İçeriğe Yönlendir

C Max Mi Mersedes B150 Mi ?

Abdullah Baykara

Recommended Posts

Abdullah Baykara

Merhaba,

ortalama 40-45 bin tl civarında araç almak istiyorum.aklımda cmax ve b150 var .sizce hangisini almalıyım.cmax istiyorum biraz daha parça yönünden iyi.sizce ne yapmalıyım.?

Yorum bağlantısı
İbrahim Arslan

Bu forumda cmax mi yoksa X mi diye sorulan her sorunun cevabı aynıdır.

Ben de dahil Cmax fanlarına göre her türlü Cmax 

:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

B serisi mercedes kalitesinden oldukça uzaktadır ama genede cmaxtan kötü bir araç olacağını düşünmüyorum... Mercedes Mercedestir....

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Yıldız varken Cmax te neymiş yahu..

Bunu yazarken aklından ben geçtim ve elin titredi, sonra ne olursa olsun yazacam dedin... diye içimden geçirdim anlamsızca :D :D :D

Konuya gelecek olursak, benim felsefem param kadar cmaxdan yanadır. :)

Lakin, b150 mi cmax mı diye sorulduğunda hangi cmax hangi b150 diye sormakta lazım. Kıyas edilecek 2 aracı da görmek lazım. Hani düşük ihtimal ama belki bulunan bir b150 cmaxdan daha avantajlı olabilir :biggrin:

Yorum bağlantısı
Sedat Ünsal

Bu forumda cmax mi yoksa X mi diye sorulan her sorunun cevabı aynıdır.

Ben de dahil Cmax fanlarına göre her türlü Cmax 

:)

b150 nin üretimi var mı?

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Bence B-150 nin karşılığı B-Max.  :)  C-max B-150 ye 1 gömlek fazla gelir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
(düzenlendi)

C-Max daha büyüktür,  B serisinin yenisi ya da biraz modellisi olacaksa düşünülebilir. 

tarihinde H.Cenk Bayrakçı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

esp testinden kalan a serisi miydi abi

A için söylenenler bence hurafe. Bizzat denedim devirmek için ı ıh olmadı vaktinde
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

A ilk çıktığında esp vs standart değildi ve meşhur geyik testinde düz yolda slalomda devrildi.. sonra esp bas asr vs gibi fren sistemlerinin tümünü standart hale getirdiler.

Ben 2 sene kullandım A160,kadıköy gidişte haydarpaşa tren yolu köprüsü üstüne biraz siratli girdim ve az kaldı deviriyordum arabayı.. riskli hareketlere tolerans göstermeyen bi arabadır

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

A için söylenenler bence hurafe. Bizzat denedim devirmek için ı ıh olmadı vaktinde

kanguyu bile deviremedin çok sakin kullanıyorsun

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...