İçeriğe Yönlendir

Ikea'dan Suriye Modeli Ev..

Erkan Gültekin1

Recommended Posts

Erkan Gültekin1
(düzenlendi)

Az evvel web'de sayfalarda gezerken rastladım..

Haberin Devamı...

FVh6hMvWiCZnbpCo-636148198246433189.jpg

EycPcDpPF5JAHYdN-636148206339771911.jpg

wYG2DocZrvj7MrDn-636148206846029764.jpg

BGTJpshaCWeu9rah-636148199326198398.jpg

klfnsbIQD8wi5jY6-636148209579620702.jpg

tarihinde Erkan Gültekin1 tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Barış Göktürk
"Kapitalizm gölgesini satamadığı ağacı keser!"

Karl Marx

• Beğen 11
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

İsveç lilerdeki ikiyüzlülüğe baksen, hem ortadoğuda işlerin karışması için destek ver sonrada olaya dikkat çek.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Ne hale geldik yaşanan hiç birşeye şaşırmıyorum artık ileride yaşanacaklarıda biryere kadar hayal edebiliyorum ama sınırları zorlayacaklar gibi gözüküyor

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
(düzenlendi)

Amaç ne?

Dikkat çekiyorlar hesapta emperyalistler, bence hedef saptırmaya çalışıyorlar, ' o kadar insancılız ki bak ne üzülüyoruz' mesajını aldım, ancak bağlı bulundukları birliğin icraatlarına gık demezler, ikea gibi global şirketler fakir ülkelerin kaynalarını sömürüyor, aldığınız eşyaların nerede üretildiğine bir bakın anlarsınız, Bangladeş'te günlüğü 1 dolara adam çalıştırıp ürün üretiyorlar getirip satıyorlar yüksek kar ederken hiç duyarlı değiller ama.

tarihinde Hüseyin Sönmez tarafından düzenlendi
  • Beğen 9
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Dikkat çekiyorlar hesapta emperyalistler, bence hedef saptırmaya çalışıyorlar, ' o kadar insancılız ki bak ne üzülüyoruz' mesajını aldım, ancak bağlı bulundukları birliğin icraatlarına gık demezler, ikea gibi global şirketler fakir ülkelerin kaynalarını sömürüyor, aldığınız eşyaların nerede üretildiğine bir bakın anlarsınız, Bangladeş'te günlüğü 1 dolara adam çalıştırıp ürün üretiyorlar getirip satıyorlar yüksek kar ederken hiç duyarlı değiller ama.

Sanatçının bu eserinin adı Yersen papaz eriği işte.. 

Süper tanımlamalar ''yersen'' mantığı ve hedef saşırtmacalar..

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Su uzaylilar dünyayi az bir tehdit etse de belki o zaman biraz kendimize geliriz. yoksa dünya dibe vurmadan anlayamayacagiz olayi...

Gerci uzaylilarla is birligi yapacak serefsiz de cok...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Amaç ne idi acaba.. Rakip firma hazırlasa bu çalışmayı tamam derdim

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Nasil ki Amerikada insanlarin söyledikleri ile icinde gizleyip sectikleri bir degil di bu da ayni iste. 

Yorum bağlantısı
Zafer Bakar

Gereksiz tepki toplama araci once poh poh la sonra ah vah de ikea kotu yolda

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Arkadaşlar tam anlamadım. Savaşı IKEA çıkarmış gibi konuşuyorsunuz? Hükümetlerle insanları niye birleştiriyorsunuz?

IKEA bir firma. Orada yaşanan olayları, bir Suriyeli'nin evini size yakından göstermeye çalışmış. Bence çok iyi bir durum. Kendi evimizi zaman zaman beğenmiyorken, oradakiler ne halde yaşıyorlar, yakından görme imkanı oluyor...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Selçuk Özmen

Amaç ne idi acaba.. Rakip firma hazırlasa bu çalışmayı tamam derdim

Rakip firma hangisi?
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Olayin icersinde bir yardim kampanyasi ve dikkat edilirse Kizilhaç var. ISkandinav ulkeleri dunya gelirinde onemli paya sahip ama siyasetinde degil, olmak isterlerdi ama degiller.

Saygilarimla.

http://kot0.com/ikea-magazasinda-bir-suriye-evi/

22 milyon bagis toplanmis. Fotograflarda Kizilhac'i gormustum asagidaki link de bahsediyor konudan.

https://tr.sputniknews.com/avrupa/201611101025746037-IKEAda25metrekarelikSuriye/

tarihinde Evren İskent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Yani kötü tasarlanmış kaybettirecek bir reklam. Anca rakibin hazırladı derler

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Arkadaşlar tam anlamadım. Savaşı IKEA çıkarmış gibi konuşuyorsunuz? Hükümetlerle insanları niye birleştiriyorsunuz?

IKEA bir firma. Orada yaşanan olayları, bir Suriyeli'nin evini size yakından göstermeye çalışmış. Bence çok iyi bir durum. Kendi evimizi zaman zaman beğenmiyorken, oradakiler ne halde yaşıyorlar, yakından görme imkanı oluyor...

İyi adam olmak bölye bişey işte Sani, herkesi iyi sanıyorsun, örneğin dünyada en çok ağaç kesen global şirket çevre vakıflarına yüklü bağışlar yapıyor, Avrupada bir dal kıramazken Romanya, Litvanya gibi ekonomik zorluktaki ve siyasal problemli ülkelerin orman arazilerini satın alıp ağaç kesebiliyor.

Üretimlerinin büyük bir kısmını fakir ülkelerde düşük ücretli hakları olmayan çalışanlar ile çocuk işgücü olan yerlerde yapıp bu denli ucuz maliyetleri elde ediyorlar.

Şirketler insan veya birey değildir duygusal davranmazlar, halkla ilişkiler halk ile nasıl iyi ilşkide oluruz diye düşünür üst yönetim farklı düşünür, önenli olan ucuz hammadde ve işçiliğe ulaşmaktır.

Tabi ki savaşı ikea çıkarmadı ancak karşı çıkan da yok, o savaşşların ve fakirliğin sonucunda oluşan avantajları da kaçırmayacaktır.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

İkea korkunç bir katliamı nakde çeviriyor sadece.
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Olayin icersinde bir yardim kampanyasi ve dikkat edilirse Kizilhaç var. ISkandinav ulkeleri dunya gelirinde onemli paya sahip ama siyasetinde degil, olmak isterlerdi ama degiller.

Saygilarimla.

http://kot0.com/ikea-magazasinda-bir-suriye-evi/

22 milyon bagis toplanmis. Fotograflarda Kizilhac'i gormustum asagidaki link de bahsediyor konudan.

https://tr.sputniknews.com/avrupa/201611101025746037-IKEAda25metrekarelikSuriye/

Seni boş geçmeyeyim dedim. :)

Parası olanlar siyasette söz sahibi olanlardır. Buna İskandinav ülkeleri dahil, sadece adını duymuyor olman pasif oldukları anlamına gelmez bence.

22 Milyon dolar ikea için çerez parası bencei neden direk bağışlamıyor diye düşünmeden edemiyorum, yoğusam şov neyin mi yapıyor acaba?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...