Gökhan Erken

Müzik Sistemi Bilgileri Gerekli Ekipman

Bu konuda 60 ileti var

Ispartadayım Gökhan.

o halde istanbul a yolun düşüyorsa buraya geldiğin zaman yaptırabiliriz fakat kargoya girersek şayet gidip gelmesi biraz maliyeti arttırır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

o halde istanbul a yolun düşüyorsa buraya geldiğin zaman yaptırabiliriz fakat kargoya girersek şayet gidip gelmesi biraz maliyeti arttırır.

İstanbul işi zor, sen bana yine müsait olunca bi kaç model önerirsen sevinirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İstanbul işi zor, sen bana yine müsait olunca bi kaç model önerirsen sevinirim.

Kaç cm kabinin vardı ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kaç cm kabinin vardı ?

Woofer 30 cm kabin kaç cm bilmiyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Woofer 30 cm kabin kaç cm bilmiyorum

Jbl subları güzel onlara bakabilirsin.

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Her türlü spl yada sq müzik sistemi yaptırmak isteyen arkadaşlarımıza fikir paylaşımları ve gerekli ekipman bilgileri verebilirim.

Abi bu fiesta 2005 icin bagaja hoparlör kablosu cekmek istiyorum nasıl çekeceğim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abi bu fiesta 2005 icin bagaja hoparlör kablosu cekmek istiyorum nasıl çekeceğim

Bi teypciye gitmeni öneririm kablo ile bitmiyor sigorta falan koyman lazım sonra arabayı yakma :)

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

işi bilmiyorsanız gökhanın dediği gibi bi tesisatciya gidin  :D derim kablo yeri torpido arkasındaydı yanlış hatırlamıyorsam

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Selamlar Gökhan Bey, ve konuyla ilgili tüm abiler kardeşler :)

uzun zamandır aklımda olan ve artık aklımda değilde midemde dursun dediğim bir mevzu "aracımıza ses sistemi toplayacağım" :)

araç 2006 hb focus trend, 

aracın önceki sahibi orijinal teyp yerine navitech dtv-8600 takmış bizde değiştirmedik.

teyp: https://www.navitech.com.tr/products.asp?id=74&pid=634

bu güne kadar getirdi bizi sağolsun hala da taş gibi çalışıyor. tek sıkıntısı usb bağlayamıyoruz o sıkıntıyıda micro sd ler çözüyor.. 

watt lar rms ler komponentler tizler hiç anlamıyorum ben bu işlerden çok araştırdım ama pek aklım ermedi açıkçası.

Naçizane sizden istediğim şey Gökhan Bey, bu teybi değiştirmeden 1500-2000 tl arası daha ucuza da olur sıkıntı değil :D 

4 adet kapı içi hoparlör,

1 adet amplikatör,

1 adet woofer

ve başka gereken ne varsa bu konu ile ilgili marka, özellik, ya da dikkat etmem gereken konular hakkında bilgi veya tavsiye.. 

genel anlamda istediğim şey ise, zangır zangır mahalleyi sallayan bir ses sisteminden ziyade araç içine net ve güzel bir ses sunmak. 

ve bir soru da farklı markalardan toplama bir ses sistemi mi daha iyidir, yoksa tüm ürünleri tek markadan toplanan bir ses sistemi mi daha iyidir?

şimdiden teşekkürler. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş