Mert Gülkokan

Atas Resinol(Yapışkan, Reçine Çıkarıcı Spray)

Bu konuda 33 ileti var

Güzel ürünmüş.Bagajda bulundurmakta fayda var. :) Bilgilendirme için teşekkürler Mert. :good1:

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bunu otomobil camlarını temizlemede kullanmayı düşünüyorum ama silikonlu içerik nasıl bir sonuç verir kestiremedim. 

Bu arada A-101 ürünü, bu hafta indirimdeydi. 

Camları içten silersen güzel oluyor. İslenme epey gecikiyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben gelirse 2 adet alırım direk stok yapalım biraz

Şimdi konuştum Murat abi ile, bahardan önce gelmez dedi. İthalat sürecini uzatıyormuş, diğer ürünlerin de daha çok beklemesine(maliyet artışına) neden oluyormuş o yüzden bu partide getirmeyeceklermiş.

Kardeşi decabit(zift sökücü) ile çok benzer özellikteler. Zift sökücüler de reçineye kullanılabilir genel anlamda.

Decabitle ilgili videomu bulunca eklerim, şimdilik Resinol ü bulabildim(bulanıklık cam filminden kalma bolca ürün sıkmaktan değil)

https://youtu.be/PkXNVa3S9tE

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Boyaya zarar vermeden yapışkanı bu kadar kolay çözmesi çok iyi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güzel ürünmüş Mert, stokta durması iyi olur, edinip koyalım kenara ....

Bu arada konusu geçmiş, REÇİNE, ister 1 saat önce damlamış olsun, ister 10 sene beklemiş granit gibi taş olmuş reçine için en baba ve 1 sn. içinde çözen şey alkoldür millet, İPA izopropil alkol, beze damlatın ve silin, taataaaa reçine yok :)

oldu bulamadınız, sorun değil, 80 derece alkollü kolonya ile silin reçineyi, bir anda buhar olacaktır :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bunu otomobil camlarını temizlemede kullanmayı düşünüyorum ama silikonlu içerik nasıl bir sonuç verir kestiremedim. 

Bu arada A-101 ürünü, bu hafta indirimdeydi. 

Katalogda yok..

https://www.aktuelkampanya.com/a101-8-aralik-2016-aktuel-urunler-katalogu.html/a101-8-aralik-sayfa-bir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mağazada vardı abi. İndirim reyonunda

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş