İçeriğe Yönlendir

Xiaoyi Yi 1080P Smart Car Dash Camera With Adas Incele

Okan Tansel

Recommended Posts

Okan Tansel

Merhaba Arkadaşlar aslında bu iş benim işim değil Olgu üstadım dururken lakin ön siparişle 2 ay bekleyip aldım için bu ürün bende bir konu açayım dedim. :D

Kamera bildiniz üzere olgu kardeşiminde incelediği ve formda detayı bulunan Xiaoyi kameranın aynısı lakin artı olarak bu kameraya ADAS ile anlaşarak şerit takip sistemi ve çarpışme uyarı sistemin eklemişler araçta bu donanım için dünya para istendi için tabi oem ürün gibi olmaz ama yine iş görece düşüncesiyle aldım ve denedim.

Sistem çalışıyor lakin kara yollarımızın şerit nizamiyesi ve öne atlama durumu olan bir trafik sahibi oldumuz için bazı sapmalar oluyor.videoda zaten göreceksiniz.bence uzun yol şöförleri ve ihtiyaç duyan için çok makul  . kayıt sa yine videoda göreceniz gibi geceleri gündüz gibi bir çekime sahip bende görseli bozan tek şey var ön cam ısıtma hattı dalgalanmaya neden oluyor.lakin çekim kalitesi çok iyi bence.

Ve çekimde Emeği geçen Ali KARADAĞ kardeşime mucuk diyore  :D  :air_kiss:

Resimler

41ZXQ0.jpg

Jq7mNq.jpg

0l49gD.jpg

An0WN7.jpg

video

https://youtu.be/xMcAv6xtSRo

• Beğen 3
Yorum bağlantısı

Güzel bir özellik. Uzun zamandan beri var bu kamerada abi. Açmak gerekiyor sadece. Ancak maalesef Tr de işe yaramıyor. 1 hafta kadar denedim. Dikkat dağıttığından kapattım özelliği. Ve güncellenmedi ise en son Çince yada Japoncaydı.. 

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

İlk tecrübemde özellik açıktı, "bu garip sesler de ne" diye söylenmiştim, sonradan fark ettim ki kamera çince bişeyler söylüyordu. Kapatmıştım. Para verdikten sonra gelen ürün (Hediye geleni hediye etmiştim) bu özellikleri görünce insanı şımartıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Güzel bir özellik. Uzun zamandan beri var bu kamerada abi. Açmak gerekiyor sadece. Ancak maalesef Tr de işe yaramıyor. 1 hafta kadar denedim. Dikkat dağıttığından kapattım özelliği. Ve güncellenmedi ise en son Çince yada Japoncaydı.. 

aynen bende kapattım  :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...