İçeriğe Yönlendir

Samsun Grubunu Cilaladık :)

Ebrar Tüfek

Recommended Posts

Sertaç Karginer

Elinize sağlık güzel bir buluşma olmuş çıkan sonuçta harika iyi günlerde kullanın :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

OOOO Maşallah valla Allah muhabbetinizi artırsın güzel şeyler ortaya çıkmış özellikle Koleos uçmuş emeğinize sağlık  :good1:  İstanbuldaki yönetici abilerim, dostlarım diyorum başkada bişey demiyorum valla yeter artık bende cilalı resim atmak istiyorum  :D  :D  :D

Çok teşekkür ederiz :D

Ellerinize sağlık arkadaşlar. Arabalara 41 kere maşallah

Daha iyileri sizin olsun hocam çok teşekkürler

Elinize sağlık güzel bir buluşma olmuş çıkan sonuçta harika iyi günlerde kullanın :)

Teşekkürler :)

Ellerinize sağlık güzel olmuş

Teşekkürler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Ellerinize saglik guzel is cikarmissiniz

Çok sağolun biraz yorucu oluyor ama arabaların o aynadan farksız hallerini görünce sonuna kadar değer diyorum.

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Valla benim bile Amasya dan size katılasım geldi. Çok güzel olmuş. Herşey bir tarafa, böyle organize olabilmek çok güzel.

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Valla benim bile Amasya dan size katılasım geldi. Çok güzel olmuş. Herşey bir tarafa, böyle organize olabilmek çok güzel.

Öyle bir niyetiniz varsa toplanmadan önce haber verelim sizede. Amasya çokta uzak değil Samsuna.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Kardeşim teşekkür ediyorum. Uzak değil,bir iki ayda bir geliyorum Samsun'a ama bu iş için özel gelmek lazım. Bu aralar yogunum. Bir fırsat bulursam planlama yaparız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Kardeşim teşekkür ediyorum. Uzak değil,bir iki ayda bir geliyorum Samsun'a ama bu iş için özel gelmek lazım. Bu aralar yogunum. Bir fırsat bulursam planlama yaparız.

Evet kesinlikle özel ve erkenden gelmek gerekiyor çünkü 2 araba 4 saatten fazla sürdü şimdi bidahaki buluşmada 6 yada 7 araba olacağız Hasan Basri hocaya daha haber vermedik tarih kesinleşince onuda çağıracağım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...