İçeriğe Yönlendir

2010 75 Ps Vs 2008 110 Ps Connect

Ahmet Emirhan Bal

Recommended Posts

Ahmet Emirhan Bal

selamın aleyküm hayırlı geceler, elimde 2004 75 beygir connect vardı  bugün iki tane araç buldum ikisininde durumu iyi biri 2008 110 beygir biri 2010 75 beygir , 110luk almak için satmıştım şimdi yeni kasada aklımı çok karıştırdı sizce hangisi makbuldur. 

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

yeni kasa derken?

makyajlı kasa demek istemiş arkadaş. Çağlar bey
Yorum bağlantısı
Ahmet Emirhan Bal

yeni kasa derken?

Makyajlı kasa oluyomuş abi 2009 dan sonra çıkan kasa yani
Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

İdali 90 ps olan lakin 110 lukta sevilen bir versiyondur bu iki 90 lık ve 110 luk euro dizel kullanır lakin 75 lik olanlar kırsal dizelde kullana bilir.daha yüksek model daha düşük kilometre daha sorunsuz araç tabiki tercihim olurdu ki 75 lik çalıştım şirkette vardı ve baya kullandı gayet verimliydi.

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Furkan Tanrıveren

75lik temizse km azsa alınıp chip attırılabilir.90lıktan 75liğe binince kendimi bi anda atmosferik motorlu arabaya bindim sandım :)

Yorum bağlantısı
Ahmet Emirhan Bal

İdali 90 ps olan lakin 110 lukta sevilen bir versiyondur bu iki 90 lık ve 110 luk euro dizel kullanır lakin 75 lik olanlar kırsal dizelde kullana bilir.daha yüksek model daha düşük kilometre daha sorunsuz araç tabiki tercihim olurdu ki 75 lik çalıştım şirkette vardı ve baya kullandı gayet verimliydi.

90 ps en çok  yakanı abi 110 luk gönlümden geçen. 75liği sattık ivmelenmesi çok kötü diye

75lik temizse km azsa alınıp chip attırılabilir.90lıktan 75liğe binince kendimi bi anda atmosferik motorlu arabaya bindim sandım :)

hocam şimdi makyajlı ama yokuşta 2 ye düşünce ah etmek istemiyom o yüzden 110lukta karar kıldım bakalım, temiz bişey bulacam inşallah  :)

Yorum bağlantısı
Furkan Tanrıveren

90 ps en çok  yakanı abi 110 luk gönlümden geçen. 75liği sattık ivmelenmesi çok kötü diye

hocam şimdi makyajlı ama yokuşta 2 ye düşünce ah etmek istemiyom o yüzden 110lukta karar kıldım bakalım, temiz bişey bulacam inşallah  :)

şehir içi çok kullanıcaksanız fazla yakar aracım şuanda göstergede ortalama tüketim 6.5litre yazıyo benim aracım 2012 90lık

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...