İçeriğe Yönlendir

Sosyal Gözcü Programı

Gökhan Arslan

Recommended Posts

Gökhan Arslan

Bu programı sakın telefonunuza sakın yüklemeyin kendi kendine SMS atıp üye yapıyo 92 TL yerleştiriyo ben nasıl yükledim nerden geldi bilmiyom 92 TL yansımış faturaya aradım firmayı kime çalışıyonuz diyom 3 büyük firma vodafone turkcell avea diyo vodafone diyom böle böle bizle alakası yok ödiyceksiniz diyo para ufak bi mevlada olsa insanın zoruna gidio sizide bilgilendiriyim dedim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Vayy be. Daha kötüleri de var. Facebookta bir resime yada oynasın diye video ya tıklıyorsun seni haftalık abone yapıyor. İptal etmezsen herhafta 14 tl alıyor. Hangi firmaya çalisiyor Vodafone.

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

Bu programı sakın telefonunuza sakın yüklemeyin kendi kendine SMS atıp üye yapıyo 92 TL yerleştiriyo ben nasıl yükledim nerden geldi bilmiyom 92 TL yansımış faturaya aradım firmayı kime çalışıyonuz diyom 3 büyük firma vodafone turkcell avea diyo vodafone diyom böle böle bizle alakası yok ödiyceksiniz diyo para ufak bi mevlada olsa insanın zoruna gidio sizide bilgilendiriyim dedim

geçmiş olsun, telefon faturasında 92 lira nasıl ufak yahu. hoş faturaya yansımasa da az buz değil.  :angry:

sosyal medyayla işim yok kafam rahat her türlü

Yorum bağlantısı

Konunuz uygun bölüme taşınmıştır.

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
Gökhan Arslan

geçmiş olsun, telefon faturasında 92 lira nasıl ufak yahu. hoş faturaya yansımasa da az buz değil.  :angry:sosyal medyayla işim yok kafam rahat her türlü

işimiz gereği bu medyalar lazım internet servis sağlayıcısıyız işimiz hep netle 92+60:152 lira sağa sola yazdım bakalım bekliyom ödwmemek için elimden geleni yapıcam
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Ayrıca telefona yüklediğiniz uygulamalara verdiğiniz izinlere de dikkat edin. Bazıları anamızın kızlık soyadına kadar bilgi istiyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...