İçeriğe Yönlendir

Yeni Vw Polo 2017’De Geliyor.

Sertaç Karginer

Recommended Posts

H.Cenk Bayrakçı

Yeni fiestanın iç mekanına Mercedes gibi tabletvari birşey koymuşlar. Bu nasıl olacak acaba?

cbd2374959e26cd56ecea5c8131335a5.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

eskiden kasa değişirdi neden hep -yeni- denen arabalar sadece far + tampon değişmiş gibi duruyor?

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

polo dediğin kutu gibi araba, küçük dar, fiesta dediğin zaten fiestalıktan çıkmış, siz bunların fiyatına bakın hele, zaten alamayacağız, sıkıntı yok, ha para olsada almazdım zaten, küçük sınıf gençken güzel, bizim yaşta kurtarmıyor artık :) 

Not: ayrıca alayı aynı artık, süslü ve daha kalitesiz...

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Golf e epey yaklaşacak gibi. 

Hocam zaten şu anda bile uzaktan bakıldığında polo ile golfü ayırt etmek zor oluyor geçen gün yakından inceledim iç mekan olarakta golfün seviyesine çıkarılmış durumda yeni gelecek olan küçük golf gibi birşey olacak herhalde :)

Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

polo dediğin kutu gibi araba, küçük dar, fiesta dediğin zaten fiestalıktan çıkmış, siz bunların fiyatına bakın hele, zaten alamayacağız, sıkıntı yok, ha para olsada almazdım zaten, küçük sınıf gençken güzel, bizim yaşta kurtarmıyor artık :)

Not: ayrıca alayı aynı artık, süslü ve daha kalitesiz...

Seni açmaz abi bunlar daha üst bir şey olması lazım ;)

VW makyaj yapar Türkiyede yeni kasa diye satılır.

Yanlız bunda gerçekten kasa değişecekmiş ebatlar büyüyor çünkü :) 

Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Haberdeki resimler fake şu an yeni kasa polo kamuflaj ile birlikte yollarda test ediliyor

Aynen yeni polo resimlerdeki gibi olmayacak daha ziyade teknik verileri ve teknolojisine odaklanmak lazım ;)  

Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

arkası bmw 1 kasasına benzemiyor mu ?

Yeni görüntüsü büyük ihtimalle böyle olacak.

77kPjY.jpg

ZMDJ0V.jpg

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Seni açmaz abi bunlar daha üst bir şey olması lazım ;)

Yanlız bunda gerçekten kasa değişecekmiş ebatlar büyüyor çünkü :)

daha 2 gün önce baktım, polo  :i-ih:  genç olsam bile almam, çok küçük...

neyse alayına baktım ettim, olmazsa olmazlarıda koydum, adaptif Cruise olacak, kendi fren yapacak hatta duracak, şuan olabilecek her tür güvenlik ve otomatik sistemler olacak, çıkan sonuç şu oldu, beni kısmen kesti, HB araba istemem ama buna hayır demeyebilirim...

Leon FR TSİ-dsg ve tüm paketler...

fiyat hala diğer markalara ve özelliklerine bakarsak makul, yalnız şu doğuş çok uyanık, Wv-Seat-Skoda bunlardan sadece biri doğuşta olmalı, her marka başka distirbötürde olmalı, adamlar öyle bir ayar çekiyorki şunu alayım diyorsun fiyat fazla geliyor, şu donanım olsun diyorsun o yok fiyat makul mecburen başka markaya gidiyorsun, mesele Seat Toledo, buna xenon far adaptif kruz koymamış, git leon al ozaman diyor...

yada Skoda, Rapid sedana yine aynısısnı yapmış, bizde tutulmayan steyşın Rapide xenon far cam tavan vs.koymuş, sedan da bunlar olsun diyorsan yok, ne yapacağız gidip oktavya alacağız....

bu doğuştan almak lazım bu markaları, yoksa hayatta ada olmaz bu markalar.....

Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer
(düzenlendi)

daha 2 gün önce baktım, polo  :i-ih:  genç olsam bile almam, çok küçük...

neyse alayına baktım ettim, olmazsa olmazlarıda koydum, adaptif Cruise olacak, kendi fren yapacak hatta duracak, şuan olabilecek her tür güvenlik ve otomatik sistemler olacak, çıkan sonuç şu oldu, beni kısmen kesti, HB araba istemem ama buna hayır demeyebilirim...

Leon FR TSİ-dsg ve tüm paketler...

fiyat hala diğer markalara ve özelliklerine bakarsak makul, yalnız şu doğuş çok uyanık, Wv-Seat-Skoda bunlardan sadece biri doğuşta olmalı, her marka başka distirbötürde olmalı, adamlar öyle bir ayar çekiyorki şunu alayım diyorsun fiyat fazla geliyor, şu donanım olsun diyorsun o yok fiyat makul mecburen başka markaya gidiyorsun, mesele Seat Toledo, buna xenon far adaptif kruz koymamış, git leon al ozaman diyor...

yada Skoda, Rapid sedana yine aynısısnı yapmış, bizde tutulmayan steyşın Rapide xenon far cam tavan vs.koymuş, sedan da bunlar olsun diyorsan yok, ne yapacağız gidip oktavya alacağız....

bu doğuştan almak lazım bu markaları, yoksa hayatta ada olmaz bu markalar.....

Leon FR'yi de yakından inceledim full paket sunrooflu filan gerçekten deli arabaydı bütçem olsa hiç düşünmeden alacağım bir araba gerçekten :) Liste fiyatıda 82.800 tl ;)

tarihinde Sertaç Karginer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

eskiden kasa değişirdi neden hep -yeni- denen arabalar sadece far + tampon değişmiş gibi duruyor?

Artık kasa yok gibi ondandır. 4köşe tasarımda far tampon belirleyici
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar
(düzenlendi)

2017 2. çeyrekte yollarda olacağı kesin... Buda yeni Arteon ile birlikte Mart 2017 Cenevre'de ilk kez resmi olarak gösterilecek büyük ihtimalle... Henüz resmi teyit edilmiş foto yok ;)

tarihinde Abdussamed Acar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
(düzenlendi)

bu daha çok photoshop a benziyor, arka kapıyı golften kesmiş. 

tarihinde Evren Erakçora tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Leon FR'yi de yakından inceledim full paket sunrooflu filan gerçekten deli arabaydı bütçem olsa hiç düşünmeden alacağım bir araba gerçekten :) Liste fiyatıda 82.800 tl ;)

Artık adam gibi arabalar 80 kaattan başlıyor ne yazıkki...

Parasal duruma göre bineklerde sıralamam....

2017 modeller olacak tabii...

Leon FR

Golf

yada 

Octavia

Süperb

Passat Steyşın

Suv olacaksa...

karar veremedim

tiguan ı sevmedim

skoda belirsiz gibi

Pejo 3008 ilginç geld, mesela....

https://www.youtube.com/watch?v=8qaSpSXfQ9w

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

77kPjY.jpg

ZMDJ0V.jpg

vw nin uzun zamandır böyle tasarım faciası araçları yok sanmıyorum böyle şekilsiz birşey olacağını:)

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Bu tasarım hatalı. Evet ön yine scania kamyon önü gibi olacak muhtemelen ama resimdeki arka golfplus gibi yukarı kaçmış. daha basık olacak.

Biraz daha tiguan'ın küçüğü diye düşünün. arka da tiguana benzeyebilir. ve güzel olur.

150HP COD ile süper olur. Hatta bunlar da 2 cm kaldırıp plastik tampon koruyucu vs ile suvcuk yapılabilir. Yani Mini tiguan.

Neden?

Q2 ye karşılık gelen VW yok.

Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

vw nin uzun zamandır böyle tasarım faciası araçları yok sanmıyorum böyle şekilsiz birşey olacağını:)

Golfe benziyor işte[emoji4]
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

golfe benzetebildiyseniz eğer valla helal olsun bravo [emoji1376]

Teşekkürler[emoji1]
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Arkadaşlar haberde ve konuda gördüğünüz tüm resimlerin hiçbiri gerçek değildir. Aracın resmi lansmanı yapılmamıştır.

En iyisi bekleyip görmek[emoji4]
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

Nete 2017 polo yazınca bin tane farklı görüntü çıkıyor, büyük ihtimal fotoşopla yapılmış tahmini şeyler.

Diğer taraftan vw bunu çok yapıyor zaten, bilmem kaç yıldır sadece far ve tamponu değiştirip yeni kisvesi altında pazar yaratıyor ve ne hikmetse bunu yeni polo diye savunan bir kitle hep var.

Nlq1pQ.jpg

ad5GL7.jpg

YqBNDA.jpg

8PgdMA.jpg

DBMdPZ.jpg

m4Pk3Y.jpg

ErYRgv.jpg

jX5W89.jpg

BvMArV.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...