İçeriğe Yönlendir

Seat Leon 2017 Facelift Testi

Misafir

Recommended Posts

Misafir
Bir saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

Duster tokatlar radyosu basit.. Tsi lar kanal ayarı yaparken yanından geçebilir

:D:D

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Tamam çok güzel araba'da bu fiyatlar neyy , zamanında yatırım için altın alınırdı . Şimdilerde araba almak lazım :D

Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

Fiyatını savunmuyorum elbette pahalı fakat sümbülun fiyatlarına bakmanızı rica ederim. Hepsi pahalı seat, skoda, vw, ford yada opele has bir durum değil. Bunun sorumlusu da markalar değil başka faktörler, onun da yeri burası değil.

Yorum bağlantısı
Misafir
2 saat önce, Ali Gürsoy yazdı:

Tamam çok güzel araba'da bu fiyatlar neyy , zamanında yatırım için altın alınırdı . Şimdilerde araba almak lazım :D

fiyatlar artık hepsinde böyle birkaç örnek;

Ford Focus atmosferik 1.6L Ti-VCT 125PS (159 Nm) Euro 6 4 Kapı 6 İleri PowerShift Titanium 91.000 lira 
Ford Focus  1.0L EcoBoost 125PS (170 Nm) Euro 6 5 Kapı 6 İleri Otomatik Titanium 93.625 lira
Renault Megane  Icon 1.2 Tce EDC 130 bg 84.350 TL 96.050 lira
Opel Astra HB 1.4 Benzinli 150 HP AT6 S&S Dynamic 96.800 lira

Şuan kadar para verecek yine olsam donanım olarak çok daha dolu olan Leon FR ı seçerdim,

Yorum bağlantısı
Misafir

2016 dan farkli olarak on panjur ve tampon izgarasi değişmiş. Sis farlari daraltilmis. 2016 larda bunlar daha guzel. Led farlar bizde 3 adet, 2017 de 4 e cikartilmis. Elektrikli el freni ve auto hold gelmis. Anahtarsiz calistirma gelmis. Guzel ozellikler.

Ali abiyi hakir gormeyin. Fiestadan sonra dustera binince uzay gemisi sanmis. Oda hakli. :good1:

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Hakan Gürsu

1.0 Tsi düz vitesi Octavia da kullandım gerçekten güzel götürüyor. Ama düşük hacimin kralı Ford dur. Senelerdir 1.0 cc 125 ve 140 la başı çekiyor.

Yorum bağlantısı
6 dakika önce, Hakan Gürsu yazdı:

1.0 Tsi düz vitesi Octavia da kullandım gerçekten güzel götürüyor. Ama düşük hacimin kralı Ford dur. Senelerdir 1.0 cc 125 ve 140 la başı çekiyor.

1.0 tsi 110 luk leonun hızlanması 1.0 125 lik ecoboost focustan hızlı olabilir.

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu
(düzenlendi)
41 dakika önce, Doğuş Bağ yazdı:

1.0 tsi 110 luk leonun hızlanması 1.0 125 lik ecoboost focustan hızlı olabilir.

Hızlı zaten, 9.8 e 11.1 ama focus 1300 kg. arada 140 kg fark var. 10 bg de geçmeye yetmiyo.

tarihinde Hakan Gürsu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
16 saat önce, Hakan Gürsu yazdı:

Hızlı zaten, 9.8 e 11.1 ama focus 1300 kg. arada 140 kg fark var. 10 bg de geçmeye yetmiyo.

en büyük kozumuz o zaten hafiflik 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...