İçeriğe Yönlendir

Hangi Suv (Kuga,tucson,sportage,kadjar,vitara,mokka,yeti,3008)

Turkay Enez

Recommended Posts

Serhat ipeksoy

Basamak olarak, üstte 2. sırada olan basamağı takdırdım. Ayrıca, 4 d paspas ve bagaj havuzu aldım. Bir de ön ampulleri Osram Unlimitedlerle değiştirdim.

hayırlı olsun. basamak tercihi zevkli olmuş. son zamanlarda bu 4D paspasları duyar oldum, görsel falan var mıdır, 3Bden farkı nedir?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Turkay Enez

4 d olmasını, paspasın altında küçük çıkıntıların varlığıyla açıklıyorlar. Bu çıkıntılaar sayesinde paspas zemine tutunuyor. Ancak, 4 d olmasından ziyade paspaslar çok kaliteli. Araçla bütünleşik gibi oldu...

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
İsmail Kuzgun
On 28.11.2016 at 21:18, Baha Kanberoğlu yazdı:

Yeni Vitara'ya da bakmak lazım. Otomatik 4x2.. Donanım ve fiyat olarak iyi..

Çok hantal araç hocam 

Yorum bağlantısı
  • 9 ay sonra...
Erman Uzun

Güzel tercih 1.6 t olanı olsa daha güzel olurmuş ancak Allah kaza bela vermesin incelemenizi bekliyoruz varsa ben göremedim sanırım 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
On 17.10.2017 at 22:36, Mehmet Göktürk yazdı:

kodial ile ilgili bir video

Faydalı bir video olmuş.. İzledim sonuna kadar. Kapı kolu gıcırdıyormuş sadece,  o ses kesilebilir. 

8,5 litre maslak tüketimi, 150 beygir bir araç için de çok iyi. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Ön far grubu sogutuyor beni

Tasarımda bizim gibi dinozor bir müdür var herhalde ille dna diye tutturan..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
1 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Ön far grubu sogutuyor beni

Tasarımda bizim gibi dinozor bir müdür var herhalde ille dna diye tutturan..

Arkası aynı senin tiguan zaten :)

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Seat Ateca gordum. Belki ben bosuna denk geldim ama on far gurubunda halojenden farkli olursa daha hos olacak. Bu halde bile Tiguan ve Kodiaq tan daha sık.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
On 10.12.2016 at 00:31, Turkay Enez yazdı:

Basamak olarak şu ikisi arasında kaldım...

Birinci çok sıradanlaştı.. ikinci daha güzel.. Ancak bence birincinin temizliği ikinciye göre çok daha rahattır..

Yorum bağlantısı
Turkay Enez
On 19.10.2017 at 18:10, Ayhan Onaran yazdı:

Birinci çok sıradanlaştı.. ikinci daha güzel.. Ancak bence birincinin temizliği ikinciye göre çok daha rahattır..

Tucsondan ayrılalı 4 ay oldu...

Yorum bağlantısı
Turkay Enez

Hocam,

Tucson, gerçekten çok yakışıklı ve herkes tarafından beğenilen bir tasarıma sahip. Görüntü olarak şimdiye kadar beğenmeyen duymadım. Donanım olarak da çok doluydu. Konfor da süperdi. Ancaaak, yakıt tüketimi beni üzdü. Şehiriçinde 11-12 lt, şehir dışında 110-120 sabit hızda 7,5 litre yakıyordu. (Aslında bu tüketim benim için çok sorun değildi) Fakat, "neden fazla vereyim" sorusu beynimi kemirmeye başladı. Bir anda karar verdim. Anında verdim gitti. Yerine 2017 Megane 4 sedan aldım. Edc 1,5 dizel. Şehir içi aynı güzergahta 7 lt, şehir dışı klima hep açık, 120 sabitte 4,5 , 110 sabitte 4,1 lt tüketiyorum. Tucsonla 8 ayda 4200km yol yapmışken; Meganla 4 ayda 8000km yol yaptım... Kafam rahat. Görüntü de bir yere kadar... 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Az yakan araçla tasarruf edemeyiz :)
Bol bol gezmiş oluruz.

• Beğen 2
  • Teşekkür 2
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin
(düzenlendi)
28 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Az yakan araçla tasarruf edemeyiz :)
Bol bol gezmiş oluruz.

yani çok yakan araçla yaşamaktan mı tasarruf ediyoruz? :=)

tarihinde Osman Bilgin tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

En az yakan arabam 308 di. 6 ayda 20 bin km gezdim. Sonra sport tourer la 8 ayda 25 bin gezdim. Ortak doğru diyor ne kadar az yakar sa o kadar geziyorsun. Haa fluance ı unuttum 4 ayda 20 bin..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin
12 saat önce, Turkay Enez yazdı:

Yakışıklıydı kerata...

https://i.hizliresim.com/kXb8qm.jpg

ayrıldığınıza üzülüyor gibisiniz, biraz değişilik yapsaydınız; eğer lpg li araca binmem demiyorsanız. sıvı lpg takıyorlar, memnunuz diyorlar, pahalı bir sistem ama performans kaybı olmadan ekonomi yapıyoruz diyorlar, düşünmediniz mi?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...