İçeriğe Yönlendir

Toyota Ch-R Hybrid

Bayram Aktaş

Recommended Posts

Tuluhan Şıpka

1.2 Turbo Diamond 4x2 Premium Paketi Multidrive S

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Alp

Bende sürdüm. Arka taraf çok fena. Bu aracı panoramik cam tavan kurtarır ancak. Çocuk varsa yolu görme imkanı yok.

Toyota böyle agresif işlere girmezdi. Nasıl onay almış arka taraf anlamak güç. Hem de Japonlar gibi minyon yapılı bir milletten.

Altın kombinasyonu yazıyorum: 1.6 motor (LPG uyumlu) + CVT şanzuman + Panoramik tavan. Bu kombinasyonla çıksın sıra yazarlar.

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Mehmet Göktürk

Selamlar

Yorumlar genelde iyi.

İçimizde hibriti alan ya da kullanan var mı? yakıt için gerçekten 4 yakıyor hatta kasarsak daha altına iniyoruz diyorlar.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

3.3 litre haldızda test için kullandığım. 1.5 km en fazla pil ile gidebildim. Arkadan korna basan olmasa 2 km görebilir. Limit o kadar zaten. Arkası çok karanlık ve basık. Çoçuk için hapishane. Pili referenatif fren de doluyor, mantıklı olmuş. Fren dozu arttıkça akım artıyor. Portifler gibi. 2 çeker yerine arka tahrik elektrik motorlu olsa tadından yenmez. Birde pilden motora geçişi hissetmek imkansız. Normal sürüş anında motor sesi yok.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

İzmir'de gördüm epey, Balıkesir'de de var. Tipi bence güzel fakat renk önemli bence, beyaz yakışmıyor buna. 

Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Bu aracın arka koltuğunda seyahat edecek insana Allah yardımcı olsun. 1 dk oturamadım ben. Hemen kasvetlendim. Cezaevine nakledilen suçlular gibi hissettim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mehmet Ali Aslan

Merhaba tüm arkadaşlar bu forumda yeniyim CH-R ile ilgilenirken yazıları okudum izlediğim bir video vardı yakıt tüketimi ile alakalı olarak 3 kişi de CH-R sahibi olarak hem şehir içi hemde şehir dışı tüketimlerden bahsediyorlar bana reel tüketim olarak geldi. test sürüşlerinde tek bir kişinin kullanım şekli otomobilin tüketim şeklini de değiştirir ama 3 kişi olunca daha doğru karar verilebilir diye sizinle videoyu paylaşıyorum, video bu yıl otomobil fuarında çekilmiş ama daha çok toyota tanıtılıyor gibi geldi bana

toyota ch-r 1.8 hibrit yakıt tüketimi

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Evet hunharca övmüşler ama.. Sık görmeye başladım. başarılı olduğunu düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Güzel araç,ama beygir gücünü verirken iki motorun toplamını (benzinli + elektrikli) veriyorlar. O kadar performanslı değil, kullandım. Yakıt tüketimi elektrikli motor sayesinde epey düşük.Ama çok performans beklememek lazım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...