İçeriğe Yönlendir

2017 Model Yeni Fiesta.

Aydın Sert

Recommended Posts

Batuhan Yüksel

Bende gördüm dün internet sitelerinde hoşuma gitti sonunda fiesta güzel bir şekle girdi bir tanesi var zaten çakma crossover modunda ondan gelirse alırım valla  :D  :D

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

İç mekan güzel, dışı pek çekici gelmedi bana. Makyaj gibi zaten.

Baş mesafesi artmış olabilir

Yorum bağlantısı
Oğuz Varhan

içi gerçekten efsane güzel olmuş ama bu kaliteye bu donanıma bu yeni vergilerle ve dolar kuruyla 90 bin tl diyorum var mı arttıran :)

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Güzel bir iç mekan fotoğrafı ekleyeyim, gerçi polo konusunda eklemiştim ama yeri burası...

b6ff6922081eb877e247f43420f9dadd.jpg

Yorum bağlantısı

İç mekan cidden sınıf atlamış. Premium hissi var. B sınıfında vignale donanım da oldukça iddialı. Cam tavanı da sonunda koymuşlar. Ford artık bi şeylerin farkına varıyor sanırım

Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

şu yerden yüksek olanı daha çok ilgi görür gibime geldi.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

İnşallah bu değildir, şaşkın balık bakışlı Fiesta.

bizim kurabaaa bakışlılara ne diyorsun peki  :D   haa bunların adı fiesta ayrıca...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

içi gerçekten efsane güzel olmuş ama bu kaliteye bu donanıma bu yeni vergilerle ve dolar kuruyla 90 bin tl diyorum var mı arttıran :)

arttırmaya gerek yok :)  ederi 30-35 bin, 36 ya verseler almam, haddinden fazla pahalı bu arabaları toplum olarak reddedip almamak lazım ama nerede bizde o bilinç....

2016 fiestanın 40. yılıydı ama pek bi numarasını göremedik. 

göremezsin tabii, Fiesta nın soyu 2008 sonunda tükendi çünki, bunlara fiesta deme ayıp oluyor ama :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

bizim kurabaaa bakışlılara ne diyorsun peki  :D   haa bunların adı fiesta ayrıca...

al sana kurbağa  :p

bk504b.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

al sana kurbağa  :p

Anaaa harbiden yahu  :D   bunun karnına basmışlar gözler cortlamış gibi ama  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Ford alacaksam ya Mondi yada Edge olmalı, Edge hayalde Mondi böyle olacaksa  :rolleyes:

bu nassıl :)

fsn17_highlight_lg_ledlights.jpg

fsn17_pg_004_ext_full.jpg

fsn17_pg_003_int_full.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Yok ya bu yeni modelin eline kimse su dökemez. Bildiğin pörtlek bu. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Arka mükemmel olmuş b serisi ve yeni 1 i andırdı çok beğendim. ön tasarımı sanki ford mühendislerinin kafasına silah dayamışta zorla yaptırtmış gibi olmuş o kadar şaşkın kararsız geldi [emoji3] o tablette hep mersedesin işi kendisi koydu a ve cla ya ilk gördüm beğenmedim emanet tableti bugün yine beğenmiyorum. Ama sanırım virüs gibi yayılıyor markadan markaya ( ben ilk defa mersedeste gördüm tablet multimedyayı daha önce başka marka koymuş olabilir.)

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Şu mercedes a serisi ile başlayan ve giderek bütün markalara yayılan, emanet tablet gibi duran ekrandan nefret ediyorum.

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

aha olay bitmiştir, hale bak, konserve edişın...  adamın üstündeki sunroofçuğada bittim resmen, ayıp be....

bu çağda döndürmeçli koltuk yatırma, ulen Ford, ahanda seni sildim listeden, adam gibi model yapana dek işim olmaz artık senle  :angry:

s-max a baktım arka diz mesefesi tırt, bazı kısımları tırt, koltuk dikiş işçiliği acemice, yok aga sildim ben fordu....

Ford-Fiesta-2017-Infos-Preise-Motor-1200

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...