İçeriğe Yönlendir

Yeni Vw Polo 2017’De Geliyor.

Sertaç Karginer

Recommended Posts

Zafer Bakar

Yeni görüntüsü büyük ihtimalle böyle olacak.

77kPjY.jpg

ZMDJ0V.jpg

Bence boyle olmaz abi ya ;passat a benzetmisler photoshop ile

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar
(düzenlendi)

Arkadaşlar haberde ve konuda gördüğünüz tüm resimlerin hiçbiri gerçek değildir. Aracın resmi lansmanı yapılmamıştır.

Lansman Yapılmadı, büyük ihtimalle Mart 2017 Cenevre otomobil fuarında olur.. ancak aracın radikal tasarım değişikliği olmamasına bakmayın, altyapı tamamen değişiyor, üretim platformu komple yenilenecek Mayıs-Haziran 2017 gibi muhtemelen yollarda olur...

tarihinde Abdussamed Acar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Bence boyle olmaz abi ya ;passat a benzetmisler photoshop ile

Benimde kafam karıştı Zafer en iyisi bekleyip görücez yanlız motor seçenekleri kesin gibi umarım güzel bir tasarımla işi tamamlarlar[emoji4]

Lansman Yapılmadı, büyük ihtimalle Mart 2017 Cenevre otomobil fuarında olur.. ancak aracın radikal tasarım değişikliği olmamasına bakmayın, altyapı tamamen değişiyor, üretim platformu komple yenilenecek Mayıs-Haziran 2017 gibi muhtemelen yollarda olur...

Aynen altyapı tamamen yenilenecekmiş[emoji4]
Yorum bağlantısı
Zafer Bakar

Benimde kafam karıştı Zafer en iyisi bekleyip görücez yanlız motor seçenekleri kesin gibi umarım güzel bir tasarımla işi tamamlarlar[emoji4]

Aynen altyapı tamamen yenilenecekmiş[emoji4]

Volkswagen bu isi iyi yapar abi ben yerlerinde olsam biraz daha buyutmeye bakardim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

Volkswagen bu isi iyi yapar abi ben yerlerinde olsam biraz daha buyutmeye bakardim

En belirgin değişikliğin bu olacağı söyleniyor. Araç büyüyecek...

Yorum bağlantısı
Zafer Bakar

En belirgin değişikliğin bu olacağı söyleniyor. Araç büyüyecek...

Turkiye pazarinda daha da belirgin olmasini saglayacaktir :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

fazla merak etmeyin ahanda golf ve polo 2017 Golf tamamda polodabu sanırım...

Not: Polo büyümez bence, büyütmezler...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

fazla merak etmeyin ahanda golf ve polo 2017 Golf tamamda polodabu sanırım...

Not: Polo büyümez bence, büyütmezler...

Bu polo yeni değil güncel polo

+ yeni araç biraz daha büyüyecek muhtemelen hafifleyecekte...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Bu polo yeni değil güncel polo

+ yeni araç biraz daha büyüyecek muhtemelen hafifleyecekte...

hımm, sevmedimya poloyu, yeni eski farketmiyor :tongue:  hafifleyecek yani fiesta gibi daha zayıf olacak, açılımı bu, büyüyecek, bagaj az daha küçülecek ön göğüs ölçüleri değişecek= büyüme başka yerden çalacak demektir bu, bence böyle olacak   :)

golf e benzetirler, sanırım bu tarz olur....

volkswagen_polo_-_front_watermarked.jpg?

volkswagen_polo_-_rear_watermarked.jpg?i

Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

hımm, sevmedimya poloyu, yeni eski farketmiyor :tongue:  hafifleyecek yani fiesta gibi daha zayıf olacak, açılımı bu, büyüyecek, bagaj az daha küçülecek ön göğüs ölçüleri değişecek= büyüme başka yerden çalacak demektir bu, bence böyle olacak   :)

Tasarım bencede buna yakın olur gibi geliyor. Haberde şöyle diyor: "Bu platformla Polo, Audi A1, SEAT Ibiza ve Skoda Fabia ve bu modellerin SUV versiyonları aynı aks açıklığına sahip olacak. Polo’nun şu anki aks açıklığı 2470 mm ve yeni nesilde bu 90 mm arttırılarak yaklaşık 2560 mm olacak. Ön ve arka kısımdaki daha kısa sarkıntılar ile genel uzunluk dört metre civarında kalacak. Daha uzun aks açıklığı kabindeki kullanım alanını özellikle arkadaki yolcular için genişletecek." sonuçta kasa değişiyor. Şu anda polo fiestadan 40kg daha hafif dahada hafifliyeceğini sanmam abi. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Neyse öyle yada böyle, geldikerinde 60-70 kaat vereceksem hiç gelmesinler, 35-40 bunların ederi, 80 kaada d segment araç alabilmeliyiz... bu iş böyle gitmez yalnız, demedi deme....

2017 çok şeye gebe... Hayırlısı olsun artık...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar
(düzenlendi)

2011 1.2 TDI var ailede, sıfırdan beridir biniyoz acayip memnunum, hiç sorun çıkarmadı 200 bine yaklaştık, sıfır polo ile değiştiriyodum tam, yeni kasayı beklemeye karar verdim :) masrafsız, sorunsuz az yakan tam bir ekonomi arabası

tarihinde Abdussamed Acar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

Tasarım bencede buna yakın olur gibi geliyor. Haberde şöyle diyor: "Bu platformla Polo, Audi A1, SEAT Ibiza ve Skoda Fabia ve bu modellerin SUV versiyonları aynı aks açıklığına sahip olacak. Polo’nun şu anki aks açıklığı 2470 mm ve yeni nesilde bu 90 mm arttırılarak yaklaşık 2560 mm olacak. Ön ve arka kısımdaki daha kısa sarkıntılar ile genel uzunluk dört metre civarında kalacak. Daha uzun aks açıklığı kabindeki kullanım alanını özellikle arkadaki yolcular için genişletecek." sonuçta kasa değişiyor. Şu anda polo fiestadan 40kg daha hafif dahada hafifliyeceğini sanmam abi. :)

onun hafifliği donanım eksikliğindendir.  :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

onun hafifliği donanım eksikliğindendir. :D

Yok Serhatım vw donanım konusunda forddan önde maalesef [emoji6]
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

Yok Serhatım vw donanım konusunda forddan önde maalesef [emoji6]

şimdiyi bilmem, polonun şimdiki donanımını incelemedim ama 2013 sonu fiestayı alırken baktığımda chrome edition polo boştu vallahi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

şimdiyi bilmem, polonun şimdiki donanımını incelemedim ama 2013 sonu fiestayı alırken baktığımda chrome edition polo boştu vallahi.

Birkaç gün önce yakından inceledim confortline donanımında baya dolu geliyor araba[emoji4]cf21b8c3a0bb540f1bde7a9f6326d263.jpg
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Birkaç gün önce yakından inceledim confortline donanımında baya dolu geliyor araba[emoji4]

kruz nerede? comfort değil boş line bu, adı comfort aslında doğuş tipi comfort donanım bu, Türk tipi, avrupada tırtline derler buna :) gibi, 56 liraya imkansız dolu alman, dolu derken dsg de olacak motorda güçlü olacak, bu donanım standart oldu artık, hemen her markada aynı, avrupada kanun böyle, en basit arba böyle artık, dolu polo 70 i geçer o parayıda hayatta vermem, fiestaya da vermem bu sınıfta hiçbir aracada, iyice tadı kaçtı bu araba fiyatlarının  :angry:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

Birkaç gün önce yakından inceledim confortline donanımında baya dolu geliyor araba[emoji4]

evet inceledim

(titanium fiesta için) kırmızılar fiestada yok, mavilerden emin değilim. bir tek otomatik klima ve alaşım jant var.

nj70Wl.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

kruz nerede? comfort değil boş line bu, adı comfort aslında doğuş tipi comfort donanım bu, Türk tipi, avrupada tırtline derler buna :) gibi, 56 liraya imkansız dolu alman, dolu derken dsg de olacak motorda güçlü olacak, bu donanım standart oldu artık, hemen her markada aynı, avrupada kanun böyle, en basit arba böyle artık, dolu polo 70 i geçer o parayıda hayatta vermem, fiestaya da vermem bu sınıfta hiçbir aracada, iyice tadı kaçtı bu araba fiyatlarının :angry:

Listede yazmamış fakat incelediğim arabada cruz control vardı direksiyon üzerinde[emoji4] Fiyat konusunda kesinlikle haklısın.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Polo'nun şu anki kasa dizaynı güzel,zaten çok bişey değiştireceklerini sanmıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

İki parça katlanır koltuk var mı, clio corsa giriş modellerde yok

Varmış

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...