Mert Gülkokan

Atas Resinol(Yapışkan, Reçine Çıkarıcı Spray)

Bu konuda 33 ileti var

Her şey birgün hgs etiketini camdan söktüğümde kalan izleri rahatça çıkarmak için aldığım atas resinol spray ile başlamıştı.
Bugünde yeni aldığım bisikletin üzerinde bulunan yapışkan reçine vari bir kir tabakasına dalmam ile iyiki almışım dedirti sanki önceki sahibi ziftin üzerinden geçmiş ve sonuç...
165acf396fbe927fb220f137ab4f4846.jpg

Forumda önceden Köksal hocamda denemiş

489405c32e7d20560dd690e1d0bebea5.jpg
gelelim ürünün özelliklerine
4e8b192c35f969f6eab28dc72530cada.jpg
119e5ce7f331d57da7f4e7f98bcb75c9.jpg
herkese tavsiye ederim

10 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Araçtan söktüğüm 2 eski etiket vardı, bugün o kısımlar buğu yapınca farkettim oradan söküldüğü belli oluyor. (camda hiç leke kalmamasına rağmen) Buna da çözüm mü acaba ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kullanımı nasıl oluyor Mert? Fırça falan görüyorum ama?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kullanımı nasıl oluyor Mert? Fırça falan görüyorum ama?

Sana kalmış sanicim istersen direk sık ya da beze sıkıp uygula sonra bir güzel temizle o bölgeyi tamamdır
1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abi benim tavanda çam ağacı reçinesi gibi şeyler var cila vs uğraşıyorum ancak geçirmedi tırnakla kazımayla dahil çıkmıyor neredeyse sence işe yarar mı ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abi benim tavanda çam ağacı reçinesi gibi şeyler var cila vs uğraşıyorum ancak geçirmedi tırnakla kazımayla dahil çıkmıyor neredeyse sence işe yarar mı ?

Bu ürün direk yapışkan ve reçineyi sökmek için üretilmiş cila falan işe yaramaz güçlü bir kimyasal yukarıda araç kaportasındaki lekeleri görüyorsunuz onları söküp atıyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu ürün direk yapışkan ve reçineyi sökmek için üretilmiş cila falan işe yaramaz güçlü bir kimyasal yukarıda araç kaportasındaki lekeleri görüyorsunuz onları söküp atıyor

Peki uygulaması nasıl olacak birde ürün için link rica edebilir miyim ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ya direk üzerine ya da bir beze sıkıp biraz bekledikten sonra siliyorsunuz sonrasında o bölgeyi yıkamanız lazım güneş altında uygulamayın yalnız ancak bende link bulamadım
1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hepimizin bagajında bulunması gereken bir ürün :good1:

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Atas, Autobella konstantre şampuanını kullandım, ürünleri güzel, başarılı ama bu ürünü duymamıştım. Ev ve iş yerimin ağaçlık olması nedeniyle reçine için alternatif ürün bana şart daha önce Meguiars denemiştim beğenmiştim, bunun fiyatı daha caziptir diye düşünüyorum.

2 gün önce aracıma yapıştırdığım kamerayı sökerken bant izleri kaldı ben WD40la halletim, o da aklında olsun Mert, etiket, bant vs için.

Mustafa Bey aşağıdaki linke göz atabilirsiniz.

http://www.atas.web.tr/page.asp?pageID=1032&language=TR

3 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Vesile ile sonax spey denedim. Oldukça zor bir vakada. Pıslayıp anında çözüm beklenmesin.. Kullanım tarifine mutlaka uyun. Kullanılacak bez bile etken. Bizim yaptığımızda : 50cm x50cm alanda. 3 saat gibi sürdü. Sprey + kil + çizik giderici +pasta+cila+ıslak cila.. Reçine ve kuş en berbat ikili

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2 gün önce aracıma yapıştırdığım kamerayı sökerken bant izleri kaldı ben WD40la halletim, o da aklında olsun Mert, etiket, bant vs için.

Vaay Helal olsun.    :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

http://www.erdemboya.net/

Atas'ın online satışı içindir.

Cam şimdi buğulanmıyor mu? Yağlı görüntü yok mu gece far vurduğunda karşıdan?

Biz pc ve monitörlere yapıştırılan etiket kalıntılarını sökmek için kullanıyoruz. 10-15sn sürmüyor. En kazık olanları bile maksimum 1dk içinde tertemiz oluyor :good1:

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Biz pc ve monitörlere yapıştırılan etiket kalıntılarını sökmek için kullanıyoruz. 10-15sn sürmüyor. En kazık olanları bile maksimum 1dk içinde tertemiz oluyor :good1:

Wd40 mı kullanıyorsun yoksa Resinol mu ? 

Bulalım bu üründen.. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

http://www.erdemboya.net/

Atas'ın online satışı içindir.

Cam şimdi buğulanmıyor mu? Yağlı görüntü yok mu gece far vurduğunda karşıdan?

Yok Sani, uyguladıktan sonra mutlaka kuru bezle üzerinden geçip kalıntıları alıyorum, o yüzden hiçbirşey kalmıyor, rahatlıkla kullanabilirsin. 

Kesinlikle:) Uğraşıp kazıdığına değmiyor, hatta mutfak bilgilerine girecek olacak kavanoz üzerindeki etiketlerde bile kullanıyorum  :D  :biggrin:

Bulalım bu üründen.. 

Wd40 kast ediyor Sani.

Resinol mu istiyorsunuz, Sani'yle benim attığım linklere bakın. Ben Yasin Bey'e baktım ama göremedim ama istersek getirir kesin.

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bulalım bu üründen.. 

Ben wd40 kullanıyorum abi pc ve ekipmanlarında.

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Erdem boyada satışı yok sanırım şu an ama bisiklet parladı valla her yere bulaşmış kirler reçine gibi ama tekerin döndüğü her yere sıçramış ama işim kolay oldu resinol ile üzerine de bimden aldığım parlatıcıyı sıktım bomba gibi oldu :)

89035d209a6d743eff94810ca8fef98a.jpg

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güzel pasta cila olmuş bisikletine Mert :) Güle güle bin. 

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Erdem boyada satışı yok sanırım şu an ama bisiklet parladı valla her yere bulaşmış kirler reçine gibi ama tekerin döndüğü her yere sıçramış ama işim kolay oldu resinol ile üzerine de bimden aldığım parlatıcıyı sıktım bomba gibi oldu :)

İş bitmiş, arta kalanı yolla da bi test edelim :p

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bunu otomobil camlarını temizlemede kullanmayı düşünüyorum ama silikonlu içerik nasıl bir sonuç verir kestiremedim. 

Bu arada A-101 ürünü, bu hafta indirimdeydi. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tam benlik konu :) resinolün ithalatı bitmiş olabilir, kardeşi decabitin bitti diye hatırlıyorum(atas distribütörü Murat abi ile konuştuğumda bahsetmişti, hatta fabrikadan şişenin etiketi zedelenmiş olanları toplamıştım).

http://www.fordclubtr.com/forum/topic/271065-re%C3%A7ine-lekesi-nas%C4%B1l-%C3%A7%C4%B1kar/

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Desene ürün değerlerlendi atas yetkilikeri ile iletişime geçsekte mi gelmez :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bunu otomobil camlarını temizlemede kullanmayı düşünüyorum ama silikonlu içerik nasıl bir sonuç verir kestiremedim. 

Bu arada A-101 ürünü, bu hafta indirimdeydi. 

Camda silikonlu ürün tavsiye etmem.

Desene ürün değerlerlendi atas yetkilikeri ile iletişime geçsekte mi gelmez :)

Gün içinde Murat abiyle konuşayım son durumu aktarayım ;)

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben gelirse 2 adet alırım direk stok yapalım biraz

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş