İçeriğe Yönlendir

Focus 1 - Krom Aksesuar Ve Cam Rüzgarlığı

Emin Onuk

Recommended Posts

Özcan Keskin
(düzenlendi)

abi farlar bana biraz ucuza geldi işyeri komşumuz tesadüf benim arabayı görünce bende far var alırmısın dedi bi baktım hayallerim deki far ve stop 350 tl 50 de taktırması toplam 400 e mal oldu 2 far 2 stop

yNJEON.jpg

tarihinde Özcan Keskin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Zafer Bakar

Abi kromaj yakisir ama camdaki citada seviyorum ben kromu kapi kulbu sade kalir bence yapicaksan tam yap tabi bu benim tavsiyemdir :)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Alptuğ Özcan

Arkadaşlar bi önceki sayfada plakalık ampulüne su aliyo demiştim bugun kolları sıvadım arka nikelaji sökmek icin fakat sökerken sabitlemeyiz sağlayan iç plastik tırnakları  kırıldı. Sımdi bu parçayı temin etmeye calisiyorum nerde bulabilirim sıfır veya çıkma parça Ankara'da 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Geçmiş olsun.. Plaka lambası için nikelaj neden sökülmesi lazım oldu?

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
1 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

Geçmiş olsun.. Plaka lambası için nikelaj neden sökülmesi lazım oldu?

Sağ taraftaki ampulün içine su doluyordu yağmurlu havalarda sürekli ampul patlatıyordu. Tam olarak nerden geldiğini çözmemiştim tahmin ettiğim bi yer vardı. Bende en sonunda söküp bakayım dedim. Arac HB. Bagaj kapağının iç kısmındaki plastiği güzelce söktüm.nikelajin iç kısımdaki vidalarını da söktüm fakat çıkartırken vidaların tutunduğu plastik kısımlar kırıldı. Sımdi çıkma parça arayışındayım çağlar abi

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Kaş yapayım derken göz çıkarttık galiba abi. Tesekkurler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
Mehmet Gezer
On 12.11.2016 at 21:17, Koray Demir yazdı:

24f04ba6edced3b2dfcd4340b801213a.jpg

Emin bey ön ızgara kenar krom çıtasını nasıl ve nerden bulabilirim. Bende ghia 2004 var kenar çıta yok parçacıda da yok.yardmcı olurmusunuz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
On 12.11.2016 at 22:17, Koray Demir yazdı:

Yan çıtaları ve kapı kollarını ben boyatmıştım :)  Ön ızgaranın kenarlarını da ben boyatmıştım.. 

Güzel arabaydı be.. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Gezer
On 12.11.2016 at 21:17, Koray Demir yazdı:

Emin bey ön ızgara kenar krom çıtasını nasıl ve nerden bulabilirim. Bende ghia 2004 var kenar çıta yok parçacıda da yok.yardmcı olurmusunuz.

ön ızgara kenar krom çıtasını nasıl ve nerden bulabilirim. Bende ghia 2004 var kenar çıta yok parçacıda da yok.yardmcı olurmusunuz.

Yorum bağlantısı
Emin Onuk
On 07.03.2017 at 16:30, Mehmet Gezer yazdı:

ön ızgara kenar krom çıtasını nasıl ve nerden bulabilirim. Bende ghia 2004 var kenar çıta yok parçacıda da yok.yardmcı olurmusunuz.

gittigidiyor yada hepsiburada dan sdizayn ın ürünlerine bak. bulamazsan sdizayn ın numarasını bulup arayabilirsin yardımcı olurlar

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...