İçeriğe Yönlendir

Volvo S60 Tavsiye Eder Misiniz

Onay Solmaz

Recommended Posts

hayalet gösterge dediğiniz göstergelerin ekran şeklinde olanı mı acaba...

Evet ama Volvoda tam duz bir ekran degil. Cerceveleri mevcut.
Yorum bağlantısı

Ford ve volvo yetkili servislerinde zaman geçiriyorum.

2003 model focus bir yıl içinde sorun çıkarmazsa x lira masraf yapıldığını düşünürsek.

S60'ın forddaki karşılığı mondeo 2x lira masraf yapacaktır.

S60 ise 2,75x lira masraf çıkaracaktır.

Yıllık bakımlarda çok can yakmayan bu durum olası büyük bakımlar ve parça değişiminde sizi üzebilir.

Buna hazırlıklıysanız bence S60 çok güzel bir araç. T5 motorlu olanı hem yakışıklı hem hızlı.

Premium 90.000tl'ye deger mi sorusunun cevabi sizde. Aracin eksiklikleri benim icin onemli degil diyorsaniz deger. Ancak benim makyajsiz 2012 model aracimi gecen sene 90.000TL'ye aldigimi belirtmek isterim.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Onay Solmaz

Premium 90.000tl'ye deger mi sorusunun cevabi sizde. Aracin eksiklikleri benim icin onemli degil diyorsaniz deger. Ancak benim makyajsiz 2012 model aracimi gecen sene 90.000TL'ye aldigimi belirtmek isterim.

Saygilarimla.

Sanırım o eksiklikler şuan için önemli değil yada ben yasamadigim için farkı anlayamıyorum.Rakam büyük olduğu için karar vermekte biraz zorlaniyorum eğer uygun olursa araç göstermek isterim

Advance paket 92.000 e indi en son

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-hatasiz-cok-temiz-volvo-s60-powershiht-364821434/detay

Yorum bağlantısı
Onay Solmaz

http://www.milliyet.com.tr/kaybedenler-kulubu-otomobil-galeri-2342141/?PAGE=3

eğer bu haberin aslı varsa volvo s 60 en çok değer kaybeden arabalar arasında.

11 adet en çok değer kaybeden araba seçmişler neye göre karar vermişler anlayan varmı ?

bu rakam gerçekmi yada

Doğruluk payı vardır belki ama ben sıfır dusunmedigim için çok problem olacağını sanmıyorum çünkü ikinci el piyasası çok fazla değer kaybetmiyor :)
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

utanmadan amerikan dergilerinden tercüme yapıp haber diye tıklattırıyorlar.

günümüz internet haberciliğinin en büyük ekmek yeme olayı. maalesef bütün haber ve video kanalları bu şekilde.

öyle bir şey yaptı ki... tıklayın... la başlayan saçma sapan içerik ve görüntülere maruz kalıyoruz. sonra bakıyoruz ki hep bildiğimiz şeyler. o yüzden ben hiç birine bulaşmamak en iyisi.

tık almaya çalışan dandik siteler hakkında bilmeniz gereken 8 harika bilgi... tıklayın...  :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Murat Gedik

Fiyat olarak piyasa nedir bilmiyorum ama herşeyiyle çok güzel bi araba. Zaten çok yeni temiz gibi duruyor. Sıfır fiyatı nedir ona bakmak lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onay Solmaz

Fiyat olarak piyasa nedir bilmiyorum ama herşeyiyle çok güzel bi araba. Zaten çok yeni temiz gibi duruyor. Sıfır fiyatı nedir ona bakmak lazım.

Bu motorda sıfır yok ama piyasaya göre uygun söylüyor çekiciyle indirilirken cizikten dolayı tavanın bir bölümü boyalı

Yorum bağlantısı
Oğuz Yılmaz
(düzenlendi)

Bu motorda sıfır yok ama piyasaya göre uygun söylüyor çekiciyle indirilirken cizikten dolayı tavanın bir bölümü boyalı

satmayı düşünecek misiniz 3-4 sene içinde? Araç marka model için değil tavandaki boya için soruyorum..

tarihinde Oğuz Yılmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Onay Solmaz

satmayı düşünecek misiniz 3-4 sene içinde? Araç marka model için değil tavandaki boya için soruyorum..

Hayır 6 7 sene binerim

Yorum bağlantısı
Oğuz Yılmaz

Hayır 6 7 sene binerim

Valla bence alınır o zaman.

Tertemiz duruyor. Ancak donanım olarak biraz boşu galiba. 3-5 fazlasına biraz daha dolusu yok mu?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onay Solmaz

Orta dolu olan model genelde bu var piyasada tavan boyası kafa karıştırıyor siz olsanız napardınız

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

sıfır Smax aldım. 1 km gidip migrostan alışveriş yaptım. sol kapıma alışveriş arabası çarpmıştı..

vesile ile 200gr. vernik 1.5 tonluk arabada sonradan masraf çıkarmaz. vernik boya kalkar en kabası = 200 Tl ye hallolur.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

90 binlira para verip tavanı boyalı arabamı alınır yahu. tavanı boyasız olanı kaç para ki ? 

1 ay sonra 80 e de alınabilir belki bu araba belkide 2 ay bekler illa bu olacaksa favoriye alın fiyat düşsün şuan kıl aldırmaz burnundan sonra bakarsınız .  bence başka volvo da alınır bu kadar verdikten sonra sadece km ye aldanmayın derim

Sanırım o eksiklikler şuan için önemli değil yada ben yasamadigim için farkı anlayamıyorum.Rakam büyük olduğu için karar vermekte biraz zorlaniyorum eğer uygun olursa araç göstermek isterim
Advance paket 92.000 e indi en son

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-hatasiz-cok-temiz-volvo-s60-powershiht-364821434/detay

mesela en son 92 ye inen araba paylaştığınız linkteyse 20 günde 3500 daha inmiş misal olsun diye söylüyorum

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Onay Solmaz

Satılma ihtimali var ya pişman olmakta istemiyorum :) normalde bu araca 96 -97 falan isterler

Yorum bağlantısı

İllaki satılacak bu arabada duracak hali yok ama son çare olarak al . sonuçta sokakta yatıp kalkan bir varlığın 1 dakika garantisi yok sendede olabilir ama başka bulamassan bunu al derim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Emin değilim o yüzden beklicem

90 bin verceksem cok sabirli ve secici olurdum,illaki basina bendeyken de bisey gelebilir ,1 km sonra kapisi cizilebilir o zaman nasip der gecerim, boya vs cok da onemli degil ama tavan boyali olunca hele hele premiyum arac taliplileri daha cok takar boyle seylere.

bi de su denebilir ; ben nisbeten ucuz alacam 5-6 sene bincem keyfime bakcam yine nibeten ucuza satcam bu da mantikli degil diyemem.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...