İçeriğe Yönlendir

Abiler Bu Çizik Nasıl Geçer

Alperen Kaya

Recommended Posts

biri arabanin kapısını bu hale getirmiş nasıl geçer bu

Çizik mevcut olup olmadığı belli olmuyor. Eğer tırnak takılıyorsa boya şart. Ama tırnak takılmıyor ise pasta cila ile kolayca geçer.

Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Sanki sürten arabanın boyası orada kalmış gibi. Pasta ile büyük ihtimalle gider.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Pasta büyük bir kısmını alır. Derin çizikler kalır.

Yorum bağlantısı
Volkan İşli

Buna benzer siyah bir izi pasta ile çıkardım birkaç gün önce denemeye değer [emoji1417]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Yoğun çizik alıcı pastalar var diğer aracın rengini komple temizliyor. Çokda pahalı değiller bi deneyin bence

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Pastaya gerek bile yok, zift sökücü veya gazyağı ile bile çıkar (çok çıkardım). Pasta, boyada gereksiz incelme ve uygulama hatası olursa renge göre matlık da yapabilir.

Yorum bağlantısı
Emre Akbas
(düzenlendi)

Herhangi bir pasta işinizi görür göründüğü kadarıyla boyada bişey yok yüzeysel bişey pastayla tamamen geçer.Ama ülkede park alanına girip çıkmayı bilmeyen yanda araç varken kapı açmayı bilmeyen cahil bir toplum olduğumuz için heran herşey olabilir aracınıza

Ben hergün acaba bugün arabanın neresine sürtmüşler diye bakar oldum hadi benim araç 2000 model adam fabrikadan sıfır araç alıyor adamın aracını ertesi gün sürtüyolar bunlara şahit oldum ben.

tarihinde Emre Akbas tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Macit Aliyev

oj0EY7.jpg

Merhaba arkadaşlar benden önceki sahibi ön tamponun hem sag hemde sol kısımlarını sürtmüş.bunlar nasıl giderilir? var mıdır bir yolu?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Boya harici düzelmez oralar. Tampon altı olduğu için takmayın kafanıza derim.

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Polat

Önce pasta ile sabırla çok bastırmadan silinir eğer temizleniyorsa ilgili işleme devam edilir, büyük ihtimalle üzerindeki sürtme rengi temizleyecektir,geri kalan yerde ise boya kalkmaması varsa rötuş boyası yapılır.

Hayırlı akşamlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
12 saat önce, Oğuzhan Polat yazdı:

Önce pasta ile sabırla çok bastırmadan silinir eğer temizleniyorsa ilgili işleme devam edilir, büyük ihtimalle üzerindeki sürtme rengi temizleyecektir,geri kalan yerde ise boya kalkmaması varsa rötuş boyası yapılır.

Hayırlı akşamlar.

12 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Pasta büyük ihtimal çok aza indirecektir. Deneyin.

Bu hafta sonu  deneyeceğim inşallah. Sonucunu paylaşırım burdan

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Önce kil uygulanır-eğer çıkarmazsa pasta uygulanır . derim :pilot:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...