İçeriğe Yönlendir

Matego Xp1 Araç Kamerası Incelemesi ( Harici Lens ) Uygun Fiyat

Olgu Erhan

Recommended Posts

Ahmet Aybeyaz

Harici mic takmaya gerek yok ses alıyor  :)

Teşekkür ederim o zaman detaylı inceleyeyim de a118c den sonra geçelim madem :) görüntüleri çok güzel :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Misafir

Eren bey ve baroş bey bugün nöbetçiyim, kamera eve gelmiş. Yarın bakıcim. 22 aralıkta verdim bakanın 30 öğroya çektik açıklamasını yaptıktan 2 dk sonra sipariş verdim. Ama o gün kabul etmedi sanırım. Bir veya 2 gün sonra verdim. Gümeüğe takılmadı.

http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_312580.html

Bunuda 3 ocakta sipariş verdik daha piyasada hareket yok. Takip numarası var ama bi hareket yok. Çekilişten kazandığımın da hareket bilgileri yok.

Yorum bağlantısı
Misafir
20 dakika önce, Necati Öner yazdı:

Eren bey ve baroş bey bugün nöbetçiyim, kamera eve gelmiş. Yarın bakıcim. 22 aralıkta verdim bakanın 30 öğroya çektik açıklamasını yaptıktan 2 dk sonra sipariş verdim. Ama o gün kabul etmedi sanırım. Bir veya 2 gün sonra verdim. Gümeüğe takılmadı.

http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_312580.html

Bunuda 3 ocakta sipariş verdik daha piyasada hareket yok. Takip numarası var ama bi hareket yok. Çekilişten kazandığımın da hareket bilgileri yok.

Baroş ismi bu forumda değildi yalnız abi :D:D:D

Yorum bağlantısı
Misafir

Kamerayı açtım güzel ama deneyemedim. İki tane kablo var biri kamera ile kutu arası, normal mini usb telefonların ki gibi. Diğeri ise nokia şarj aleti gibi ucu ve buda bi dez avantaj bence. İkili usb şarj aletini kullanamayız. Biucu usb bi ucu nokia şarj aleti kablosu lazım.

f015c166500331c8c50a3e4735aae3af.jpg

cdb5423186538f00b657ffb4d9c28062.jpg

866b02b82827e7663faa0fe2b735b8f8.jpg

46e0f8f31d9a19b778c0169d8c9e0a61.jpg

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

22 Aralık 2016 da aldık bugün teslim oldu vergi vs yok hiç bişi demedik ve üstüne düşük yazmışlar 15 Euro her zamanli gibi [emoji4]

db358fff7668f9873f78652bbb906949.jpg

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Kamerayı açtım güzel ama deneyemedim. İki tane kablo var biri kamera ile kutu arası, normal mini usb telefonların ki gibi. Diğeri ise nokia şarj aleti gibi ucu ve buda bi dez avantaj bence. İkili usb şarj aletini kullanamayız. Biucu usb bi ucu nokia şarj aleti kablosu lazım.

f015c166500331c8c50a3e4735aae3af.jpg

cdb5423186538f00b657ffb4d9c28062.jpg

866b02b82827e7663faa0fe2b735b8f8.jpg

46e0f8f31d9a19b778c0169d8c9e0a61.jpg

O olayı karışmasın diye yapmışlar, harici kamera çıkışına enerji vermesin diye insanlar [emoji4]

Adaptör ucuna ek kablo lehim atılıp istenildiği kadar uzatılabilir.

Şurada yaptığım gibi :

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Bu arada üretici firma yeni sürüm yolladı / güncelledim.

G sensör hassasiyetini ( sarsıntıya bağlı dosya kilitleme ) azaltmışlar ve wifi daha stabil hale gelmiş.

Nasıl yapılır videosu çekip yapmak isteyenler için dosyaları sunacağım :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Kutudan çıkan kağıttaki uygulamayı indirince olmuyor. Markettekini kurunca oldu.

Yorum bağlantısı
Fazlı Özdemir

Olgu Bey, cihazı bir kablosuz modemle ev networküne bağlamayı denediniz mi? Bu sayede apartmanın önüne geldiğimizde cihaz ev networküne bağlanır istediğimiz zaman aynı networkten bağlanıp aracı görüntüleyebiliriz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gencay Bengli
4 saat önce, Olgu Erhan yazdı:

Bu arada üretici firma yeni sürüm yolladı / güncelledim.

G sensör hassasiyetini ( sarsıntıya bağlı dosya kilitleme ) azaltmışlar ve wifi daha stabil hale gelmiş.

Nasıl yapılır videosu çekip yapmak isteyenler için dosyaları sunacağım :)

Olgu bey valla helal olsun size. Yapmış olduğunuz incelemeler için teşekkür ederim. Tam bir kameraya niyetlendim ( A119 ) 30 EURO hikayesi kafama takıldı. Derken Matego ile alternatif yaptınız.

Gönlüm A119 dan yana ama doların ani yükselişi , gümrük hikayeleri bizi Mategoya döndürecek gibi.

A119 Türkiyeye rahat girer mi sizce . 30 Euro açıklamasaından sonra A119 cihazından getiren oldu mu bilginiz var mı?

Yorum bağlantısı
Misafir
2 saat önce, Fazlı Özdemir yazdı:

Olgu Bey, cihazı bir kablosuz modemle ev networküne bağlamayı denediniz mi? Bu sayede apartmanın önüne geldiğimizde cihaz ev networküne bağlanır istediğimiz zaman aynı networkten bağlanıp aracı görüntüleyebiliriz.

Chaz yakınsa eve, cihaza bağlanıp izlenebilir. Tabi kamerada sürekli güç olması lazım. Ürün başka ağa bağlanmıyor siz ürüne bağlanıyorsunuz.

Yorum bağlantısı
Fazlı Özdemir
2 dakika önce, Necati Öner yazdı:

Chaz yakınsa eve, cihaza bağlanıp izlenebilir. Tabi kamerada sürekli güç olması lazım. Ürün başka ağa bağlanmıyor siz ürüne bağlanıyorsunuz.

Buı tip cihazlar hem güncelleme yapmak hem ağdan erişim için networke dahil olabiliyor. Denemek lazım.

Yorum bağlantısı
Misafir

Şebekeye nasıl bağlanılır o durumda, cihazın öyle bi donanımı yok ki (emin değilim tabi) . Güncelleme kart içine dosyayı koyuyosun o kadar.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
4 saat önce, Gencay Bengli yazdı:

Olgu bey valla helal olsun size. Yapmış olduğunuz incelemeler için teşekkür ederim. Tam bir kameraya niyetlendim ( A119 ) 30 EURO hikayesi kafama takıldı. Derken Matego ile alternatif yaptınız.

Gönlüm A119 dan yana ama doların ani yükselişi , gümrük hikayeleri bizi Mategoya döndürecek gibi.

A119 Türkiyeye rahat girer mi sizce . 30 Euro açıklamasaından sonra A119 cihazından getiren oldu mu bilginiz var mı?

Rica ederim :blush:

Ya Matego Efsane bir model A119 da güzeldir ama çoook pahallı. 1. msjda ki indirim kodu ile 49 $ a alınıyor. Çok talep var diye ZAM yapmadan kap bir tane MATEgo derim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...