İçeriğe Yönlendir

Aracınızda Olması Gereken 10 Şey.

Turgay Özçelik

Recommended Posts

Turgay Özçelik

daha neler neler var da utancımdan saymadım:=)

şemsiye, yastık battaniye, çizme, bıçak, harita, tabure, çoban sopası, fırça, vileda seti, çekçekler, ince bir şilte yatak, altına somya görevi görecek büyük bir karton, kar zinciri, mont, bazen havlu ve şort vs vs..

e araç sprinter olunca bagaj da ambar gibi oluyor:=)

Sizin karavanınız gelmiş.[emoji6] [emoji1]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Kayserili olmanın hakkını veriyorsun.. :=)

Tabi ne demek; Serkan Turan Kayseri dersem gelir herhalde :=)

Serkan Turan

Yahyalı Kayseri de. Gelmezse ben bişey demiyorum [emoji41] Tüm kargolar bilir beni yahyalıda. [emoji4]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

Serkan Turan

Yahyalı Kayseri de. Gelmezse ben bişey demiyorum [emoji41] Tüm kargolar bilir beni yahyalıda. [emoji4]

Hem Kayserili hem Muhasebeci çok tehlikelisin:=)

Neyse o saydıklarım içinden istediğin bir şey varsa göndereyim, canın sağ olsun..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Semaver, çay otu, çay demliği, küp şeker, karton bardak, çıra ve bunların içinde bulunduğu tahta kasa.

İlk yardım seti yangın tüpü falan onları standart olmasi gereken sınıfında sayıyorum.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Sadece gözlük kabı var.

Gözlük kabı diyip geçmemek lazım, gözlüğü koyacak yer olmuyor orradan oraya çziliyor iş görmez hale geliyor bazen.

Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

Zombi istilasında dahi bir kaç hafta idare edecek üyelerimiz var. Okurken aklıma hep Walking Dead geldi. :)

Lastik tamir kiti, şemsiye, yangın tüpü ve İsveç çakısı her daim bulundururum, bir de meslek şapkası var ki çok kez çekiciden korumuştur beni.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Hem Kayserili hem Muhasebeci çok tehlikelisin:=)

Neyse o saydıklarım içinden istediğin bir şey varsa göndereyim, canın sağ olsun..

Eyvallah sağol göndermiş kadar oldun zaten. Ben senin bildiğin Kayserili ve muhasebeci lerden değilim [emoji41]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı

Sadece gözlük kabı var.

Gözlük kabı zaten acil durum kiti gibi birşey ford bize oem koymuş gözlüğü de Biz koyuyoruz [emoji12]
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Alet çantası yeterli

tarihinde Erol Eser tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Uzun yol yapanlar kışın battaniye de bulundurmalı.

Mini gaz lambası olmadan kışın yol yapmam. - 24 derece Erzurum havalimani yolunda kenara çekip denedim. İşe yarıyor
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Mini gaz lambası olmadan kışın yol yapmam. - 24 derece Erzurum havalimani yolunda kenara çekip denedim. İşe yarıyor

Sebze lerden hangisi peki bagajda olmalı?

Prd. Mont cebinde?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Sebze lerden hangisi peki bagajda olmalı?

Prd. Mont cebinde?

Çaylı kek konsol gözünde olmalı,
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...