İçeriğe Yönlendir

Araçta Elektrik Kaçak Testi Nasıl Yapılır? Pratik Yöntem. (Video)

Ömer Karabayır
Çözüme git Ahmet İhsan Akşen tarafından,

Recommended Posts

Servet Aydın

Sağlıklı değil. O ampulden seri olarak 200ma aksın yanmaz ama o akım akü için bir haftada bitmek demek

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Selim Kılınç

Sağlıklı değil. O ampulden seri olarak 200ma aksın yanmaz ama o akım akü için bir haftada bitmek demek

Hocam bizde deniyelim kaçağımız var mı diye? Yöntem üretin bakalım aman sanayiye elektrikçiye gidin baktırın demeyin de.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Basit bir ölçü aleti yeterli. 10 amper ölçme kademesi olsun, yaklaşık 20 tl civarı rakamı. Onunla çok kararlı ölçüm yapılır

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

"herkesin bir gün bir avometresi olacaktır"

tarihinde Mehmet Göktürk tarafından düzenlendi
  • Beğen 7
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Olmalı hele hele otomotiv forumuna üye kim varsa. Teknik bilgi sahibi olunur, başka başka işlerde kullanılır

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Olmalı hele hele otomotiv forumuna üye kim varsa. Teknik bilgi sahibi olunur, başka başka işlerde kullanılır

seri bağlanacak ama.... sonra kızarmasın avometre

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

zaten hep volt kademesine alıp 10A portundan jakı çıkarmadan çok yamuk yapmışızdır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

zaten hep volt kademesine alıp 10A portundan jakı çıkarmadan çok yamuk yapmışızdır.

:sandalye: diyemedim de.. oluyormuş demek çokkkk eeski bir avo metrem vardı klasik birşey ağır vu metreli kocaman..... bozulmadı.. aşırdılar..

Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Ahmet İhsan Akşen

O kabloyu çıkarınca teyp kodu falan gider, en güzeli pens ölçü aletleri

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

havya ısındı mı diye nasıl anlayacağız.. onu sormayan .. bunu sormaz

Bazıları dilleri ile kontrol ediyor diyorlar

Eksi slot yerine 10 a slotuna takıp voltaj omaj ölçen çok,, hemde senelik ustalar
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

O kabloyu çıkarınca teyp kodu falan gider, en güzeli pens ölçü aletleri

onla kaçak maçak ölçülmez. akıntı ya da dere ölçülür.

tarihinde Mehmet Göktürk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

onla kaçak maçak ölçülmez. akıntı ya da dere ölçülür.

Bizde tristor ve dc motorlar varken 1200 amper, ac motorlar çıkınca 400 amperler yetmeye başladı
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Selim Kılınç

Arkadaşlar WPW kalp sendromu var bende. Arabadan inerken elektrik çarpıyor çat çut kalbimi tetikleyecek diye korkuyorum bu ne yaa en son ayakkabıyı değiştirdim ondan şüpheleniyorum. Yada inerken kapının direklerini tutup öyle iniyorum bu ne yavv

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

İnsan çarpar. Araba çarpılır. Toprağa ıslak çimende biraz yürüyüş iyi gelir

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Koray Demir

Arkadaşlar WPW kalp sendromu var bende. Arabadan inerken elektrik çarpıyor çat çut kalbimi tetikleyecek diye korkuyorum bu ne yaa en son ayakkabıyı değiştirdim ondan şüpheleniyorum. Yada inerken kapının direklerini tutup öyle iniyorum bu ne yavv

Giydiklerinizd3 yün veya sürtünme ile elektrik üreten madde karışımı varsa normaldir.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kılınç

Giydiklerinizd3 yün veya sürtünme ile elektrik üreten madde karışımı varsa normaldir.

Yorum bağlantısı
Selim Kılınç

Cevap yazdık gitmedi ayakkabı yada kazak giymeye başladık herhal ondan çözdük işi vallaha.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Selim Selimoglu

En kolay kaçak yöntemi akü eksi kutup başını söküp olcum aleti ile masayı kutupa ucunu kutup başına degdirdigimizde ışık yaniyorsa kaçak var

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...