İçeriğe Yönlendir

Geri Vites Kamerası Ters Gösteriyor

Önder Kurtcalı

Recommended Posts

Önder Kurtcalı

Nezamandır yazıcam resimleri anca çektim.(resimde) Geri vites kameram şöför tarafına oturduğumda solda görünen dubayı kamerada sağ tarafta gösteriyor. Teyipciye götürdüğümde ilk defa böyle birşey başıma geliyor dedi tesisatı yanlış bağlasak göstermiyeceğini söyledi. Böyle bir sorunla karşılaşan varmı sorun ne olabilir?oEb22Q.jpgqE533Q.jpgmEQdGP.jpg

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Bazı telefonların kamerası da öyle selfie çekilince ters çıkıyor. Sorunun cevabını bende merak ediyorum açıkcası. Çok saçma

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

menüde ayar vardır. mirror olarak geçer genelde. cihazın markası nedir

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Kurtcalı

Cihaz markası navimex kamera orjinal yerine oturdu ama çin malı. Cihazın ustasıda bende kurcalamadığımız ayarları kalmadı olmuyor.

Yorum bağlantısı
Önder Kurtcalı

Sağolun çağlar bey biraz önce aracın yanına gidip mirror seçeneğini kurcalarken buldum. Mirror seçeneğinin yanında hayır yazısı işaretliydi evet yazısına işaretleyince düzeldi teşşekürler.

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Beyazıt Tun
On 06.11.2016 at 15:26, Önder Kurtcalı yazdı:

Nezamandır yazıcam resimleri anca çektim.(resimde) Geri vites kameram şöför tarafına oturduğumda solda görünen dubayı kamerada sağ tarafta gösteriyor. Teyipciye götürdüğümde ilk defa böyle birşey başıma geliyor dedi tesisatı yanlış bağlasak göstermiyeceğini söyledi. Böyle bir sorunla karşılaşan varmı sorun ne olabilir?

Kamera ayarlarında ayna moduna almışsınız ondandır. Normal olarak ayarlarsanız çözülür

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Z. Burak Çetinkaya

Ekran ayarlarina girip ayna park asistanini devre disi birakin sorununuz duzelir iyi gunler

Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
Tansu Kalafatoğlu

Bazı ekranlarda mirror seçeneği yok. Kameralar üniversal olup ön-arka takılabilir olarak üretilir. Üretici ön mü arka mı diye bilmediğinden ufak bi devre yapar kameraya. Kamera soketininde siyah kalın kablodan dışarı uç vermiş yeşil ve beyaz kablo bulunur. Bunlardan biri mirror diğeri de kamera çizgileri içindir. Eğer ekranda sarı kırmızı yeşil yanaşma çizgilerini görmüyorsanız ve görüntü tersse yeşil ve beyaz kabloyu kesin. Her şey güzel olacaktır 👌

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ahmet Serin

Menüsünde ayar olmayan bazı dokunmatik cihazlarda
Ekranda Kamera görüntüsü varken
Ekranın köşelerine dokununca yatay veya düşey ayna görüntüsü değişiyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...