İçeriğe Yönlendir

Fiesta VI - 2015 Trend X Modifiye

orhan ege san

Recommended Posts

orhan ege san
(düzenlendi)

herkese iyi forumlar.Sizlere aracımla ilgili yaptığım oynamaları fotoğraflar ile listelemek istedim.Umarım beğenirsiniz.

yaptıklarımın fotoğrafları aşağıdadır;

st spoiler

tavan ve ayna folyo kaplama

st difüzör

st ön tampon

15 inç st jant

app plaka

sis farı montajı

kn apollo filtre

yNoMqN.jpg6rq2N9.jpgR19YDn.jpg

pX8gnn.jpg

kGLk69.jpg

MogEB2.jpgQvYAzG.jpgnjm7pR.jpg

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

çok güzel olmuş aracınız :nazar: güzel günlerde kullanın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
orhan ege san

abiler telefondan girince böyle oldu 2009 sonrası yerine buraya attım kusrA Bakmayın

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Arac gayet iyi olmuş arka park sensörü tampon renginde boyanmali ayrica app plakayi biran önce sökerseniz sizin icin iyi olur 2 gün önce arkadaşıma ceza yazildi 512tl orjinali takmadan aracida salmadilar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

abiler telefondan girince böyle oldu 2009 sonrası yerine buraya attım kusrA Bakmayın

Aracınız maaşallah, çok güzel, sağlıkla kullanın.

Konuyu ilgili yere taşırım ben.

Yanlız bir tane resmi kaldırdım, farklı bir foruma ait sticker var diye, diğerinide arka tarafı göstersin diye kaldırmadım bilginiz olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
orhan ege san

Aracınız maaşallah, çok güzel, sağlıkla kullanın.

Konuyu ilgili yere taşırım ben.

Yanlız bir tane resmi kaldırdım, farklı bir foruma ait sticker var diye, diğerinide arka tarafı göstersin diye kaldırmadım bilginiz olsun.

teşekkürler ilginiz için sticker durumunu bilmiyodum yoksa koymazdım

Arac gayet iyi olmuş arka park sensörü tampon renginde boyanmali ayrica app plakayi biran önce sökerseniz sizin icin iyi olur 2 gün önce arkadaşıma ceza yazildi 512tl orjinali takmadan aracida salmadilar

park sensörü işi aklımda hep kısa zamanda halletmeyi planlıyorum orjinal plakalarda bagajda onları da geri takacağım zaten.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Kn hava filtresinin normal hava filtresine göre ekstrası nedir aracınızın maşaallahı var güle güle kullanınız

Yorum bağlantısı
orhan ege san

Kn hava filtresinin normal hava filtresine göre ekstrası nedir aracınızın maşaallahı var güle güle kullanınız

teşekkürler , açık hava filtresini ben ses almak için taktım ancak teoriide bu filtre dha çok hava akışı sağladığı için 3-5 hp gücü de artırdığı söyleniyor tabi doğru konumlanıp soğuk hava çekerse diye biliyorum.ama dediğim gibi ben sadece ses için taktım.

Yorum bağlantısı
Hakan Çetin
(düzenlendi)

Nazar degmesin hayirli gunde kullan insallah. Arka difuzor ve on tamponu nerden aldiniz?

tarihinde Hakan Çetin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
orhan ege san

Nazar degmesin hayirli gunde kullan insallah. Arka difuzor ve on tamponu nerden aldiniz?

teşekkürler, izmirde oto uz var onlar bazen part halinde getirtiyor ayrıca Tayfun tirtom abimiz var o da yardımcı oldu.

Yorum bağlantısı
Hakan Çetin
(düzenlendi)

teşekkürler, izmirde oto uz var onlar bazen part halinde getirtiyor ayrıca Tayfun tirtom abimiz var o da yardımcı oldu.

Fiyatlari nasildi acaba sormasi ayip. Tayfun tirtom fordclub uyesi mi yoksa o da mi izmirde?

tarihinde Hakan Çetin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
orhan ege san

Fiyatlari nasildi acaba sormasi ayip. Tayfun tirtom fordclub uyesi mi yoksa o da mi izmirde?

tayfun abi de izmirde o fiyat veriyor facebooktan eklerseniz yardımcı olur hemen

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

Hayırlı olsun çok güzel olmuş fiyat hakkında bilgi alabilirsek iyi olur bende izmirdeyim sizin aldığınız fiyatı ipucu olarak verirseniz ona göre bilgimiz olur  bu arada izmirde mi yaşıyorsunuz yoksa ankara mı 

Yorum bağlantısı
orhan ege san

Hayırlı olsun çok güzel olmuş fiyat hakkında bilgi alabilirsek iyi olur bende izmirdeyim sizin aldığınız fiyatı ipucu olarak verirseniz ona göre bilgimiz olur bu arada izmirde mi yaşıyorsunuz yoksa ankara mı

İyi günler Forum'a kayıtlı olduğum zaman Ankara da okuyordum ancak iki ay önce İzmir E geçiş yaptım yani memleketime döndüm okumaya bölüm değiştirerek devam etmek için, ön tampon boyasız 1.200 , arka difüzör boyasız 800 TL , oto uz da.

Bu parçalar bulunması zor oluyor ben bursum İle bir yılda alabildim, Ford orjinal bayileri getirtmek için ön tampona 3000 arka difüzör e 1000 TL istedi. Ben de oto uz dan aldım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Fotoğraflara bi kez daha bakinca birseyin eksik olduğunu anladım, cok acil olarak titanyum mercekli farlarin takilmasi gerekli

Yorum bağlantısı
orhan ege san

Fotoğraflara bi kez daha bakinca birseyin eksik olduğunu anladım, cok acil olarak titanyum mercekli farlarin takilmasi gerekli

Ne kadara oluyor fiyatları acaba bilginiz var mı? Mercekli far gerçekten iyi olur

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Ne kadara oluyor fiyatları acaba bilginiz var mı? Mercekli far gerçekten iyi olur

Tanesini 250-300 arasi bulabilirsin, oto çıkmacilara bakman lazim, sahibinden de falan vardir, mercekli farları tak ve zirvede birak :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Korkmaz

Merhaba, aracınız çok güzel olmuş bir şey sormak istiyordum st ön tamponu nerden temin ettiniz acaba ? Araca çok güzel bir hava katmış 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
orhan ege san

Merhaba, aracınız çok güzel olmuş bir şey sormak istiyordum st ön tamponu nerden temin ettiniz acaba ? Araca çok güzel bir hava katmış

Teşekkürler İzmir'de Oto Uz ve Tayfun Tirtom abi var onlar getirtti onlardan Temin ettim sağolsun yardımcı oldular boya montaj vs

Yorum bağlantısı
Murat Korkmaz

Yaklaşık olarak size ne kadara geldi işçilik montaj vs st ön tampon ? 

Yorum bağlantısı
orhan ege san

Yaklaşık olarak size ne kadara geldi işçilik montaj vs st ön tampon ? 

1.400 st tampon boya montaj (işçilik dahil)

Yorum bağlantısı
Emre Candan

Arka difüzör ve egzoz çıkışı, ön ST panjur çok hoş olmuş. Ne kadara mâl oldu bu 3 değişiklik?

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Abdullah Tutak

Maşallah aracınız çok güzel olmuş. Allah kaza bela vermesin. St jantları nerden temin ettiniz acaba oem mi yoksa orjinal mi jantlarda.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...