İçeriğe Yönlendir

Polo,Astra,Focus,Fiesta,Honda ?

Altan Eyupoglu

Recommended Posts

Altan Eyupoglu

Merhaba ;

1998 model 1.6 polo mu sattim yeni arac bakiyorum.25 bin butcem var araç bakiyorum.fiyat araligimda bu araclar gozume carpti.

2001-2002 polo 1.4

2000 astra 1.6

2000 focus 1.6 ghia

2005-2006 fiesta 1.4

2000 honda civic

Bunlar arasindan hangisini tercih etmeliyim ?

Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

o fiyata temizini bulabilirseniz bence en güzeli donanımlı olanı focus.

Yorum bağlantısı
Altan Eyupoglu

Neden bu araclari onerdiginizi de yazarsaniz sevinirim.hem arti ve eksilerini ogrenirim.

Yorum bağlantısı
Tolga Erdem

Yazdığınız araçlarda genelde sıkıntısız temizi varsa alınır hangisi denk gelirse alın geçin derim.Ama ben olsam segment farkı nedeniyle focus astra ve civic sırası ile bunlardan birini alırdım .

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Bunlar içinde en sorunsuz ve az yakanı civic. Tek sıkıntı temizini bulmak.

Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

1 focus

2 astra

3 civic

Astra G kasa olursa 3.sıraya atarım.

Yorum bağlantısı
İsa Acar
(düzenlendi)

Otomatik, LPG li honda city kullanmıştım 1 yıldan fazla ve 40 bin km. civarı da yol yapmıştım. Tipsizliğine sakın aldanmayın, 7,5 lt  LPG gibi birşey yakıyordu 100 km. de, ayrıca içi ve bagajı çok genişti. Hatta şöyle söyliyim, MK4 kasa mondeomun bagajının derin olmaması sebebi ile sıkıntı çekiyorum, city de öyle bir sorun yoktu :good1:   

tarihinde İsa ACAR tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Vasfi Gişten

Fiesta temiz bulunursa gerçekten sıkıntısız bir araç ama konfor ve izolasyon çok zayıf. Ben benzinli tüplü focus bakardım daha keyifli bir araba.

Yorum bağlantısı
Alperen Artam

1-Fiesta(tdci)

2-Fiesta(tdci)

3-Fiesta(tdci)

4-Astra 1.6

Yorum bağlantısı
Altan Eyupoglu

Onerileriniz icin tesekkurler.aslinda ibiza da baktim.bana sikinti yasatmayacak satmak istedigimde de piyasasi olan araclarda fayda oldugunu dusunuyorum.honda nin gercekten temizini bulmak zor.focus ve astra ya daha yakinim.ancak focusun ghia modeli tutulan kasasi sanirim.ambiente de piyasada cok var onun hakkinda pek bilgim yok.fiestayi da modeli yuksek oldugu icin dusunmuyor degilim.

Seat grubu ve fabia hakkinda da pek bilgim yok.

Astra g modeli dediginiz hb denen modeli mi ?

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Astra g modeli dediginiz hb denen modeli mi ?

98-2004 arası olan model yanlış hatırlamıyorsam. Babamda 2000 Model CD NB (Sedan) olanı var, 102.000 km'de daha...:)  

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Dağlı

Eski Eskidir.En yenisi Fiesta Olunca  Onu Tercih ederdim.B sınıfı düşünüyorsanız. astra, civic ve Focus  c segmenti ve daha geniş. Oda zevkinize ve beklentinize  kalmış.

Eski Eskidir.En yenisi Fiesta Olunca  Onu Tercih ederdim.B sınıfı düşünüyorsanız. astra, civic ve Focus  c segmenti ve daha geniş. Oda zevkinize ve beklentinize  kalmış.

Hangisini alırsanız şimdiden hayırlı uğurlu olsun.

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Enes Güler

Benim tercihim focus olurdu. Belki civic kadar performanslı değil ama oradaki araçların hepsinden konfor genislik yol tutus donanım olarak daha ilerde

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...