İçeriğe Yönlendir

Tekzen Online Alışveriş Sitesi 1 Aydır Para İadesi Yapmadı.

Mustafa Yanar

Recommended Posts

Mustafa Yanar

Arkadaşlar tekzen adlı siteden aldığım ürünü iade edeli 1 ayı geçti ama hala iade yapmadılar.Bu siteye dikkat edin.Sitede iade bölümü yok.Müşteri hizmetleri 1 aydır her arayışımda 2 gün içinde cevap vereceğiz diyor.Aman dikkat.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Tekzen bi tuhaf.. Fiziki mağazaları bir milyoncular gibi olmuş. Kalite çok düşmüş.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Akbas

Online alışverişler için n11 ve gitti gidiyor dışında alışveriş yapmam adamlar herzaman müşteri odaklı diger sitelerde hep sorun yaşamışımdır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Özgen Acar

fiziki mağazalarında da çalışanlar bi tuhaf herkes kendi halinde müşteri girmiş çıkmış kimsenin umrunda değil..kapanması yakındır..çalışanlarda kuruma sahip çıkma bilinci yok mağaza kapanıp işsiz kalınca akıl başa gelir ama ne fayda

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Baha Kanberoğlu

Zamanında bende Tekzen'de sorun yaşamıştım. Sipariş ettiğim set üstünü değil aynı markanın başka bir ürününü yollamışlardı. Hatta kırık döküktü sağı solu. Kargo süreci de uzun sürmüştü sanırım. Telefon ve mail yoluyla ürün iadesini aldılar ama 2-3 hafta sürmüştü. Bir daha yananşmam..

Koctas'tan alışveriş yaparım. Beyaz Eşya da dahil olmak üzere çeşitli alışverişlerim oldu. Daha sorun yaşamadım. 

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Benim eski müdür Bauhaus tan aldığı koltuk minderleri solunca koçtaştan aldığını düşünerek koçtaş tan değiştirmişti.

Yorum bağlantısı
Mustafa Sahin

Online mağazaları biraz yavaş çalışıyor, sebebi ise fiziksel mağazalardaki ürünleri kullanıcılara ulaştırmak. Zaten mağaza içinde çok meşguller bir de sanal mağaza işin içine girince personel işe yetişemiyor gibi geliyor.

Mersin Tekzen'den Agromak firmasının ürettiği mengene almıştım, daha ilk kullanımda kırıldı. Tekzene gittim yapacak birşey yok dediler, Agromak'a mail atmıştım derhal iade edin oradaki yeni ürünü tarafınıza versinler dendi. Neyseki çalıştığı firmalar kaliteli firmalar. Özellikle Agromak.

Yorum bağlantısı
Baha Kanberoğlu
(düzenlendi)

Online mağazaları biraz yavaş çalışıyor, sebebi ise fiziksel mağazalardaki ürünleri kullanıcılara ulaştırmak. Zaten mağaza içinde çok meşguller bir de sanal mağaza işin içine girince personel işe yetişemiyor gibi geliyor.

Mersin Tekzen'den Agromak firmasının ürettiği mengene almıştım, daha ilk kullanımda kırıldı. Tekzene gittim yapacak birşey yok dediler, Agromak'a mail atmıştım derhal iade edin oradaki yeni ürünü tarafınıza versinler dendi. Neyseki çalıştığı firmalar kaliteli firmalar. Özellikle Agromak.

Bu sekilde Migros sanal market calisiyor. benim bildigim mevcut magazalardan gelmiyor urunler, merkez depodan yollaniyor. Koctas urunleri hep Tuzladan geliyor mesela.

tarihinde Baha Kanberoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz

14 gün önce aldığımız çamaşır makinasının faturasını basıp daha gönderemediler .

e Fatura sistemine geçtiklerini söylediler fakat gelen herhangi bir fatura yok

İade edicez mecburen bir dahada tekzende 1 vida dahi almam aldırmam

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

koçtaş'ta da sıkıntı çıkabiliyor, başıma geldi bir-iki kez ama genel olarak tekzen rakip bile değil kendilerine, bence.

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Ben de kendilerinden yalıtım süngeri almayı düşünüyordum. Alırım acaba yollamazlar mı diye tırstım şimdi.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ben de kendilerinden yalıtım süngeri almayı düşünüyordum. Alırım acaba yollamazlar mı diye tırstım şimdi.

Bizzat gidip alma şansınız varsa o şekilde değerlendirin.

Yorum bağlantısı
Hasen Kara

3 yıl önce Tekzen de 1 kere ağzım yandı. Daha da mağazalarına girmedim.

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Bizzat gidip alma şansınız varsa o şekilde değerlendirin.

Sadece online mağazada satıyorlarmış. İşin kötüsü ürün başka yerde de bulunmuyor

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...