İçeriğe Yönlendir

Polo 6C1 Plaka Lambası Yanmıyor

Semih Nigri

Recommended Posts

Semih Nigri

Herkese iyi akşamlar,

polo 6c1 in plaka lambasının sigorta şemasında ayrı sigortası var mıdır acaba? led ampul kullanıyorum bir sorun yoktu fakat sağ taraftaki temazsızlık yapıyordu çıkarıp düzelteyim dedim sol taraftaki ile birlikte söndü. şuan yanmıyor iki tarafta. eski klasik ampulü ile de denedim olmadı. neden olabilir acaba?

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Vag grubu lamba kontrolü yapan sisteme sahiptir. Bu sistem de herhangi bir pürüz ile karşılaştığında korumaya geçer. Klasik ampülleri takıp aracın uykuya geçmesini bekleyin. Sonra tekrar deneyin. Eğer hala çalışmazsa sigortaya baktırın.

Yorum bağlantısı
Semih Nigri

Vag grubu lamba kontrolü yapan sisteme sahiptir. Bu sistem de herhangi bir pürüz ile karşılaştığında korumaya geçer. Klasik ampülleri takıp aracın uykuya geçmesini bekleyin. Sonra tekrar deneyin. Eğer hala çalışmazsa sigortaya baktırın.

teşekkürler deneyeceğim.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

uyumadan ampülü anlamıyor mu değiştiğini?

Yorum bağlantısı
Semih Nigri

:biggrin:  :D

arada denedim oldu dediğiniz gibi. başka bir led alacağım teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Uykuyu almayınca aklı başına gelmiyor abi. :D  :D  :D  :D

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Anlamıyor abi... Sanayide koşuşturdu beni aynı amper sigortasını bir türlü bulamamıştım 5 amper fazlasını alıp döndüğümde plaka lambalarım yanıyordu. :yildizlar:  :bambam:  Sonra aliden canbus özellikli lamba aldım ne sönüyor ne arıza lambası yanıyor  :nazar:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...