İçeriğe Yönlendir

Mutfak İçin Tv Önerisi

Kemal Mert

Recommended Posts

Kemal Mert

Merhaba Abilerim, kardeşlerim.

Anne ve babamın mutfakta fazla vakit geçirmeleri üzerine mutfağa orta ebatlarda kaliteli bir led tv almak istiyorum.

Kendinden uydulu olması tercihimdir.

Bana varsa kullandığınız yoksa önerebileceğiniz marka ve model bilgisi verebilir misiniz?

İnternet üzerinden getirtmeyi düşünüyorum bu konuda da yardımlarınızı rica ederim.

Yorum bağlantısı
Fatih Taktak

http://urun.n11.com/led-tv/awox-2271-full-hd-22-inch-56-ekran-led-televizyon-monitor-P83972607

http://urun.n11.com/led-tv/sunny-hd-2461-ekran-led-tv-P134494523

Ben sunny olanını adlım gayet güzel mutfakta iş görüyor, Galiba ikisi de aynı üreticiden. Dahili uydu alıcı yok ikisinde de. 40 TL ye A101 den uydu alıcı aldık,Tavsiye ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Arslan

Kanal yüklemektwn felan anlamıyosanız kendinden uydulu almayın frekanslar değişince ya TV Yi götürcen yada Uyducu çağırıcan alıcan samsung TV yi bide tkgs li next minix black uğraşmıycan heleki kendinden uydulu phılıpse hiç bulaşmayın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Mutfakta grundig var bizim. Biz de kucuk alacaktik. Anneler gununde arcelim kampanya yapmisti. Goruntuyu annem de begenince 32" aldim koyduk mutfaga. Uydu alicisi var ama dsmart ile seyrediyoruz. Modul aldik, teknik servis buna uymadi vs. Dedi nedenini arastirmadim acikcasi.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Kemal Mert

Tüm öneriler için teşekkür ederim. Hepsini hafta sonu tek tek dikkate alacağım. İnternet üzerinden almayı düşünüyorum açıkçası. Ama sağ salim elime ulaşirmi düşünmüyor değilim. Şimdiye kadar birçok şey aldım internetten hamdolsun sıkıntı yaşamadım. Hayırlısı bakalım. Maalesef alışveriş merkezlerinden alim diyorum ölüsü 100 lira fazla her modelde internetteki fiyattan. Hayırlısı bakalım.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
H.Cenk Bayrakçı

Bizim mutfakta bundan var, DVD'li. Çocuklar çizgi film de seyrediyor arada...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kemal Mert
(düzenlendi)

Vallahi önerilen tüm tvleri inceledim hepsi güzel ama annem tercihi perdeden yana kullandı. İki seçenek vardı hediye edecegim bunlardan biri tv birisi de perdeydi annem mutfak tv si önemli değil perde olsun deyince akan sular bir anda durdu :)  fiyat olarak keşke tv olsaydı tabi orası ayrı :fiuw:  caktirmayin. Ama güzel anama canım feda buda işin diğer yüzü. Neyse şimdilik tv kaldi belki yaza doğru sürpriz yaparım. Belki o zamana kendiler alırlar bana gerek kalmaz ;)  ilginize teşekkür ederim arkadaşlar.

tarihinde Kemal Mert tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Mahmut Yıldız

1500 lira altında, 40 inç civarı ne alabiliriz. Tek beklenti görüntü kötü olmasın, kanal geçişleri adamı bıktırmasın, dahili uydu alıcısı olsun. Vestel gördük, başka ne tavsiye edersiniz?

Yorum bağlantısı
Misafir

Axen alabilirsiniz. Fiyatına göre gayet başarılı bir ürün. Mutfakta kullanıyorum. 32", uydu alıcısı yok. 500 Tl ye almıştım yaklaşık 1 sene önce. Hd yayın olmamasına rağmen gayet başarılı bir görüntü var. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
6 saat önce, Mahmut Yıldız yazdı:

1500 lira altında, 40 inç civarı ne alabiliriz. Tek beklenti görüntü kötü olmasın, kanal geçişleri adamı bıktırmasın, dahili uydu alıcısı olsun. Vestel gördük, başka ne tavsiye edersiniz?

Vestel 

Axen

Seg

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
(düzenlendi)
8 saat önce, Mahmut Yıldız yazdı:

Mahmıt bey, hızlı geçiş istiyorsanız 1001 özellikli tarhana yapan TV ler yerine sade ve ihtiyaca göre fonsiyonları olan TV alabilirsiniz, hem az elektirik tüketir hem de hızlı çalışır ayrıca ısınma düşük olacağı için arıza riski de az olacaktır.

Düz TV al tepe tepe kullan.

http://www.hepsiburada.com/altus-al40lbm420-40-102-ekran-full-hd-100-hz-led-tv-arcelik-a-s-garantisindedir-p-EVALTUS40LB3420?magaza=Casperbayi&wt_gl=cpc.elk.evelektronigi.pla-tv&gclid=CJPB_5e3x9ECFVZAGwodv0oPkw

tarihinde Hüseyin Sönmez tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
15 saat önce, Mehmet KAYA yazdı:

Vestel 

Axen

Seg

Vestel bakalım o zaman, zaten fazla seçenek yok.

13 saat önce, Hüseyin Sönmez yazdı:

Mahmıt bey, hızlı geçiş istiyorsanız 1001 özellikli tarhana yapan TV ler yerine sade ve ihtiyaca göre fonsiyonları olan TV alabilirsiniz, hem az elektirik tüketir hem de hızlı çalışır ayrıca ısınma düşük olacağı için arıza riski de az olacaktır.

Düz TV al tepe tepe kullan.

http://www.hepsiburada.com/altus-al40lbm420-40-102-ekran-full-hd-100-hz-led-tv-arcelik-a-s-garantisindedir-p-EVALTUS40LB3420?magaza=Casperbayi&wt_gl=cpc.elk.evelektronigi.pla-tv&gclid=CJPB_5e3x9ECFVZAGwodv0oPkw

Aynı fikirdeyiz, aklımdan vestel geçiyor ancak altus hakkında hiçbir fikrim yok. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
2 dakika önce, Mahmut Yıldız yazdı:

Aynı fikirdeyiz, aklımdan vestel geçiyor ancak altus hakkında hiçbir fikrim yok. 

Altus= made in Arçelik.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...