İçeriğe Yönlendir

Hangi Suv (Kuga,tucson,sportage,kadjar,vitara,mokka,yeti,3008)

Turkay Enez

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

parayı sadece motora verdiğini bilen ve etrafa mesaj olarak veren bir arabadır. 

Polo 1.4 TSI ACT BMT 150 PS DSG BlueGT 72.600,00 TL
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

pahalıyım, sadece güçlüyüm mesajını net verir diyorsun yani  :good1: Leon alayım bari, mesaj geçirmez nasılsa...  :tongue:

72 bin ve polo :shok:  yuf yani,yazıktır ve ayıptır, hale bak, bitti gitti bizim sıfır araba hayelleri  :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

http://binekarac.vw.com.tr/polo-bluegt.aspx#teknik

sıfır araba hayalni bilmem de piyasa çok kötü özellikle OSB bölgeleri yaza doğru top atabilir.

pahalıyım, sadece güçlüyüm mesajını net verir diyorsun yani  :good1: Leon alayım bari, mesaj geçirmez nasılsa...  :tongue:

72 bin ve polo :shok:  yuf yani,yazıktır ve ayıptır, hale bak, bitti gitti bizim sıfır araba hayelleri  :D

şunu alsaydın bunu alsaydın diyemez kimse. "polo kardeşim bu polo. çok gonuşma" denilebilir. imaj olarak ise çevreci ama yaşamasını bilen tatminkar hava atmayı sevmeyen bir imaj çizer.

karpuzcu yüksek fiat çekmez önünde durunca.

Yorum bağlantısı
İbrahim Çelik

Son karar Tucson. Ancak henüz netleştiremediğim bir konu var. Yine yardım rica ediyorum...

177 bg style (en boş) paket mi? 132 bg elite (orta paket mi)?

Gönül elite 177 istiyor ama fiyat beni aşıyor, borçlanmak da istemiyorum...

Style pakette bile bir çok donanım var ama, elite olunca farklar şöyle...

1. Elektrikli sürücü koltuğu,

2. Deri koltuklar,

3. Ön ve arka koltuk ısıtma sistemi,

4. Süpervizyon gösterge paneli ve renkli lcd bilgi ekranı,

5. 8'' dokunmatik ekranlı audio, navigasyon ve video player,

6. Anahtarsız giriş ve çalıştırma,

7. Elektrikli açılır panaromik cam tavan,

8. Geri görüş kamerası,

9. Arka park sensörü,

Siz olsanız hangisini tercih edersiniz?

En boşunu al hocam. Yakında fctr de tucson koltuk ısıtma, 8" dokunmatik nasıl takılır, çıkma tucson panoramik cam tavan vs konuları bolca açılır. Siz de yavaş yavaş arabayı en üst donanıma doğru  yükseltirsiniz. Türkün kervanı yolda düzülürmüş.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

http://binekarac.vw.com.tr/polo-bluegt.aspx#teknik

sıfır araba hayalni bilmem de piyasa çok kötü özellikle OSB bölgeleri yaza doğru top atabilir.

şunu alsaydın bunu alsaydın diyemez kimse. "polo kardeşim bu polo. çok gonuşma" denilebilir. imaj olarak ise çevreci ama yaşamasını bilen tatminkar hava atmayı sevmeyen bir imaj çizer.

karpuzcu yüksek fiat çekmez önünde durunca.

kardeşim polo bu polo diyene, eee ne olmuş yani der geçerim, ortada birşey yok, sanki tehlikeli bir araç var ortada, fazla güçlü ama hafif, yaşamasını bilen, hava atmayı değilde yaşamı bir daha düşünsün demek lazım özelliklede  genç ise...

Neyse, geçelim oyuncakları, OSB yi bırak, dev firmalarda durum kötü, bekleme moduna geçtiler resmen, devlette para yok ödenekte sıkıntılar başladı, ülkeyi çok zor günler bekliyor, etrafa bakıyorumda kaç yaşına geldim bu derece ilerlemiş bir cahillik vurdumduymazlık bananecilik görmedim, özellikle cahillik korkunç seviyede arttı sanki, gerçekten gelecekten çok endişeliyim, ülkem için çocuklarımız için, onlara ne bırakacağımızı bilemiyorum artık  :(

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

polo bu polo diye ben söyleyeceğim. yanlış anlama olmuş. tehlike yapmaz o hızlı gitmeyeceğim ki devamlı.

tarihinde Mehmet Göktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

polo bu polo diye ben söyleyeceğim. yanlış anlama olmuş. tehlike yapmaz o hızlı gitmeyeceğim ki devamlı.

sığıyorsun yani, güzeel, demekki sağlıklı bir bünye ve uygun kilodasın, bak taktir ettim şimdi :)

devamlı değilde arada haa, neyse olsun, bende arada öyle yapıyorum, senin polo bu... kısmından fazlasını duyamam sanırım, zira tepe aynamda gözükürken seni duyamam zaten  :tongue:  :rolleyes:

şaka bir yana, 90-110 aralığında gidiyorum artık, tıs tıs ve dastırla, zaten gitmiyor  :D  böyle daha zevkli ve güvenli kardeş...

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

valla 1.0 75hp kiraladım bir hafta benim araç tamirdeyken. gayet güzeldi boy bos. hatta elemana almasını tavsiye ettim geçen yıl 40 bine aldı 1.0 motorluyu. yakıt kullanmadığı gibi LPG de takılabiliyor.

tarihinde Mehmet Göktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

valla 1.0 75hp kiraladım bir hafta benim araç tamirdeyken. gayet güzeldi boy bos.

bir hafta önce bayide bindim vs. bana küçük geliyor, fiesta daha ferah gibi, neyse ben artık bu tarz araba istemiyorum, ya adam gibi Suv yada D sınıf bir araç alacağım yada hiçbirşey, fiestaya devam mecburen,  neyse hele bir 2017 gelsin,önümüzü görelim, durum vahim....

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

fiesta kaç model sizin?

2006 antika model, yeniler dahada küçük, polo daha iyi gibi...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

bizim fusion familyasından. Güzel araç onlar yeni göğüs ise.

Ayıp ettin,hemide mavi renk göğüslü, fışyonu bırak Fiesta da sadece aracın rengi denim maviyse,  bu renk konsolun olur :)

9313b34419d17f6587b4b0a19dfede4a.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

abi cuma günü fiyatı 69.400 lira, kur oynayınca demek ki  :rolleyes:

PnByz9.jpg

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Fieasta kullandım senin araçtan abi aynı kasa şu an son kasa polom var fiesta daha ferah diyen maalesef ön yargılıdır ya da ne bileyim işte

Arkadaşım 182 cm boyunda ve polo sahibi adam rahat rahat sığıyor arkasına oturuyoruz arkada fiesta gibi iki büklüm oturmana gerek yok son kasa fiesta için diyorum son kısmı

ön yargı değil kardeş, bindik kullandık kiraladık sonuçta, teknik verilere bakarsan aynı gibiler, fiesta birkaç santim daha geniş, araca binerken konsol tasarımı yüzünden daha dar geliyor bana, yeni kasa fiestadada  aynı gıcık konsol büyümesi var, konsolu uzatıp arkadan çalmış akıllılar, yeni kasa fiesta zaten bariz dar, onu sayma, zaten fiesta değiller bana göre :)

arkada sende bilirsin, 2 büklüm oturmuyoruz bizim kasada, polo ne biliyim dar geliyor, iç tasarımdan olsa gerek, yoksa güzel alet, genç işi tabii  :tongue:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

abi cuma günü fiyatı 69.400 lira, kur oynayınca demek ki  :rolleyes:

işte ederi, bu bile çok, fiesta polo, vergi dahil gerçek değeri 35-40 olmalı, daha fazla etmez bu oyuncaklar, birde düşünsene bizim memlekette fiyatların böyle olduğunu, belkide doğru yapıyorlar, 35 kaat olsa polo, içmeye ayranı olmayanlar borç kredi vs.bulur araba alır, doyumsuz milletiz biz, her yer araba dolar, bilende alır bilmeyende, sokaklarda adam gibi spor araba almaya gücü yetmeyen bu yüzden 40 kaada süper sport motorsiklet binen bir güruh var, onlarda spor araba alır işte o zaman yandı gülüm keten helva, acaip bir milletiz biz azizim...

Son kasa fiestaya eleştirim son kasa polonun yüksek oturma yapısı oldukça iyi

son kasa fiestadan iyi canım polo... yalnız şuda var, genel olarak tüm markalarda bir kalite düşüşü var, poloda fiestada eski kasalarına göre daha zayıflar, bizim Ford servisi vw bayisinin araçlarınıda tamir ediyor, kazalı vw ları yani, kıyas imkanı çok oluyor, polo da fiesta gibi eskiye göre daha kalitesiz, hep birşeyler eksiliyor, süsle donanımla gözümüzü boyuyorlar  :angry:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Biradere aldık Polonun allstar modelini...1.2 Tsi DSG cam tavan...67500 TL

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Fiestalar Fiesta değil, Mercedesler Mercedes değil :)

Mercedes mühendisleri, Reno mühendisleriyle pek icli disli oldu diye düsünüyorum ben. tasarimcilar tam kanki olmus o belli zaten :biggrin:

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

işte ederi, bu bile çok, fiesta polo, vergi dahil gerçek değeri 35-40 olmalı, daha fazla etmez bu oyuncaklar, birde düşünsene bizim memlekette fiyatların böyle olduğunu, belkide doğru yapıyorlar, 35 kaat olsa polo, içmeye ayranı olmayanlar borç kredi vs.bulur araba alır, doyumsuz milletiz biz, her yer araba dolar, bilende alır bilmeyende, sokaklarda adam gibi spor araba almaya gücü yetmeyen bu yüzden 40 kaada süper sport motorsiklet binen bir güruh var, onlarda spor araba alır işte o zaman yandı gülüm keten helva, acaip bir milletiz biz azizim...

son kasa fiestadan iyi canım polo... yalnız şuda var, genel olarak tüm markalarda bir kalite düşüşü var, poloda fiestada eski kasalarına göre daha zayıflar, bizim Ford servisi vw bayisinin araçlarınıda tamir ediyor, kazalı vw ları yani, kıyas imkanı çok oluyor, polo da fiesta gibi eskiye göre daha kalitesiz, hep birşeyler eksiliyor, süsle donanımla gözümüzü boyuyorlar  :angry:

ne desen haklısın abi, ülke ülke değil, yaşadığımız hayat hayat değil.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...