İçeriğe Yönlendir

Transit Courier - Tavsiye Eder misiniz?

Hakan Kalkan

Recommended Posts

Hakan Kalkan
(düzenlendi)

İyi akşamlar arkadaşlar kurye tit plus almayı dusunuyorum + ları - leri nelerdir. Biraz araştırdım ses izolasyonu ve kokpitten ses geldigini müzik sisteminin yetersiz olduğunu söylüyorlar bide ikinci elleri zayıf olduğunu söyleyen arkadaşlar var daha önceki aracım focus benzinli 2014 modeldi kuryeyi alınca focusu ararmiyim?

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

İyi akşamlar arkadaşlar kurye tit plus almayı dusunuyorum + ları - leri nelerdir. Biraz araştırdım ses izolasyonu ve kokpitten ses geldigini müzik sisteminin yetersiz olduğunu söylüyorlar bide ikinci elleri zayıf olduğunu söyleyen arkadaşlar var daha önceki aracım focus benzinli 2014 modeldi kuryeyi alınca focusu ararmiyim

Ses sistemi kötü diyen diskodan çıkıp arabaya binmiş, trim sesi var diyen mybach mersodan inip arabaya binmiş olmalı. Alınıp keyifle binilecek gırtlak dolu ticari araç. Ve şahsen sektörün zirvedeki tek aracı diyebilirim

Focustan sonra daha küçük ve ticari bir araç??

Focus tan küçük?
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Araçta ses şikayeti genellikle araç sessiz ise olur. courier de bu bağlamda sıkıntılar olabilir ancak.

gerçekten ticari düşünülüyor mu? Yoksa cipimsi olduğu için mi?

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Ses sistemi kötü diyen diskodan çıkıp arabaya binmiş, trim sesi var diyen mybach mersodan inip arabaya binmiş olmalı. Alınıp keyifle binilecek gırtlak dolu ticari araç. Ve şahsen sektörün zirvedeki tek aracı diyebilirim

Focus tan küçük?

Özellikle on konsolun oralardan tirim sesi sorunu yaşayan çok var Servet abi. 2017'de büyük ihtimal ufak bir makyaj görecek o zaman ufak sorunlarını çözmüş olurlar büyük ihtimal.

Focusu yakından incelemedim ama görüntü olarak focus daha büyük gibi geldi bana(baş mesafesi hariç)

Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

biz kayinbabama aldık 1.5yıl oldu titanium plus almıştık bence çok güzel bir araç o donanimd focus alacak olsanız dizel olarak 90bin tl yi bulur. trim sesleri var ama bence giderilebilir. 2. eli konusunda tam tersi olduķça hareketli. biz fiorino emotion satıp aldık. fiorinoya göre daha yumuşak otomobil konforuna yakın ve asfaltta sessiz.

Yorum bağlantısı
Sadık Taşyürek

aslında güzel bir aile arabası izlenimi veriyor. fakat mtv, her yıl muayene, hız limiti ve hafif ticari olduğu için (İstanbul ve Ankara gibi illerde rastladım) şehir merkezi trafiğine izinle çıkması gibi bir durum var diye duymuştum.

ayrıca ruhsata hususi olarak kaydedilince de fiyatı epey bir artıyor diye biliyorum, fakat emin değilim.

konuyu bilen arkadaşlar bu konuda aydınlatacaktır. 

ekleme; trafik sigortası ve kasko.? 

Yorum bağlantısı
Sadık Taşyürek

İkinci el, otomobil ruhsatlı ve full almak mantıklı bence.

Tahir, otomobil ruhsatlı dahi olsa her yıl muayenesi var diyorlar. doğrumudur? 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Özellikle on konsolun oralardan tirim sesi sorunu yaşayan çok var Servet abi. 2017'de büyük ihtimal ufak bir makyaj görecek o zaman ufak sorunlarını çözmüş olurlar büyük ihtimal.

Focusu yakından incelemedim ama görüntü olarak focus daha büyük gibi geldi bana(baş mesafesi hariç)

80.k yol yapmış araç 2015 mazda kadar sessiz yolculuk sundu bana 1800 km boyunca.
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

80.k yol yapmış araç 2015 mazda kadar sessiz yolculuk sundu bana 1800 km boyunca.

Bütün modelleri değil Servet abi. Üretimle yada kullanımla alakalı. Ses sorunu yaşayanlar kadar yaşamayanlarda mevcut ;)

Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya
(düzenlendi)

Dogus nerdesin :)

tarihinde Ozlem Kaya tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Özgen Acar

yakıtı iyidir 

yol tutuşu çok iyidir

donanım bonkördür o donanımda dizel bir otomobil en az 75 80 bin TL olur 

ses sistemi için kötü diyemem ama çok iyi de denmez

tıkırtıları silikon sprey büyük ölçüde çözer

fiorino berlingo kango vs ile karşılaştırılamaz bence hele fiorino yanından geçemez

oturaklı gider güvensizlik vermez

mtvsi 6 ayda bir 500 TL,her yıl muayne işi sıkıntı

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Bildiğim kadarıyla öyle birşey yok abi.Arka koltuk orta kısım için başlık ve emniyet kemeri gerekiyor diye biliyorum.Muayeneden geçemiyor sanırım bunlar olmazsa.
Yorum bağlantısı

Yanlış bilgi abi, hususi ruhsatlı alındığında araç ticari olandan 10*15 bin pahalı oluyor. En azından fiorino için durum böyledi her yıl muayene zorunluluğu hususi için yok.

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

6 ay Fiorino kullanmış biri olarak, sırf 1.6 dizel olduğu için Kurye tercih edilir.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Bozuk yollarda aracınızdan böyle sesler duymak istiyorsanız kurye alın

videodaki araç benim bu arada

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

Araç ne desoto as 250 mi? [emoji4]
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Buna benzer bir ses benim Connect'tede vardı ilk aldığımda bozuk yolda sallanınca ara ara yapıyorlardı ön konsolu komple söktüler yolcu hava yastığı ve konsoldakı 1-2 vidanın tam sıkılmadığını gördüler. Ondan sonra 10 sene geçti en ufak bir ses yok şuana kadar yazın 18'lerle kullandığım halde

Yorum bağlantısı

Araç ne desoto as 250 mi? [emoji4]

AS900

Doğuş ben niye duymadım

Videoda bir hile yok valla sen niye duymadın bende bilmiyorum abi 

Buna benzer bir ses benim Connect'tede vardı ilk aldığımda bozuk yolda sallanınca ara ara yapıyorlardı ön konsolu komple söktüler yolcu hava yastığı ve konsoldakı 1-2 vidanın tam sıkılmadığını gördüler. Ondan sonra 10 sene geçti en ufak bir ses yok şuana kadar yazın 18'lerle kullandığım halde

Connect beton gibi arabaydı, kuryeye 10 basar bana göre o açıdan 

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

courier fiorinodan falan 1000kat iyidir en azından kalite hissi var focusu tabikide ararsınız orası kesin

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Titanium plus kurye 64.000 lira olmuş şaka gibi, tam 2 sene önce 49 a almıştım ben 

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...