İçeriğe Yönlendir

2011 Golf'e Klima Taktırmak

Murat Demir

Recommended Posts

Serhat ipeksoy

Valla sırf vw diye direksiyonsuz bile araç getirseler satılacak bu ülkede hayret bişey.

Bayi her halükarda biz bunu satarız demiş ve ülkemize getirmiş neyse Allah kolaylık versin ama ben olsam o aracı satar klimalı araç alırım.Daha az uğraşırsınız hemde daha az para harcarsınız bence.

fanboy olanların ekmeğine yağ sürmüş olurlar, bu seferde başlarlar "vw o kadar mükemmel araba yaptı ki direksiyona bile ihtiyaç duyulmuyor, tekerler kendi kendine yön değiştiriyor" diye  :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

bu ülkede ve diğer ülkelerde, zengini - fakiri yıllarca asansörsüz apartmanlarda yaşayıp merdiven kullandı. şimdi asansörsüz bina mı kaldı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

bu ülkede ve diğer ülkelerde, zengini - fakiri yıllarca asansörsüz apartmanlarda yaşayıp merdiven kullandı. şimdi asansörsüz bina mı kaldı?

Bizim bina 3 katlı ve asansör var. Çok gereksiz bana göre, aylık bakımları yıllık vizesi var. Harcadığı elektrik cabası. Doktorlar yürüyüş yapın merdiven çıkın diyorlar bizim binadakiler 2. kata asansörle çıkıyor..  :D

Klimasız Golf klimalı olur tüm parçaları bulunur ve vag dedikleri sistemle hemen hemen tüm özellikler aktif edilebiliyor.. Oradan beyine müdahale edilip kafa karışıklığı giderilir diye düşünüyorum..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Allahtan bizim pejolar cezayire gidiyordu :D çünkü bu tür kampanyalarda bayiler donanım garantisi vermiyorlar. Esp falan anlarım da arabada klima eksik olacağı hiç aklıma gelmezdi. İlginçmiş

Cezayir'e gidecekmiş madem kalorifer var mıydı?  :)

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Rivayetler.. Ucuz model buldum diye sevinilir ve sipariş verilir. Gümrükten sonra fark edilir.. Oldukça ucuza satıldı lar

Alanlar ucuza aldılar, 50 bin civarına, sonra sahibinden'e ilan açıp 58 binden satmaya çalışanlar oldu. Yoklukta gider hesabından.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Piyasa değerinin ne kadar altında veriyor aracı?

Ben olsam almazdım.

Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya
(düzenlendi)

O araçları çok iyi biliyorum:) Polo'yu alırken içerden arkadaşım bana da teklif etmişti, sonra bir kısmını Doğuş personelleri aldı kendilerine ticaret yapmak için, al sat yaptılar. Ben hiç düşünmedim bile, bence direk eleyin.

tarihinde Ozlem Kaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Alanlar ucuza aldılar, 50 bin civarına, sonra sahibinden'e ilan açıp 58 binden satmaya çalışanlar oldu. Yoklukta gider hesabından.

ben bunu hep şehir efsanesi sanrdım, gerçekmiş.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

takılır ama çok uzun sürebilir ve ecu programı sorunu olabilir. Bence vazgeçmeli. Klimasız araba klimasızdır. müşterisini bulup memnun mesut satmak gerekir. Eskiden klima yoktu. herkes memnundu. zengini fakiri onlarca yıldır (diğer ülkeler de dahil) kullandı. Ne şimdi bu klimasızlık olmazlık? (AYnısı otomatikte de geçerli)

Amcamın lafıdır, ki şu an maalesef ses telleri alındığı için konuşamıyor; eşek bile alsan klimalı al :)

Hangi arabada okudum bilmiyorum ama kitapçıkta yazıyordu. Yeni nesiller çalışıyor olabilir.  :good1:

Çalışması gerekir dış havaya bakmaksızın. 4 kişi kışın arabaya binice camlar buğu yapar, klima olmadan buğunun gitmesi çok çok zor

Yorum bağlantısı
Murat Demir

Bizim bina 3 katlı ve asansör var. Çok gereksiz bana göre, aylık bakımları yıllık vizesi var. Harcadığı elektrik cabası. Doktorlar yürüyüş yapın merdiven çıkın diyorlar bizim binadakiler 2. kata asansörle çıkıyor..   :D

Klimasız Golf klimalı olur tüm parçaları bulunur ve vag dedikleri sistemle hemen hemen tüm özellikler aktif edilebiliyor.. Oradan beyine müdahale edilip kafa karışıklığı giderilir diye düşünüyorum..

Biz acaba takılsa problem yaşarmı diye düşünüyoruz.Arkadaşım arabayı engelli aracı olarak aldı ve 6000 de aldı.Araç şuan 27000'de klima içinde satmaz.Problemsiz olacaksa gireyim böyle bir işe diyor.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

sözde bin tl ye takarlardı zamanında ama  farbrikasyon gibi olması için

klima kompresörü

klima tüpü

klimalı tip radyatör fan

klima boruları

klima tesisatı

içerde havalandırma kazanı

klima düğme paneli

vs

kabaca değişecek parçalar.

bunun için ön göğüsün sökülmesi.  motorun bir çok parçası sökülmesi gerekir.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Akyol

camlara elma kabuğu da vardı bir ara.

Amasyada yolda kalıp cama lastikçinin bulaşık deterjanı sürdüğünü bilirim.

97 Polo vardı, klima yoktu ve petek tıkanıktı gel de buğu camdan gitsin  :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen

Cezayir'e gidecekmiş madem kalorifer var mıydı?  :)

o var :) onu koymuşlar sağolsunlar
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Batuhan Kılıç

ecu kodlama işin en basit kısmı, sıfır parçalarla ya da yetkili bir yerde yapılacaksa ucuza çıkmaz, sadece kompresöre bile klimacılar arıza halinde bin liradan aşağı fiyat çekmiyorlar ancak zamana yayıp yurtdışından ve çıkmacılardan gerekli parçalar yavaş yavaş toplanırsa uygun fiyata gelebilir ki 1250 lira çekilen kompresörün sıfırını almanyadan 350 liraya halletmiştim

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Necat Ertan

Orijinal gibi olmaz ama İzmir'de 2. Sanayi Sitesinde Oto Galip isimli bir elektrikçi var.  Klima takamayacağı araç yoktur sanırım.  Buna da takar ama orijinal olmaz.  

Yorum bağlantısı
Misafir

Klima vardır bu arabada. Aktif olmak için Murat Sağdaş ı bekliyordur [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Ölüsü 5000tl çıkma parçalarla, 8000tl tipik maliyeti olan bi işlem, Doğuş oto 1000tl takarım derdi ilk zamanlar. Tipik Vag efsaneleri ve Doğuş oto(tipik)satış politikası.!
Herkes hakkettiğini yaşıyor ama Vw gökten inme bir marka, özel yapım olmuştur hep...

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Gökhan Albayrak
(düzenlendi)

Konu hortlamış sanki :)

tarihinde Gökhan Albayrak tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...