İçeriğe Yönlendir

Focus III - Sıfır Araçda Boya Akması Var ?

Can Oygur

Recommended Posts

Can Oygur
1 saat önce, Safak Acar yazdı:

Sıfır fabrikasyon çıkışlı bir araçta böyle ton farkı olmasıda ilginç :unsure2:

Aynı fark arka tamponda da belirginmi ?

Işık'tan sanırım olmuş şu an bu kadar bariz değil . Bir fotoğraf çeker atarım ama boyalı değil bu sefer neredeyse bi heyetle  inceledik aracı :):) 

1 saat önce, Serkan Gülderen yazdı:

hayırlı olsun;)

Teşekkür ederim sağolun :) 

Yorum bağlantısı
Safak Acar
Teşekkür ederim sağolun [emoji4] 

Hayırlı olsun güle güle kullan inş.
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
7 saat önce, Safak Acar yazdı:

500bin Tl lik showromda da palstik metal arasında fark gözükür. bir ara klasik mercedes hilesi 2 ton açık boyardı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yücel Metin
19 saat önce, Safak Acar yazdı:

ford araçlarda özellikle de focus'larda  ön tampon renk farkı hangi model olursa olsun (2005-2017) dikkat edildiğinde fark ediliyor. bu ton farkını diğer markalar'da görmek mümkün ve yıllar geçtikçe bu diğer markalarda renk farkı artıyor.

benim tecrübem şu, taş, çakıl ve sürtme yarası aldıktan sonra boyası kalkmayan , yüksek basınç yıkamalarında yara olduğu halde en dayanıklı boyası olan araçta ford modelleri.

Neden böyle yazdığımı benim gibi bir çok arkadaş kendi araçlarında görmüştür.

Yaşadığın bir olay: peugeot sıfır aldığım ve ilk yaz tatil için uzun yola çıktığım aracımda  taş izleri oluşmuştu basınçlı yıkamada bu izlen büyümeye başlamıştı.

Not:  markayı kötülemek için yazmadım bu kısmı , zira ford araçlarımızda PSA gurubunun ürettiği dizel motoru kullandık kullanıyoruz yıllar boyu.

Yorum bağlantısı
Can Oygur
On 14.01.2017 at 14:02, Ömer Türkşanlı yazdı:

Hadi gözünüz aydın, hayrlı olsun

On 14.01.2017 at 16:18, Ayhan Onaran yazdı:

Hayırlı olsun. Gözünüzaydın.

Sağolun hepinize teşekkür ederim :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Hasan Hüseyin Şen

Çok geçmiş olsun . Konuyu takibe aldım bu hafta içinde aracımı teslim almaya gideceğim . Aracı kontrol etmeden faturayı kestirmemek satışı onaylamamak bir çözüm olabilir mi? Ya da böyle bir olaydan önce alınması gereken önlemler nelerdir ? Cevaplarsanız çok memnun kalıcam .

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Murat Altındal

Arkadaşlar konudan bağımsız ama, plastik tampon alıcam ama başka renge boyalı, bu parçanın boyanmasında sıkıntı olur mu,  boya tutmaması, maliyet gibi, acil yardımlarınızı bekliyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...