İçeriğe Yönlendir

Yeni Vitara

Misafir

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

Tucson vs yanında çok küçük, onlar C segment olduğuna göre B segment Suv olarak konumlandırılmalı. 

iki tane suv mu alacağız. "jacked up car" olarak işte suv..

jacked-up-car.jpg

smart suv:

future-smart-line-up-to-spawn-suv-no-fro

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Amerikalılar Mercedes ML e bile kız arabası diyormuş :) , onlara göre bunların hepsi küçük SUV. Avrupalılar b,c diye ayırmışlar Suv ları. 

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

. O seride ortada ne olduğu belli olmayan bir tablet vardı.

otopark.com videosunda araç sahibi, tablet için Daiichi marka diyor. vw gurup araçlara üretim yapıyormuş.

diğer taraftan iç plastik aslında sert olsa ne olacak yumuşak olsa ne olacak. 3.5 yıldır şahsi aracım var, bir kez olsun ne aracın göğsündeki plastiği mıncıkladım (ki bilirsin fiestanınki yımışacıktır) ne de kapıdaki plastik döşemeyi okşayıp öptüm. sadece arabayı bezle silerken temasım oluyor. ki onda da elim direkt dokunmuyor bez temas ediyor.

vitaraya gelince; dıştan güzel, gerisi hakkında fikrim yok.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Aracın limitini gerçekçi olarak göstermiş. Pistte ona göre tabi. Yılda bi kez yaylaya gidip şehiriçi yüksek sürüşü sevelere ideal gibi ama asıl olay direksiyona geçince verdiği his ki yorumlara göre pek olumlu değil. Katalogdan araba alınmıyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

bütçe meselesi.

şu an 4x4 isteyenin gidebileceği adres seat ateca bu vitara dışında mantıklı olan. 

XV, CRV QQ bunlar hep daha pahalı ve nazik.  tigu zaten 4x4 yok.

duster iyi alternatif.

geriye kalıyor part time 4x4 jimny. o da ikinci hatta üçüncü araç olursa ancak.

tarihinde Mehmet Göktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Saim Ulaş Yılmaz

otopark.com videosunda araç sahibi, tablet için Daiichi marka diyor. vw gurup araçlara üretim yapıyormuş.

Videoyu bende izledim, oradaki cihaz güzel. Benim incelediğim modellerde başka garip bir cihaz vardı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
M.Fatih Yüce

Özelliklerine göre fiyatı çok makul bir araç. Dıştan çok hoşuma gitsede içinde albenisi olmayan bir görüntü hakim.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı
5 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

3. Sıradaki bal rengi çok güzel

Zevksiz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Semerci

Aracı test ettim. iç ortamı 100 bin tl üzeri araç gibi değil. Alınmazmı alınır. benim araçtan sonra biraz hafif geldi.  

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Yeşil ya da turkuaz rengi olan DSİ nin arabalarına benzemiş.[emoji4]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı
6 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:
7 dakika önce, Zafer Ayvacı yazdı:
Zevksiz

Püf noktayı kaçırdın az düşün biraz yaaa

Bal? Ayı? 

Sen bana ne demek istiyon olm? Neyse sulandırmayalım konuyu.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Bal? Ayı? 
İkisi de çıkıyor mana olaraktan :benzinpower:
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Bal? Ayı? 
Daş düşebülü ayu çıkabülü
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Dört çekeri çok karizma değil eskisi gibi değil. 
Eskileri yerden epey yüksek ve araziye uygun idi. Bunlar asvaltta kalacak ama yolda kalmayacak tasarımda artık
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Turuncu siyah olanı güzel, bacanak gri siyah olanını aldı. Ses yalıtımı dışında cvt şanzımanı dahil güzel bir araç olmuş. Giresun Bursa full dolu 5.6 lt ile gittiler. Dizele gerek yok.

Dikkatimi çeken bişey araç rolantide klima açık iken devir bikaç dakikada bir stop etmeye yakın şekilde düşüyor sonra normale dönüyor?!?

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

2013 de gelen s cross tan çok farklı değil sanki. Bence s cross daha güzel. Sürekli 4x4 olmaması güzel. Altyapısı tabiki eskileri aratır diye okudum. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...