İçeriğe Yönlendir

Matego Xp1 Araç Kamerası Incelemesi ( Harici Lens ) Uygun Fiyat

Olgu Erhan

Recommended Posts

Olgu Erhan

Satın aldığım link : http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_488895.html

Beyaz Renk istenirse : http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_503186.html  Fiyat 49.2 $ MGXPGB indirim kodumuz.

Kamera inceme Videosunda Tüm detayları Aktardım arkadaşlar, sabahtan beri uğraşıyorum :koskos:

Süper bir model, harici lens + kapasitör + Çok çok ufak, araç içi ve dışa dönebiliyor, çekimler çok güzel, iyi gizlenebilir.

İndirim kodu : MGXPGB şu an aktif .

f8be7a315bc06f0ba7f105b4be545ff3.png

Örnek 1 : Youtube aldatır / çekimleri bozar. Gerçek netlik için kayıpsız netlik dosyasını indirmenizi tavsiye ederim. :

Kayıpsız netlik ( Tıklayın indirin ) 80 Mb

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

kablo bağlantılarını açıklamamışsınız. portları felan?

MEhmet bey hepsini anlattım ama videoyu tam izleme şansınız oldumu acaba 25 dk lık olan. 

Kısaca gene özet yapmak isterim :

Kibrit kutusu kadar olan ana kutuya 2 adet kablo girmekte, bir tane micro usb ( harici kameraya giden ) 1 adet ise enerji girişi ( çakmaklık şarjı takılan ) çakmaklık şarj adaptörünü çakmaklığa / kameraya giden kabloyu ise mini siyah lense takıyoruz. başka bir extra kablo ihtiyacı olmuyor  :flowers:

Yeni Kayıpsız netlik dosyası : https://www.dropbox.com/s/cwdgubql5gkql78/Matego46.rar?dl=1

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Tam takıyoruz felan dediniz sonra takılmışını gördük :) çalışırken üzerinde led yanıyor mu? recording ledi var mı?

Yok videonun devamında taktım zaten, o taktığım ve kabloları bağladığım çekimler mevcut. Üzerinde 2 adet led var bilgilendirme için ( onuda videoda anlattım ) ;)

Tam takıyoruz felan dediniz sonra takılmışını gördük :) çalışırken üzerinde led yanıyor mu? recording ledi var mı?

Ledlerin açıklamasını Türkçeye az sonra çevireyim :)

addPo4.jpg

Kırmızı Ledin normal yanıp sönmesi : Kamera kayıtta,

Kırmızı Led çok seri flash gibi yanıp sönüyorsa : Micro sd kart yok yada kart uyumsuz.

Kırmızı Led sabit yanıyorsa : Kayıt durdurulmuş.

Mavi Led normal yanıp sönüyorsa : Wifi bağlanmamış.

Mavi Led sabit yanıyorsa : Wifi bağlantısı gerçekleşmiş.

Yorum bağlantısı

Kare olan kutuya mı kaydediyo ? Telefonda wifi üzerinden mi görüntü aktarılıyor ? Telefonda da kayıt olayı var mı ?

Olgu hocam emeğin için teşekkür ederim. İlk başlarda ticaret için bunları yaptığını düşünüp kızmıştım sana kusura bakma  :flowers:

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Kare olan kutuya mı kaydediyo ? Telefonda wifi üzerinden mi görüntü aktarılıyor ? Telefonda da kayıt olayı var mı ?

Necati bey 25 dk boyunca kamerayı anlattım isterseniz inceleme videosunu izleyin :)

Micro sd karta kayıt eder,

Direkt ana ünite güneşe maruz kalmadığı için çok daha uzun ömürlü bir sistem,

Telefona wifi ile aktarıyor.

Telefona dosyaları wifi ortamından indirebiliyoruz.

Yorum bağlantısı

Kart ana ünite içinde mi onu atladım sanırım izledim video yu.

Gördüm. Orayı nasıl atlamışsam.

32 gb hafıza kartı nerden alalım. Class 4 mü 10 mu olmalı ?

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Kart ana ünite içinde mi onu atladım sanırım izledim video yu.

Gördüm. Orayı nasıl atlamışsam.

valla 25 dk iyi sabır istiyor :)

Bu arada kameranın gece çekimleri süper.

Kayıpsız netlik videolarını indirmenizi tasiye ederim.

Yorum bağlantısı

Olgu abi 2 farklı hesaptan, hem pc den hem telefon uygulamasından denedim ama ödeme onay kısmında hata veriyor. Geçmiş dönemlerde bu sıkıntıyı bir kez daha yaşamıştım ama kendiliğinden düzelmişti. Sizce bunun sebebi ne olabilir. Denk geldiniz mi daha önce.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Olgu abi 2 farklı hesaptan, hem pc den hem telefon uygulamasından denedim ama ödeme onay kısmında hata veriyor. Geçmiş dönemlerde bu sıkıntıyı bir kez daha yaşamıştım ama kendiliğinden düzelmişti. Sizce bunun sebebi ne olabilir. Denk geldiniz mi daha önce.

Ticket atın yada farklı bir kart ile yeni bir accounttan deneyin isterseniz.

Yorum bağlantısı

Ticket atın yada farklı bir kart ile yeni bir accounttan deneyin isterseniz.

Gece bir daha denedim onaylandı abi. Ama bayağı bir uğraştım. :)
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Gece bir daha denedim onaylandı abi. Ama bayağı bir uğraştım. :)

Şu Paypal geri gelsede kurtulsak, yağmur duası misali paypal duası yapıcam sonunda :)

Yorum bağlantısı

Olgu abi yine ben yine sorun [emoji16] bu adamlar tatile girmiş olabilir mi. Siparişim my orders başlığı altına düşmedi. Ama dün aldıktan sonra şu uyarıyı gördüm.

56816273b94d14a87d59bb40b1e827dd.png

Ticket açtım bu arada. Dönüş yok henüz.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Olgu abi yine ben yine sorun [emoji16] bu adamlar tatile girmiş olabilir mi. Siparişim my orders başlığı altına düşmedi. Ama dün aldıktan sonra şu uyarıyı gördüm.

56816273b94d14a87d59bb40b1e827dd.png

Ticket açtım bu arada. Dönüş yok henüz.

Şimdi görünüyormu Orders kısmında.

Merhabalar, harici mikrofon takmadan ses kayıt etmiyor mu yanlış mı anladım acaba?

Harici mic takmaya gerek yok ses alıyor  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Şimdi görünüyormu Orders kısmında.

Harici mic takmaya gerek yok ses alıyor :)

Hayır ama ticket yoluyla aldım takip noyu :)
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...