağlantısı
İnan Çınar
(düzenlendi)

6ca0658d3ed0ede2682ad35c149bd59e.jpg

Burada bahsedilen guncellestirmelerin kapanması değil. Sadece microsoft üzerinden güncelleme alınıyor. Torrent benzeri bir sistemi kapatmış oluyoruz.

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...