İçeriğe Yönlendir

Transit Courier - Tavsiye Eder misiniz?

Hakan Kalkan

Recommended Posts

Arda Bülent Güzel

Ben sıfır aldım 3 ay önce. İnşaat işlerinde kullanılıyor küçük malzeme getir götüründe. Elaman altında geçen bir süreyim dedim. Ses filan durumu nasıl diye. Araç bana göre sessiz geldi. Trim sesi Yok. Eski araç doblodaki sesleri anlatamam bile. Bu araç Fiat ve türevinden daha iyi. Yakıt ise on numara. Şehir içi şu anda 4.4 lt ile dolaşıyor. Elaman kullanmasına rağmen. Kısaca ben çok ama çok memnunum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

Dogus nerdesin :)

Valla ağzımda aldınız.Kurye dedin mi Doğuş abi olmazsa olmaz.İnsanı Fordun ticarisinden soğutur  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

Valla ağzımda aldınız.Kurye dedin mi Doğuş abi olmazsa olmaz.İnsanı Fordun ticarisinden soğutur :D

Hahahaha Aynen :) Forumun nam-i diger Trimcani :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Valla ağzımda aldınız.Kurye dedin mi Doğuş abi olmazsa olmaz.İnsanı Fordun ticarisinden soğutur  :D

Hahahaha Aynen :) Forumun nam-i diger Trimcani :)

trim bizim işimiz  :seytan:  :seytan:

#fordkuryealdırma 

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mete Yaban

Birde yalıtım yaptırdınız valla bozuk yolda benim kuryede bu kadar hatta yok gibi keşke hiç oynatmasaydiniz yapalım derken daha da bozuyorlar

Yorum bağlantısı
Safak Acar

6 ay Fiorino kullanmış biri olarak, sırf 1.6 dizel olduğu için Kurye tercih edilir.

Hakan abi, bipper varken aydoğanlara gittim, tes edeyim dedim test aracı ful paket 1.6TDCi 95lik curye idi, aracı ortalama takribi 10-15 km lik bir yol süresince test ettim ve hiç memnun kalmadım. Bipper 70 beygir bir araç ondan daha seri idi 95 lik beygir hissiyatini alamadım ben açıkcası.  He belki üst hızlarda daha rahat çıkıyodur onu bilemem bipper düz yolda 160ı rahat görüp uzun solukda 170e çıkarken belki o 190na rahat çıkacaktır gibi.

ben yorumundan sırf 1.6 dizel olduğu için onu alırım demene istinaden çekiş kaynaklı düşündüğüm için böyle bir yorum yaptım :D abi

Yorum bağlantısı

Hakan abi, bipper varken aydoğanlara gittim, tes edeyim dedim test aracı ful paket 1.6TDCi 95lik curye idi, aracı ortalama takribi 10-15 km lik bir yol süresince test ettim ve hiç memnun kalmadım. Bipper 70 beygir bir araç ondan daha seri idi 95 lik beygir hissiyatini alamadım ben açıkcası.  He belki üst hızlarda daha rahat çıkıyodur onu bilemem bipper düz yolda 160ı rahat görüp uzun solukda 170e çıkarken belki o 190na rahat çıkacaktır gibi.

ben yorumundan sırf 1.6 dizel olduğu için onu alırım demene istinaden çekiş kaynaklı düşündüğüm için böyle bir yorum yaptım :D abi

hız ve hızlanma kurye için uygun kelimeler değil doğasına aykırı, emisyon ve yakıt odaklı bir motor  :)

Yorum bağlantısı
Rahmi Nural

5 Yil 92 bin km kullandigim Fiestami satip bir ay once titanium plus tektonik gri renkli aracimi aldim.Bu donanimda dizel bir otomobili 60 bin tl ye alamassiniz.Sifir bir otomobille vergileri uc asagi bes yukari ayni.Her yil 200 tl fazla muayene ucreti ve biraz fazlaca cikan kasko vr trafik sigortasi var.İkinci elinin zayif olmasi icin bir arabanin tutulmamasi lazim.Bu arac tutulan bi arac.Adana da s.ici 25 krs yakit tuketimim var.Diger aracim hyundai 1.25 otomatik benzin+ lpg km yakit tuketimim 30 krs..Kisacasi memnunum.İlerleyen km lerde ticari yapisindan dolayi trim sesleri olacaktir.Ama fiestadaki yol.+ lastik + ruzgar sesi ile kiyaslanirsa bu arac daha sessiz.Gunumuz yakit fiyatlari ile hangimiz yuksek hizlarda arac kullanabiliyoruzki.Ben memnunum.Kutuphane sessizli aranacaksa D sinifi arac alinmasi lazim.Tavsiye ederim.Bu paraya bu arac idealdir.Bence.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Şafak'cım 1.3 75 bg Fiorinodaki o 1750 dv den itibaren ki tork patlaması beni çok rahatsız ediyordu. O devre gelene kadar ki alt devirlerdeki ölülükte cabası. Bende kurye kullandım bi İzmit yapmışlığım var gayet başarılı idi ve yol tutuş konusunda kıyaslanamaz.

Yorum bağlantısı

Doğuş un arabası imalat hatası gerisi 10 numara alınır :D

Allah sana da bir kurye nasip etsin inşaallaaah  :p  :D

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Allah sana da bir kurye nasip etsin inşaallaaah [emoji14] :D

Bi kere binmiştim koltuk ısıtma filan da vardı oldukça beğenmiştim yağ gibi akıyordu Kartal- Kavacık yaptım.

Seninkini almam ama sende çok parfüm var kokulu araba sevmiiim :D

Yorum bağlantısı

Bi kere binmiştim koltuk ısıtma filan da vardı oldukça beğenmiştim yağ gibi akıyordu Kartal- Kavacık yaptım.

Seninkini almam ama sende çok parfüm var kokulu araba sevmiiim :D

Misler gibi kokuyo işte arabam arasan bulamazsin boylesini [emoji23]
Yorum bağlantısı
Hakan Kalkan

Arkadaşlar şirkette var 75 lik aracı baya bir durdum 115 binde 2015 model kalkış ve hızlanma biraz vasat durumda ama trim sesi yok denecek kadar azdı aracı son gaz denemem de 165km kaldi acaba 95 lik böyle mi birde bunları biraz daha guclendirebilirmiyiz.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Bekir Çelik

2017 1.5 Dizel Trend 59.095 TL. Ruhsatı hususi otomobil alınca +10.000 mi olacak acaba? Bu konuda hakkında bilgisi olan var mı?

Yorum bağlantısı
5 saat önce, Bekir Çelik yazdı:

2017 1.5 Dizel Trend 59.095 TL. Ruhsatı hususi otomobil alınca +10.000 mi olacak acaba? Bu konuda hakkında bilgisi olan var mı?

evet aynen öyle otomobil olarak almak isterseniz o farkı vermek durumundasınız 10.000 den fazla olması gerek hatta 

Yorum bağlantısı
Bekir Çelik
4 saat önce, Doğuş Bağ yazdı:

evet aynen öyle otomobil olarak almak isterseniz o farkı vermek durumundasınız 10.000 den fazla olması gerek hatta 

Teşekkür ederim Doğuş hocam.

Bu fiyatı net olarak nasıl öğreniriz acaba? Ve o fark hangi aşamada ödeniyor olabilir? Aracı aldıktan sonra ruhsat işlemlerinde trafikte falan mı yoksa bayi ruhsatı hallediyor, farkı onlar mı alıyor? Krediyle alıyorsak krediye mi dahil ediliyor yoksa peşin mi isteniyor?

Bilgisi olan var mı acaba?

Yorum bağlantısı

Bu fiyatı net olarak nasıl öğreniriz acaba? Ve o fark hangi aşamada ödeniyor olabilir? Aracı aldıktan sonra ruhsat işlemlerinde trafikte falan mı yoksa bayi ruhsatı hallediyor, farkı onlar mı alıyor? Krediyle alıyorsak krediye mi dahil ediliyor yoksa peşin mi isteniyor?

Bayiye sorun anahtar teslim fiyatını söylerler zaten, parayı bayiye ödüyorsunuz gerisini onlar hallediyor

Bayiye sorun anahtar teslim fiyatını söylerler zaten, parayı bayiye ödüyorsunuz gerisini onlar hallediyor
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
(düzenlendi)

beterin beteri varmış bu adamı en iyi ben anlıyorum 

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

Vaşşşş diyorum.

bir yerdende Her sorun giderilmiş çözüm bulunmuş diyorum.bunu yapmayanlarda çok .

Ve tabiki değişim hakkı varsa tüm yollar denenmelidir diyorum.

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Bekir Çelik
16 dakika önce, Okan Tansel yazdı:

Vaşşşş diyorum.

bir yerdende Her sorun giderilmiş çözüm bulunmuş diyorum.bunu yapmayanlarda çok .

Ve tabiki değişim hakkı varsa tüm yollar denenmelidir diyorum.

Okan hocam, adam 4 kez baskı balata değişmiş. 5.'yi bekliyor değişim için. Garantisi bitince ne olacak? :) Turbo, volant, ön cam vs. Masrafa bak.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

bu süreç içerisinde iade sürecini başlatacak zaten bunları yapmazsa eksi nokta.

Şikayet edenden fazla memnuniyete var lakin fordun bu kadar lokomatif olan bir aracı yıllardır revize etmemesi . insanı çileden çıkartıyor.

Şu anda bendeki araçta bir sorun yok lakin saniyesinde bir sorun çıkarmıcana güvenim yok .

Tüketiciyi bu denli tedirkin  eden ve maliyetleri yüksek bir ürün satarken 50 sefer düşünmesi gerekir ford otosanın.

Ve yine söylüyorum burada bayinin etkisi çok ama çok etken.Müşterisini memnun etmek ilkesi önemli olan olması gerekir .

aracı kitledik gitsin otosanla çözün derse ana sorun burda başlıyorki malsef bu tür bayi çok.

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...