İçeriğe Yönlendir

Matego Xp1 Araç Kamerası Incelemesi ( Harici Lens ) Uygun Fiyat

Olgu Erhan

Recommended Posts

Hayırlı olsun Barış Bey.

Teşekkürler eren bey
Hayırlı olsun Barış Bey.

Teşekkürler eren bey
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Ali Çınar

Ben de almayı istiyorum mategoyu ama gümrükte kalır diye endişe ediyorum. Malum 30doların üstünde diye. Satıcıya yazdım pakete düşük fiyat etiketi vurun diye aldığım cevap : " In accordance with customs regulations we cannot declare a lower value on the invoice or declare the item as a gift. Unfortunately, we have no control over these regulations and potential import duties." yani kısaca; faturada daha düşük bir değer gösteremeyiz diyor. Bir çözüm var mıdır bu konuda acaba ?

On 12.01.2017 at 16:58, Necati Öner yazdı:

Kamerayı açtım güzel ama deneyemedim. İki tane kablo var biri kamera ile kutu arası, normal mini usb telefonların ki gibi. Diğeri ise nokia şarj aleti gibi ucu ve buda bi dez avantaj bence. İkili usb şarj aletini kullanamayız. Biucu usb bi ucu nokia şarj aleti kablosu lazım.

f015c166500331c8c50a3e4735aae3af.jpg

cdb5423186538f00b657ffb4d9c28062.jpg

866b02b82827e7663faa0fe2b735b8f8.jpg

46e0f8f31d9a19b778c0169d8c9e0a61.jpg

hocam gümrükten sorunsuz geçti mi ürün ?

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Ben de almayı istiyorum mategoyu ama gümrükte kalır diye endişe ediyorum. Malum 30doların üstünde diye. Satıcıya yazdım pakete düşük fiyat etiketi vurun diye aldığım cevap : " In accordance with customs regulations we cannot declare a lower value on the invoice or declare the item as a gift. Unfortunately, we have no control over these regulations and potential import duties." yani kısaca; faturada daha düşük bir değer gösteremeyiz diyor. Bir çözüm var mıdır bu konuda acaba ?

Gearbest hep düşük yazıyor. Gümrük çıkmıyor kameraya.

Alan tüm vatandaşlar memnun şiddetle tavsiye ediyorum bu modeli.

Netlik çekimler herşey mükemmel.
Yorum bağlantısı

15 euro yazıyolar. Şimdi iki tane daha sipariş verdik. Gümrük işi birazda şans. O kadar çok ürün giriyor ki nasıl kontrol ediyolar anlamıyorum. Muhtemelen rastgele bazı şeyleri kontrol ediyolar.
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
(düzenlendi)
26 dakika önce, Necati Öner yazdı:

15 euro yazıyolar. Şimdi iki tane daha sipariş verdik. Gümrük işi birazda şans. O kadar çok ürün giriyor ki nasıl kontrol ediyolar anlamıyorum. Muhtemelen rastgele bazı şeyleri kontrol ediyolar.

Ya %99 vergi çıkmıyor. Bakın son aldığım dün teslim aldığım kamera. Gümrüğe girdi didik didik ettiler sadece 4.5 tl gümrük kontrol ücreti çıktı.

8be1df6159e0331610812fdc29fde2d6.jpg

Takip hareketlerinide ekliyim.

Matego Xp1 süper bir cihaz bu aralar alınabilecek en iyi araç kamerası diyebilirim.

82fbb9568292424747a438afae5e978b.jpg

69efe12b5b0cf62c316ca2a4b5be0faa.jpg

1a26c7701dbb164fa4875bcdca7eed54.jpg

tarihinde Olgu Erhan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Bugün sabah siparişi verdiim abi.İnaşallah bir sıkıntı olmadan gelir.Yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim abi.Saygılarımla...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Bugün sabah siparişi verdiim abi.İnaşallah bir sıkıntı olmadan gelir.Yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim abi.Saygılarımla...

valla 15 güne kadar gelir milletin jet gibi gelio :) rica ederim kamera süper ve iyi tercih.

3dfb1331665a97957f2ad1f7ef187a52.jpg

9ec1cee5092d3f7573aaeb9449e43846.jpg
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
15 şubattaki dün 19 şubattaki bugün geldi

Süper hani resimler :)
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan
9 saat önce, Necati Öner yazdı:

15 şubattaki dün 19 şubattaki bugün geldi

Epey hızlı gelmiş abi.:)

Yorum bağlantısı
Misafir

Gereksiz kablo uzunluğu var, g1wc gibi kameranın öne arkaya doğru ayarlamak yok. Cama monte etmeden wifi üzerinden telefona bağlanıp görüntüyü aldıktan sonra sabitleyin.

5b6cdf48155ff540d66f5ea4df3febe2.jpg

Diğeri arkadaşa gitti.

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan
7 saat önce, Necati Öner yazdı:

Olgunun dediği gibi sigortaya bağlatmak en iyisi.

Montaj resimlerinizi bekliyoruz abi.:)

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Bu arada adaptörün içini açtık boş yani kamera 12 Volt ile çalışıyor :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Bu fuse tab nasıl kullanılıyor Olgu? İki ucu mu var onun?

Normal sigorta yerine takılıyor yani sigorta gibi ayrıca üstündeki yuvaya sigorta takıyoruz bi nevi sigortadan farkı yok.

Tek farkı bir ucu kablo çıkıyor işte cihazları o kabloya + ucu bağlamak için kullanabiliyoruz.

Kısaca sigorta panelinde kesme biçme yapmadan yada oto elektrikçilerinin yaptığı tarz kabloyu sigorta ucuna sarmadan daha profesyonel / düzenli bağlantı oluyor.

Ben kullanıyormuyum, hayır :) benim sigorta paneli çorba oldu her yerden kablolar girip çıkıyor :)

Daha çok Titiz ve arabasının üstüne titreyen kişilerin tercihi diyebiliriz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...