İçeriğe Yönlendir

Geri Görüş Kamerası Ve Park Sensörü ?

Volkan Ceneviz

Recommended Posts

Volkan Ceneviz

Aracıma geri görüş kamerası taktım geri vites lambalarına giden elektrikten yine aynı kablolardan elektrik alıp park sensörünü taksam bir sorun sıkıntı vs. yaşarmıyım 

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Bence yaşamazsınız, zaten böyle yapılıyor uygulamalar.

Yorum bağlantısı
Sinan Erdem

iki sistem aynı anda olacağı için geri vites lambası daha sönük yanmaz mı? Aklıma takıldı birden 

Yorum bağlantısı
Volkan Ceneviz

iki sistem aynı anda olacağı için geri vites lambası daha sönük yanmaz mı? Aklıma takıldı birden 

bende bundan şüphelendim yada kabloların ısınmasından ancak hangi sensörü alacağıma karar veremedim aracımın üzerinde zaten park sensörü var ancak benden önceki sahibi ya bozmuş yada hoparlörü söküp atmış sensörler tamponda boş duruyor alacağm sensörlerin kalınlığı önemli ancak bu park sensörlerinin uyduruk olanları herhangi bir zarar verirmi tesisata bir şeye örneğin bu lintekini düşünüyorum sizce nasıldır 

http://urun.n11.com/park-sensoru/park-sensoru-sesli-buzzerli-inwells-P101836051

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mustafa Özlü

Serviste Mondeo 2015 Style için park sensörü ve geri görüş kamerası taktırdım. Geri görüş kamerası ekran görüntüsünde yardımcı klavuz çizgileri çıkmıyor. Bu konuda tecrübesi olan, yardımcı olabilecek var mı?

Yorum bağlantısı

Aracıma geri görüş kamerası taktım geri vites lambalarına giden elektrikten yine aynı kablolardan elektrik alıp park sensörünü taksam bir sorun sıkıntı vs. yaşarmıyım

Bende park sensörü vardı aynı kabloyu paralel alıp kamera bağladım :) ikiside Geri vitesten alınıyor sonuçta
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...