Efe Özer

Xiaomi Yi Arac Kamerası Problemi

Bu konuda 40 ileti var

Eğer üçüncü uç kameraya pil bilgisi göndermiyor ise sorunsuz çalışır

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ahanda miss gibi nokta atışı çözüm, Hemide CPL filitre bilem hedeyeli  :D

https://www.aliexpress.com/item/Free-CPL-Filter-Gift-Jusky-Universal-Parking-Guard-Hardwire-Kit-For-Dash-Car-Camera-3/32774145887.html?spm=2114.01010208.3.19.puhcSP&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_4_10065_10068_10084_10083_10080_10082_10081_10060_10061_10062_10056_10055_10037_10054_10059_10032_10099_10078_10079_10077_426_10103_10073_10102_10096_10052_10050_10051,searchweb201603_6&btsid=ec870d0d-2eb5-4c50-95d2-4e187d089b12

Bunu 9 $ dan alcan, kırmızı ve sarı kabloyu birbirine kısa devre yapıp araç sigorta kutusunda devamlı enerji alan yere / siyah kabloyu araç şasesine takıcan. 

Servet Aydın yanlışım var mı ? Abi elektrikten çok anlamam :):blush:

Kontak kapattığında kamera kapanmayacak ve kayda devam edecek. Eğer voltaj akü'de 11.5 V altına düşerse bu parça otomatik olarak enerjiyi kesecek ve akünü koruyacak. Böylelikle ne pillerle nede başka birşeye ihtiyacın kalacak.

yNLNrN.jpg

9g2gjo.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sorun zaten enerji kesilmesi ile bozulan kayıt değil mi. Harici müdahele işe nasıl yarayacak

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sorun zaten enerji kesilmesi ile bozulan kayıt değil mi. Harici müdahele işe nasıl yarayacak

Sayın yöneticim, bu parça sayesinde araç çakmaklığından değil de araç sigorta kutusundan enerji alıyoruz ve enerji aldığımız yer kontak kapatıp araçtan çıksak bile hep enerji olacak bir sigorta oluyor. ( yada direkt aküye bağlanabilir )

Daha sonra arabadan inince kamera kaydı kesmeyecek ve kaydetmeye devam edecek ( sanki hiç stop etmemişiz aracı gibi ) ne zaman ki artık Akü voltajı 11.5 volt altına inerse ( kolay kolay inmez ) o zaman bu devre kamerayı otomatik kapatacak, aküyü koruyacak, bitmesini engelleyecek. Aracı çalıştırınca enerji alıp kayda başlayacak.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tüm gece 12 saat boşa işleyecek yani.. Teknik olarak sevmedim. Kapansın isterim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tüm gece 12 saat boşa işleyecek yani.. Teknik olarak sevmedim. Kapansın isterim

Park modunda koruma adına kayıt yapıyor gibi düşünülebilir :)

Yada eliyle kapatır iki dk tuşundan [emoji1]

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ya kargo masrafını sız karsılayın gonderıyım sıze yada 2 tane batarya gonderın dıye yazdım bakalım ne dıyecekler?

Bana 4 dolar puan onermısler saka gıbı ya.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Valla ben uğraşmak yerine söktüm farklı kombinasyonlar denedim sonuç olarak nasıl oldu bilmiyorum ama kendi kutusu içinde sıkışma yapıyor ve açılmadığını fark ettim çözümüde kamera içini sualtı kutusuna monte ederek çözdüm :) bu seferde düğmelere yetişmiyordu onada arasına kağıt monte ettik şuan tekrar aksiyon kameram oldu dayanıklılık testindende başarıyla geçti sadece artık su altı çekimi yapamıyacak [emoji41]

Resmi ipadden çektim kalite için kusura bakmayın [emoji23]

c59f7185df2c3cd5adf46cdc43b93a59.jpg

tarihinde Yasin Şahin tarafından düzenlendi
1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

I pad demek traş makinası demek zaten :D

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aksiyon kamerasından arac kamerasi olmaz zorlamaya gerek yok

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben aksiyon kamerasını kullanıyorum araç kamerası olarak. Gitup1 gayet memnunum.

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bende av kamerası olarak kullanıyorum

tarihinde Yasin Şahin tarafından düzenlendi
1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aksiyon kamerasından arac kamerasi olmaz zorlamaya gerek yok

Valla çokta güzel oluyor. Ben epeydir kullanıyorum.
1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Valla çokta güzel oluyor. Ben epeydir kullanıyorum.

abi işin asli ben de kullaniyorum sj4000 kamera acısı 170 derece cok iyi [emoji1] fakat konu sahibi arkadaşın kamera pek uygun degil gibi anlaşılan. kamerayi kontaga baglayip pili cikarip araci stop etmeden elle kaydi durdurup kamerayi kapatinca hic bir sorun olmuyor bende.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Heh bendeki de sj 4000

Pili bağlı şarj akımını düşük gönderen şarj cihazı yaptım onla devam

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş