İçeriğe Yönlendir

Lpg Önerisi

Arif Aykın

Recommended Posts

Arif Aykın

Merhaba arkadaşlar;

2003 1.4 Ghia Fiesta ya LPG arayışına başladım yoksaki benzin beni batıracak. Hangi marka önerirsiniz ilk arabam olduğu için çok fazla bilgim yok ve konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın lütfen. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı

atiker grand ya da gold. obd li olduğu için kendi yakıt düzeltmesini de yapar. parçası ucuzdur enjektörleri hakiki İtalyan romano enjektördür. brc de kendi kendine ayar yoktur. kendin kablo alıp ayar yapamazsın.

Kesinlikle atiker ama iyi bir usta bulmalısın

Yorum bağlantısı
Hasan Hüseyin Şen

Eskisi gibi değil çoğu lpg kitleri kaliteli ve işinizi fazlasıyla görür. Önemli olan işinin ehli iyi bir usta bulmak bence onu araştırın.Ankarada olsaydınız tavsiyem olurdu .Kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Teşekkürler arabayla yılda 10bin km ancak yaparım diye düşünüyorum ve arabaya yaklaşık Allah kaza bela vermezse 3 sene binmeyi planlıyorum buna göre bir şey taktırmam Laz'ım. BRC den teklif almıştım 2250 dediler.

Yorum bağlantısı
Engin Ünal

Atiker taktırdım 1 yıldır kullanıyorum , takıldıktan sonra bir daha servise uğramadım. Boş yere iki katı paralar vermeye gerek yok bence.

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

atiker taktırın 1000lira civarı fiyatı var . sağlam sorunsuz heryerde servis bulursunuz. bu araçlara her türlü lpg oluyor zaten tsi filan gibi değil. neden benzinde binerler hayret ediyorum.

Yorum bağlantısı

Teşekkürler arabayla yılda 10bin km ancak yaparım diye düşünüyorum ve arabaya yaklaşık Allah kaza bela vermezse 3 sene binmeyi planlıyorum buna göre bir şey taktırmam Laz'ım. BRC den teklif almıştım 2250 dediler.

ne taktırırsanız obd li olsun kesinlikle!
Yorum bağlantısı
Mustafa Gökmen

İşcilik, lpg kit markasından daha önemli.Atiker,lovato,brc vs  markaları yıllarca kullandım ve hiç sorun yaşamadım.Atiker fiyat olarak diğerlerinden daha uygun.İyi bir işcilik ile sorun yaşamazsınız.

Yorum bağlantısı

Merhaba arkadaşlar;

2003 1.4 Ghia Fiesta ya LPG arayışına başladım yoksaki benzin beni batıracak. Hangi marka önerirsiniz ilk arabam olduğu için çok fazla bilgim yok ve konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın lütfen. Teşekkürler.

Karabuk de iki yer var ya brc git ya lavatoya başka Yere bakma.
Yorum bağlantısı
Metin Çilo

Eğer arabaya 3 sene binecek ve yılda 10 bin km yapacaksan lpg taktırma.

Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Karabuk de iki yer var ya brc git ya lavatoya başka Yere bakma.

Samet bey sistem takıyor brc yi, lavato yu kim takıyor acaba?

Yorum bağlantısı

Samet bey sistem takıyor brc yi, lavato yu kim takıyor acaba?

Aksoy var Yörük otunun sırasında tartarini landi falanda var bende tartarini var ona gidiyorum. Yalnız sistemin aşağıda terminal tarafında bi yeri daha vardı oğlu bakıyordu. Paraları alıp kaçmış ; ) kalibrasyonu onlar yapıyordu
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Eğer arabaya 3 sene binecek ve yılda 10 bin km yapacaksan lpg taktırma.

Bende taktırma taraftarı değilim ama mecbur kalacak gibiyim. Arabayı aldığım kişi ile de görüşüyorum sürekli kendisi 1lt ile 14 km yol yaptığını şehir içinde söylüyor ve fişleri elinde gösterdi bana da. Ben ise 1 lt benzin ile 9 km gidiyorum. Arabayı aldıktan sonra tek yapılan şey triger ve kayış setlerinin, yağının ve yağ filtresinin değiştirilmesi oldu. Bundan sonra araba çok yakmaya başladı. Bende bujileri ve hava filtresini değiştirdim orjinalleri ile ama durum hala aynı. Eğerki bu sorun çözülürse LPG taktırmayacağım çözülmezse o zaman tekrar düşünecem şu anda sadece araştırma içerisindeyim.

Teşekkürler samet bey sistem üst taraftakine gidecem öyleyse yörük otoya çıkan yoldaki herhalde

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Eskisi gibi değil çoğu lpg kitleri kaliteli ve işinizi fazlasıyla görür. Önemli olan işinin ehli iyi bir usta bulmak bence onu araştırın.Ankarada olsaydınız tavsiyem olurdu .Kolay gelsin.

Ankara'da hangi marka ve hangi LPG ustasını önerirsiniz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Arif Aykın
On 18.12.2016 at 09:19, Tahir Ak yazdı:

atiker grand ya da gold. obd li olduğu için kendi yakıt düzeltmesini de yapar. parçası ucuzdur enjektörleri hakiki İtalyan romano enjektördür. brc de kendi kendine ayar yoktur. kendin kablo alıp ayar yapamazsın.

Kesinlikle atiker ama iyi bir usta bulmalısın

Atiker gold sistem taktırdım ben kendi kendine yakıt ayarı yapıyor mu yoksaki siz mi kablo ile ayar yapıyorsunuz

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...