İçeriğe Yönlendir

Volvo S60 Tavsiye Eder Misiniz

Onay Solmaz

Recommended Posts

90 bin verceksem cok sabirli ve secici olurdum,illaki basina bendeyken de bisey gelebilir ,1 km sonra kapisi cizilebilir o zaman nasip der gecerim, boya vs cok da onemli degil ama tavan boyali olunca hele hele premiyum arac taliplileri daha cok takar boyle seylere.

bi de su denebilir ; ben nisbeten ucuz alacam 5-6 sene bincem keyfime bakcam yine nibeten ucuza satcam bu da mantikli degil diyemem.

Dedihin gibi Ismail, arac kiralama isi yapan icin, taksi calistiran icin, transfer isi yapan yani araci ticari olarak kullanacak icin bu hadarin bir onemi yok ama binici icin dedigin gibi cok onemli bir ayrinti. Bir de gercekten hasatin olus sekli bu mu? O da onemli bir detay.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Onay Solmaz

Dedihin gibi Ismail, arac kiralama isi yapan icin, taksi calistiran icin, transfer isi yapan yani araci ticari olarak kullanacak icin bu hadarin bir onemi yok ama binici icin dedigin gibi cok onemli bir ayrinti. Bir de gercekten hasatin olus sekli bu mu? O da onemli bir detay.

Saygilarimla.

Hasarın gercekten oluş şekli bilinse kafam daha rahat olacak ama o kadar para vermeye cesaret edilmiyor tavanı boyalı araç için

90 bin verceksem cok sabirli ve secici olurdum,illaki basina bendeyken de bisey gelebilir ,1 km sonra kapisi cizilebilir o zaman nasip der gecerim, boya vs cok da onemli degil ama tavan boyali olunca hele hele premiyum arac taliplileri daha cok takar boyle seylere.

bi de su denebilir ; ben nisbeten ucuz alacam 5-6 sene bincem keyfime bakcam yine nibeten ucuza satcam bu da mantikli degil diyemem.

Beklemeyi düşünüyorum yada km daha fazla ve en fazla bir-iki parça boyalı arac bakacağım

Yorum bağlantısı
Elman Yalnız

Her gördüğümde istemsizce önümü ilikleme isteği uyandıran bir araçtır.  ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün
(düzenlendi)

En başta güvenliği, sonrasında sürüş keskinliği ile Volvo çok iyi bir araç. İç mekan ergonomik ve koltuklar harika sarıyor. Tek eksisi yüksek bakım ve onarım gideri. Ne olursa olsun Türkşye gibi bir ülkede araç alırken birinci kriter aktif ve pasif güvenlik olmalı.

Siz zaten ikinci el alıyorsunuz. Asıl zararı ilk sahibi etti zaten. Ben olsam alır keyifle binerim. Kimse kusura bakmasın ama aynı sınıftaki Fransızları Japonları Volvo'ya teker diye takmam. (Ford forumundayız onlara laf etmeyeyim :D )

tarihinde Rıdvan Ergün tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Enis Sever

İkinci elde temiz bir S60 eğer bagaj hacmi takıntınız yoksa kesinlikle alınır. Performansı süper değildir ancak ölü de değildir. Şöför koltuğuna oturduğunzdaki keyfin bedeli ölçülemez.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Rıdvan Ergün
(düzenlendi)
On 08.12.2016 at 06:37, Evren İskent yazdı:

tarihinde Rıdvan Ergün tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...