İçeriğe Yönlendir

Volvo S60 Tavsiye Eder Misiniz

Onay Solmaz

Recommended Posts

Onay Solmaz

Selamun aleykum herkese iyi akşamlar 2003 focus sahibiyim ve s60 almak istiyorum.Mondeo motoru var sanırım 1.6 dizel.S60 1600 kilo tavsiye eder misiniz.Tesekkur ederim.

Yorum bağlantısı
metehan koç

2014'e kadar üretilren modelleri 115 ps 270 tork lu powershift s tronik 6 ileri şansızamn lı 5 litre falan yakıyor şehir içi. performansı gayet yeterli ve konforlu bir araç.Advance paketi en dolusu.Kör nokta sistemi daha geniş ekran vs gibi birkaç özellik var ekstra.Tavsiye ederim kesinlikle. 2014'ten sonra makyajlandı aynı motor ama yakıt 4.7 ye düştü şehir içi.Güzel araçtır performansı tatmin eder tabi yüksek bir performans beklentiniz yoksa

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Onay Solmaz

Çok performans beklentim yok ama şanzıman sorun çıkarır mı o kafama takılıyor

ben tavsiye etmem.

Sebebi ne peki

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

1- bence güzel değil

2- az sayıda mevcut. ikinci elde idame daha zor. detaylı bilen usta zor.

3- motor olarak bir özelliği yok

4- eski prestij bence yok.

Yorum bağlantısı
metehan koç

otomatik şanjumanda ankarada kompedant denilebilecek bir usta vardı dükkanının ismini unuttum şuan.Bu abimiz uzun yıllar ingilterede avustralyada kalmış ve büyük firmaların şanjuman işini yapmış bayağıda marjinal uçuk birisi.Onunla şanjuman olayını konuştuğumuzda en az sorunlu şanjuman Honda accord demişti.Sonrada volvo. 350-400 bin km de bile sorun çıkarmayan şanjumana sahip s60 lar demişti.İsmi voltay mıydı tam hatırlamıyorum ama volvo şanjumanını övmüştü bayağı.Hatta kendisine en çok gelen otomotaik şanjumanlaerın opel gurubu, chevrolet ve bmw olduğunu söylemişti. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onay Solmaz

2014'e kadar üretilren modelleri 115 ps 270 tork lu powershift s tronik 6 ileri şansızamn lı 5 litre falan yakıyor şehir içi. performansı gayet yeterli ve konforlu bir araç.Advance paketi en dolusu.Kör nokta sistemi daha geniş ekran vs gibi birkaç özellik var ekstra.Tavsiye ederim kesinlikle. 2014'ten sonra makyajlandı aynı motor ama yakıt 4.7 ye düştü şehir içi.Güzel araçtır performansı tatmin eder tabi yüksek bir performans beklentiniz yoksa

Deneme şansınız oldu mu acaba

Yorum bağlantısı
metehan koç

Deneme şansınız oldu mu acaba

onay bey ben 2012 modelini kullandım advance paketti. O sırada mondeo aracım vardı 2010 model.İç mekan genişliği mondeo dan dar öncelikle onu söyleyeyim. İç mekan sade ama çok prestijli duruyor.Yüksek süratte ses almıyor viraj kabiliyeti muazzam derecede iyi.Koltukları çok iyi sarıyor hatta volvo sürücü koltuğu bir dönem avrupada ödül almıştı bu yüzden. Yakıt oldukça iyi.Biz şehir içi yoğun trafikte 7 dedirtemedik araca o dönem. Güzellik göreceli bir kavram elbette ancak dış görüntüsü bence oldukça güzel

Yorum bağlantısı
Onay Solmaz

otomatik şanjumanda ankarada kompedant denilebilecek bir usta vardı dükkanının ismini unuttum şuan.Bu abimiz uzun yıllar ingilterede avustralyada kalmış ve büyük firmaların şanjuman işini yapmış bayağıda marjinal uçuk birisi.Onunla şanjuman olayını konuştuğumuzda en az sorunlu şanjuman Honda accord demişti.Sonrada volvo. 350-400 bin km de bile sorun çıkarmayan şanjumana sahip s60 lar demişti.İsmi voltay mıydı tam hatırlamıyorum ama volvo şanjumanını övmüştü bayağı.Hatta kendisine en çok gelen otomotaik şanjumanlaerın opel gurubu, chevrolet ve bmw olduğunu söylemişti.

Şikayetlerde en çok şanzımandan bahsedilmiş o sebeple merak ediyorum
Yorum bağlantısı

Benim çok beğendiğim bir model ilerde düşündüğüm araçlardan birisi. İş için sık sık izmire gidiyorum İzmir de acaip s60 sempatisi var caddelerde çok sayıda s60 bulunuyor

Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan

Evren Bey de bir şeyler karalarsa fikriniz netleşebilir, çağrı yapmış olalım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onay Solmaz

onay bey ben 2012 modelini kullandım advance paketti. O sırada mondeo aracım vardı 2010 model.İç mekan genişliği mondeo dan dar öncelikle onu söyleyeyim. İç mekan sade ama çok prestijli duruyor.Yüksek süratte ses almıyor viraj kabiliyeti muazzam derecede iyi.Koltukları çok iyi sarıyor hatta volvo sürücü koltuğu bir dönem avrupada ödül almıştı bu yüzden. Yakıt oldukça iyi.Biz şehir içi yoğun trafikte 7 dedirtemedik araca o dönem. Güzellik göreceli bir kavram elbette ancak dış görüntüsü bence oldukça güzel

Evet bagajda kucuk ama onları göze aldım artık:)bende görüntü olarak seviyorum ama kafamda netlestiremedim sanırım kullanmadığım için

Yorum bağlantısı
metehan koç

Şikayetlerde en çok şanzımandan bahsedilmiş o sebeple merak ediyorum

şanjuman konusu kullanımla da ilgili bir şey.10 bin km de f10 şanjumanı indiren birisini görmüştüm mesela.Bu arada IHSS (small overlap crash) testinde sınıfında tek geçerli puanı alan araçtır s60.

Yorum bağlantısı
Onay Solmaz

Evren Bey de bir şeyler karalarsa fikriniz netleşebilir, çağrı yapmış olalım :)

Bende bekliyorum :)

Yorum bağlantısı
metehan koç

Ben sizin yerinizde olsam sıfır bir s60 test sürüşü yapardım. Aynı motor aynı şanjuman sadece makyajlı kasası olacak.Ona göre kararınızı verirsiniz

Yorum bağlantısı
Onay Solmaz

1- bence güzel değil

2- az sayıda mevcut. ikinci elde idame daha zor. detaylı bilen usta zor.

3- motor olarak bir özelliği yok

4- eski prestij bence yok.

Herkeste olmadığı için de sanırım biraz cazip geliyor satmak zor olabilir evet ama uzun sure kullanmayı düşünüyorum:)

Ben sizin yerinizde olsam sıfır bir s60 test sürüşü yapardım. Aynı motor aynı şanjuman sadece makyajlı kasası olacak.Ona göre kararınızı verirsiniz

Sanirim 1.60 dizel uretilmiyor artık malesef

parasının arabası gibi durmuyor bence mondeo 1000 kat daha iyi duruyor

Görüntü olarak mı

Bende etmem kardeş.

Sizin sebep ne peki:)

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Herkeste olmadığı için de sanırım biraz cazip geliyor satmak zor olabilir evet ama uzun sure kullanmayı düşünüyorum:)

Görüntü olarak mı

evet selective paket mondeo yu tercih ederdim şahsen 

Yorum bağlantısı
metehan koç

Görüntü olarak mı

aa evet 2.0 dizele geçtiler 190 ps sanırım.. 

Yorum bağlantısı
mustafa çetinkaya

maddi olarak sıkıntınız yoksa alınabilir. Tamir, parça vs. zorlar sizi. içleri normal piyasada görülen araçlara göre daha sadedir. sağlamlığı zaten herkezce bilinir. belki satarken zorlanırsınız

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
(düzenlendi)

ben test ettim 30 40 km sürdüm .   çok güzel araba  ama almam

aynı paraya alacağınız passatı 2 sene sonra 1 hafta içerisinde x bir paraya satarsınız

ama aynı paraya alacağınız volvoyu belki 10 haftada x - (tahmini 10-15 bin tl)  ye anca satarsınız.

rakam saçma gelebilir ama öyle volvo, mazda,  alfa romeo tarzı arabalar da durum hep böyle olacaktır. kendine has bir kitlesi vardır denir vs vs  

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...