İçeriğe Yönlendir

Hangi Suv (Kuga,tucson,sportage,kadjar,vitara,mokka,yeti,3008)

Turkay Enez

Recommended Posts

Serkan Erden
(düzenlendi)

yeni sportage ile ilgili olumsuz şeyler duydum. motor yağı ısınınca araç alarm verip sağa çek diyormuş. soğumasını bekliyorsun diyorlar, yeni 3008 süper olmuş,bir bakın derim. ssangyong da fena değil.

tarihinde Serkan Erden tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmed Talha Karaarslan

yeni toyota c-hr da listede olsun. ben denedim çok etkileyici geldi :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emrullah Aydoğdu

Bence de. Arka biraz basık ama yollarda çok görülmeye başlandı.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Bence de. Arka biraz basık ama yollarda çok görülmeye başlandı.

coupe araç normal :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

1.2 benzinli fiyatı çok abartılı da gelmedi bana..

Yorum bağlantısı

TuScon Çok güzel 1.6 Turbosu bide Yeni toyota C-Hr Hafta sonu bizim siteye bi araç gelmiş misafir aracıydı sanırım biraz süzdüm Keşke benim olsa dedim  :fiuw:

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör
(düzenlendi)

QvRN73.jpgX9BNXR.jpg

tarihinde Serdar GÜNGÖR tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmed Talha Karaarslan

1.2 benzinli fiyatı çok abartılı da gelmedi bana..

100 bin lira civarına hybrid modelide var şehir içi kullanım için ideal 4 litre benzinle geziyorsun :)

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Ablamda 2015 tucson 1,6 gdi var cam tavanlı model otomatik, şanzıman çok iyi vites geçişleri v.s harika. donanım olarak elite var baya bir dolu araç navigasyon koltuk ısıtma v.s. ablamın mersin tarfiğinde kullanımı ki trafik sıkıntısı büyük orada 9,5 lt civarında yakıyor. estetik olarak çok güzel bir araç. ben de çok defa kullandım, benim 1,4 jazzdan sonra ağır geldi sadece bana. onun dışında tavsiye ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
(düzenlendi)

Bu aracı satmamış mıydınız? Ya da satıldı mı?

Hayır satmaktan vazgeçmiştim. Ama yeniden bazı durumlar hasıl oldu, tekrardan satışa koydum. Şu anda satılıkta;

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-skoda-memurdan-satilik-tertemiz-1.6-tdi-yeti-364853514/detay?newSearchMode=withStandardMode&hideSearchFilter=false

tarihinde Cihat Küçükay tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Ben hala mazda ve pegeot yeni 3008 derim fena ikiside ve fiyatları iyi özellikle 3008 yılbaşına kadar lansman fiyatıyla veriliyor .

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Aynı soruyu ben de soruyorum kendime. KAfam daha çok sportage ve tucson'da kalıyor. Özellikle spo daha atletik ve donanımlı her ne kadar bir miktar daha pahalı olsa da...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Eğer suv alınacaksa tek adres sanurım QQ. Fiyat performans ikinci el olsun açık ara lider şu anda. 1.6 dizel olması da ayrı bi artı. Sportage ix35 1.6 benzinli ve gitmiyor.

3008 reklamı çok etkileyici motor fiyat ne acaba?

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

QQ  bakımları 10 binde bir ve 1000 lira

KAdjar bakımları 15 binde bir ve 600 lira

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

QQ  bakımları 10 binde bir ve 1000 lira

KAdjar bakımları 15 binde bir ve 600 lira

qq sahipleri sanallarda bakımdaki şemsiye hediyesi fotoğraflarını neden paylaşıyor diyordum

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar
(düzenlendi)

Bu QashQaı de anlamadığım bir şey var. araç ekranından bakıma kaç km kaldı diye baktığımda geri sayım sayacını görüyorum ve 30 bine tamamlayan bir sayaç var...ama bakım aralığı 10 bin diyen de bir kitapçığa sahip.şu an araç 15 400 km ve daha bakım yaptırmadım...

tarihinde Hasan Basri Bayraktar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...