İçeriğe Yönlendir

Fusion - Ayna Camı

Anıl Kocaman

Recommended Posts

Anıl Kocaman

Arkadaşlar bende Ford Fusion 1.4 Collection modeli var. Ayna camım çatladı. Yeni ayna camı alacağım servis 170 TL dedi. Bende internetten getirdim fakat o da benim arabaya uymadı. Collectionların aynaları onlardan daha büyük oluyor. Bana bu konuda yardımcı olabilecek olan var mı? Uyumlu olan ayna camını bilen varsa çok sevinirim.

Yorum bağlantısı
Anıl Kocaman

Hangi şehirdesiniz? Eğer Ankarada iseniz bulabilirim.

Hocam Artvin'deyim maalesef.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Arkadaşlar bende Ford Fusion 1.4 Collection modeli var. Ayna camım çatladı. Yeni ayna camı alacağım servis 170 TL dedi. Bende internetten getirdim fakat o da benim arabaya uymadı. Collectionların aynaları onlardan daha büyük oluyor. Bana bu konuda yardımcı olabilecek olan var mı? Uyumlu olan ayna camını bilen varsa çok sevinirim.

Tek konudan devam edelim Anıl bey. Konunuz burada.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Anıl Kocaman

Tek konudan devam edelim Anıl bey. Konunuz burada.

Hocam kusura bakmayın anca cevap yazabildim. Geri dönüş olmadığı için oraya yazmak zorunda kaldıydım.
Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
Ekin Güney

@Anıl Kocaman kardeşim eski bir 2011 1.4 tdci fusion kullanıcısıyım sıfır kilometreden 180 bin kilometreye kadar bendeydi sonra araç değişiklği yaptım araç hakkında herhangi bir yardıma ihtiyacın olursa danışabilirsin. Ayna camının çıkmasını bulman veya serviste taktırman daha mantıklı.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...