İçeriğe Yönlendir

Mazda 6 Ufak Dokunuşlar

Misafir

Recommended Posts

Öncelikle yurtdışından ufak tefek bir çok ürün siparişi verdim, bir kısmı geldi bir kısmı yolda. Öncelikle gelenler hep işe yarar şeyler olduğu için şanslı sayılırım :) Bunların haricinde servisten orijinal marşpiyel ve spoiler siparişi verdim. Serviste kış kampanyası var, fiyatlar oldukça iyi. Tamponlar ve ön çamurluklar boyandı, sonrasında pasta cila yapıldı.

Marşpiyel 1100 TL 

Spoiler 245 TL (spoilerin fiyatına bagaj amortisörleri de dahil, spoiler ağırlık yapacağı için farklı amortisör veriyorlar)

Bu fiyatlar üzerinden %30 indirim ile ikisi birlikte 940 TL oluyor. Spoilerin fiyatı çok ilginç, herkes şaşırıyor :) Ayrıca spoiler üzerinde stop lambasıda mevcut. Mazda aksesuar konusunda biraz tuhaf. HB araç için olan spoiler 800 TL, sedan araç için olan 245 TL. Fiyatta yanlışlık yok, arkadaşım önceki yıl bu fiyattan aldı :)

Aracımın sis farları normal far içerisinde, tampon üzerinde bulunan sis kapaklarına önceki sahibi gündüz ledi takmış ama hiç içime sinmemişti, çok kaba duruyordu. Bende sis yuvalarına takılan gündüz ledlerinden aldım aliexpressten ve dün montajı yapıldı. Montaj esnasında ledlerin aynı zamanda sinyal görevi gördüğünü de fark ettik :)

PnYVg5.jpg

g24GB5.jpg

9g97O5.jpg

yNADgj.jpg

Yine aliexpressten sipariş verdiğim arka tampon altı ledlerde geldi montajı yapıldı. Normalde bu kısımda reflektör vardı. Bu led hem park, hem de stop olarak yanıyor.

Qv4nry.jpg

MoPZn1.jpg

VPg74B.jpg

Paçalıklar monte edildi.

r6mDAa.jpg

77VLlL.jpg

Kaliper kapakları takıldı.

pXmD7n.jpg

kG1D29.jpg

Kilit mekanizması için basit bir süs;

2nYlMd.jpg

Ön amblem üstü piano black renge boyandı...

ZMA6go.jpg

Yorum bağlantısı
İsa Ülkümen

Cok güzel olmus emeğinize sağlık

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ön gündüz Led lerin linki var mı acep

Yorum bağlantısı
Aydın Sert

Her şey çok güzel olmuş. Kazasız belasız günlerde kullanın inşallah. 

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

bir gün mazda alacam galiba araba zaten iyide servisin verdi hizmete bayıldım ben 

Yorum bağlantısı

bir gün mazda alacam galiba araba zaten iyide servisin verdi hizmete bayıldım ben 

İndirim zamanları kavga dövüş aksesuar siparişi verebilirseniz gerçekten çok uygun rakamlara geliyor :) ama mesele o siparişi verebilmekte :D

Yorum bağlantısı
Tamer Olcay Çiçek

Bu brembo kapaklar genelde plastik oluyo ve fren disk sıcaklığı eritebiliyo bilginize orjinal brembo kullanmanızı tavsiye ederim

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

İndirim zamanları kavga dövüş aksesuar siparişi verebilirseniz gerçekten çok uygun rakamlara geliyor :) ama mesele o siparişi verebilmekte :D

Ben izmirdeki yetkili servise gittim bakıma giden araçlara gösterdikleri alaka ya ağzımın suyu aktı ford dada mail attım siz niye yapamıyornuz diye .benim beğenim o yönde  :D

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Kaliper kapaklarını nereden temin ettiniz?

Bu brembo kapaklar genelde plastik oluyo ve fren disk sıcaklığı eritebiliyo bilginize orjinal brembo kullanmanızı tavsiye ederim

Aynı araca sahip olan bir arkadaşım var, kapaklar onun hediyesi. Kendi aracı satıldığı için kullanamadı. Ebay'dan 15 $ gibi bir rakama almış 2 yıl önce. 

tarihinde Murat Yılmaz. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Spoileri merak ettim.. Rakam şu olabilir :hareketsiz stok denir. Fiyat artışı yapmaz sistem. Hb spoiler hateketlidir yani önceden satın alan çoktur. Sedanı almamışsa kimse rakam zamlanmaz. Şimdi hareketlendi. Mesela 3 ay sonra yine bakmalı rakama

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...