İçeriğe Yönlendir

Caddy Mi Tourneo Connect Mi?

Fatih Altınoluk

Recommended Posts

Fatih Altınoluk

Tanıdığım bir abim bu iki araç arasında kararsız kaldı. Volkswagen caddy 2.0 tdi comfortline ve manuel vites. Ford tourneo connect titanium 1.5 tdci otomatik vites ve artı olarak cam tavan. Araç hususi kullanılacak. Yük filan atılmayacak. İki aracın artısı eksisi ne olur. Şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Özgen Acar
(düzenlendi)

2,0 sırf mtv den bile elenme sebebi,ayrıca connect hem otomatik hem cam tavan hem de bence daha oturaklı duruyor

tarihinde Özgen Acar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halit Demir

Son caddy nin tipini hic begenmedim bide o kadar vergi vermek mantiksiz. Tourney bi hayli şık bi arac bence hemde otomatik hemde cam tavan.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

caddy ticari olduğundan mtv ile ilgili otomobil gibi bir durumu yoktur sanırım.

caddy tercih ederdim çok yakmıyor son kasası eniştemde var daha önce 1.6 caddy vardı yakıtta pek fark etmediği söylüyor

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

2,0 140 versiyonu değilse (şuan 0 satışta yok) 2,0 102 ps hiç mantıklı değil, gitmeyen(motora göre) araca gereksiz yere o kadar vergi verilmez.
Connect her yönüyle Caddy'den üstün şuanda + ları daha çok.

caddy ticari olduğundan mtv ile ilgili otomobil gibi bir durumu yoktur sanırım.

caddy tercih ederdim çok yakmıyor son kasası eniştemde var daha önce 1.6 caddy vardı yakıtta pek fark etmediği söylüyor

1,9'a kadar 997,00 TL tl 1,9 üstü 1.508,00 TL tl yıllık ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu
(düzenlendi)

Caddy önce şu arkadaki makas olayını bi halletsin. Burdan Çanakkalaye Caddy ile gidip helezon yaylı bi Berlingo ile dönmüşlüğüm var. Makas ile Helezonun konforu kıyaslanamaz. Connectede helezon yay var. Sırf bu yüzden tercih sebebim olurdu.

tarihinde Hakan Gürsu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Abdullah Aladı

Tourneo Harika olmuş resmen sınıf atlamış hafif ticari grubunda. Düşünmeden tourneo connect diyorum.

Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

Caddy önce şu arkadaki makas olayını bi halletsin. Burdan Çanakkalaye Caddy ile gidip helezon yaylı bi Berlingo ile dönmüşlüğüm var. Makas ile Helezonun konforu kıyaslanamaz. Connectede helezon yay var. Sırf bu yüzden tercih sebebim olurdu.

Can alıcı noktama sadece siz değinmişsiniz. Makas iline gıcık oluyorum.baktığım araçların içinde helezon sadece connectte vardı. Birde arka camlar sürgülü değildi. Buda sınıfında tek galiba.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...