İçeriğe Yönlendir

Yeni 3008 Test Sürüsü (Video)

Eren Gökmen

Recommended Posts

Eren Gökmen
(düzenlendi)

fiyata gelirsek, haddinden fazla pahalı ne yazıkki, diğer markalar gibi haketmediği fiyatlara geliyor, bıktık usandık bu ötv den aşırı vergiden, yetti gari be....

bu devran böyle gitmez, bu devirde yüklü borcada girilmez bu paralara sıfır arabada alınmaz, su kaynamaya başladı millet...

Abi ötv cok ucuk. Yeni 3008 in fiyati eski 3008 e gore avrupada euro bazinda daha ucuz aslinda. Eski 3008 bundan 7 sene once 28-30 bin eurodan baslayan fiyatlarla satiliyordu. Simdi yenisi 24 bin eurodan basliyor

Bu arada otomatiklerin hepsi eat6 diye biliyorum ben

tarihinde Eren Gökmen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Uzay mekiği gibi araba olmuş ben çok beğendim. Normalde böyle tasarımları sevmem ama bu hem şık olmuş hem de teknolojik. Hyundai, Kia falan yapınca atari salonu gibi oluyor.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

3008 neye göre dev gibi?.

gözüme göre  :biggrin: öyle geldi bana, ölçüler değil içine bindiğimde bana verdiği histe önemli nlayacağın, araba bana sıcak gelecek, gelmedimi, maybach olsada gözümde beş para etmez kardeş :) ha başka bir arabayla kıyaslamadım, mesela crv den daha dar daha basık gibi, hangisi dersen kesinikle crv derim, dakika bile düşünmem mesela...

başka, tuscon-tiguan-sportage bunların hepsinden daha albenili, özelliklede tiguana binince midemde bir kıpırtı oluştu, sen düşün artık  :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

öğlen yemeğinde bozuk gida vardr.. tiguan iç kıpırdatmışsa durum fena.. o derece

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Abi ötv cok ucuk. Yeni 3008 in fiyati eski 3008 e gore avrupada euro bazinda daha ucuz aslinda. Eski 3008 bundan 7 sene once 28-30 bin eurodan baslayan fiyatlarla satiliyordu. Simdi yenisi 24 bin eurodan basliyor

Bu arada otomatiklerin hepsi eat6 diye biliyorum ben

şuan baktığımda öyle gibi, birkaç gün önce baktığımda benzinli motorda eat6 klasik şanzıman, dizellerde ise ETG6 (tırt) çift kavramalı şanzıman var diyorlardı, şikayetten bıktırlar vazgeçtiler sanırım :)

öğlen yemeğinde bozuk gida vardr.. tiguan iç kıpırdatmışsa durum fena.. o derece

sevmedim aga, klasik tostos içi,öyle ahım şahım tek şey hayalet ekran, onun dışında sıkıldım artık bu vw konsolundan, tigu bence tipsiz, özelliklede önden , olmamış beğenmedim,istediği kadar teknolojik olsun, hayatta almam... bozuk gıda yok, herşey doğal, yayla havası tereyağı, bol güneşte cabası, siz donun İstanbulda  :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

tip.. tasarımla gelir. cetvelle kokpit çizimine tasarım denemez

vw=cetvel  

seat daha hoşuma gidiyor, en azından bir şeyler var arabada...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ispanyol gençliğini toplayıp fikir almışlar.. farikasyon modifiye. malum akdeniz ırkı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

vw=cetvel  

4x4 var seat 1.4 tsi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

3008 e vw logosu, tiguana pejo logosu koysak ne olur acaba ya da ikisinede land rover logosu?

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

vw=cetvel  

alman üreticiler = cetvel (except MB) :) 

3008 e vw logosu, tiguana pejo logosu koysak ne olur acaba ya da ikisinede land rover logosu?

Bişey farketmez bizim insanımız pejo'yu beğenir ama gider yine vw alır :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

hepiniz haklısınız, yalnız ufak bir sorun var, şuan ne o paralar verilir nede kredi ile borca girilir, neyse detaya girmeden hele bir 2017 gelsinde, kim öleee kim kala, kim dağıla....  bilmem anlatabildimmi...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...