İçeriğe Yönlendir

Ford Edge Testi

Misafir

Recommended Posts

Tuna İşgören

Dün gece izledim ön konsoldaki eğim falan range rover evoque gibi olmuş ama çok beğendim sonra fiyati duyunca beğenmedim :D 110bin ile 130bin dölar seviyesindeymiş

Yorum bağlantısı
Saim Ulaş Yılmaz

Antalya Bilaller'de canlı gördüm. Tasarım bence çok başarılıydı. Yanında mustang, fiesta st, focus st, focus rs vardı. Hangisini inceleyeceğimi şaşırdım detaylı bakamadım. Fiyat efsaneymiş :D

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Bu paraya satmaz kesin.İçi benim arabayla ayni nerdeyse.2 katı fiyatı var.Mondeo ya deri koltuk opsiyonu alıp hemen hemen aynı konforu yaşama imkanınız var.Sadece altı alçak.Fiyat 200-250 bin arası olması gerekiyordu yazık olmuş.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

internete akam konmamaş.

Ayrıca yine klasik bir fordotosan hatası... bilemedin 100 adet satarsın ama 10 sene stok bağlayıcı maliyet var parçada.

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

10 tane fiesta parası, maliyeti 2 katı var mıdır? 

silindir hacmi, vergi?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

2.0 ekobuustlusu olsa başlangıç fiyatından hesap ile zaten 236 in TL çıkıyor. 100 bin TL araba olsa

Yorum bağlantısı
Hami Erışık

Izmirde oto show da vardı edge, kapiları kilitli satıldı dediler,arabayı incelettirmemislerdi..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Fuar kültürü yok bizde. Maybach cam çerçeve açıktı.. Audi standında A1 kilitli idi..

Yorum bağlantısı
Atakan Ulusoy

Artık suv ile sedan hatcback arasinda pek fark olmaz. 2016dan baslayan suv araç trendi hizla yayiliyor. Suan tiguan 1.6tdi 103bin iken 112bine satılıyor. Kugayi 4x4 ten bir tik yukardan satarlar.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...