İçeriğe Yönlendir

Matego Xp1 Araç Kamerası Incelemesi ( Harici Lens ) Uygun Fiyat

Olgu Erhan

Recommended Posts

Mustafa Özcan
2 saat önce, Necati Öner yazdı:

Kamerayı almadan önce Olgunun videolarını izleyin. Youtube dan da izleyin, aklınızda montaj için yer edinsin. Çok kaliteli ama kablo fazlalığı dert. Olgununki gibi ya sigortaya yada bi videosunda direksiyonun solundaki plastik pqrçanın altına takmak mantıklı. Ben sökemedim o plastiği.

Beceremedim desene abi kısaca.:D Hafta sonu açarsa bende montajını yapmayı düşünüyorum.Yarıca eve gidip bakmayı düşünüyorum benim kamera güncel mi diye?:)

Yorum bağlantısı
Misafir
Beceremedim desene abi kısaca.[emoji3] Hafta sonu açarsa bende montajını yapmayı düşünüyorum.Yarıca eve gidip bakmayı düşünüyorum benim kamera güncel mi diye?[emoji4]

Yok be ya onu koyacak yer bulurum da, a118 sipariç ettim acele etmiyorum. Olmadı bunu arkaya takarım.
Yorum bağlantısı
Murat Birinci

612a3df5e21360a505d85980fc835cef.jpg
6700aa7dd938b6b349199df91307ef78.jpg
Montajı dün yaptım. Kablolar sorun çıkarmadı. Kayıt kutusunu da soldaki yere koydum. Kartı almak gerektiğinde kolayca alabilmek için. Gücü ise kontağa bağladım. Ürün güzel. Tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
612a3df5e21360a505d85980fc835cef.jpg
6700aa7dd938b6b349199df91307ef78.jpg
Montajı dün yaptım. Kablolar sorun çıkarmadı. Kayıt kutusunu da soldaki yere koydum. Kartı almak gerektiğinde kolayca alabilmek için. Gücü ise kontağa bağladım. Ürün güzel. Tavsiye ederim.

Çok iyi olmuş :D
Yorum bağlantısı
Murat Birinci
On 15.03.2017 at 11:25, Olgu Erhan yazdı:

Güncelleyin, Gsensör hassasiyeti azalıyor. Daha az dosya kitliyor.

64 gb karta 11 saat çekim yapabiliyor. Nasıl yer kalmaz :) 15 günde bir format atsak wifiden 30 saniye yeterli olur.

Olgu Bey merhaba,

Youtube linkinde dropbox linkleri cevap vermiyor. Bakmanız mümkün mü?

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Olgu Bey merhaba,

İlgileniyorum.
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
46 dakika önce, Murat Birinci yazdı:

Olgu Bey merhaba,

Linkler tamam. :flowers:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Bekir Çelik

@Olgu Erhan bey, bu harici lensin esprisi nedir? Diğer kameralardan artısı nedir?

* * *

Şu an F/P olarak en uygun araç kamerası bu mudur?

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
[mention=58668]Olgu Erhan[/mention] bey, bu harici lensin esprisi nedir? Diğer kameralardan artısı nedir?

* * *

Şu an F/P olarak en uygun araç kamerası bu mudur?

Direkt güneşi ana ünite yemez dolayısı ile çok daha uzun ömürlü. Bildiğiniz üzere elektronik cihazlar çalışırken ısınırlar, üstüne birde güneş yerlerse daha da ısınıp problem çıkartabilirler.

Birde bu cihaz extra kapasitörlü. Ayrıca 12 v ile çalıştığı için kolay kolay bozulma vs olmaz. Lenside istediğiniz yöne döner. Diğer cihazlara göre extra gece çekimi daha iyidir.

F/p alınabilecek en iyi modellerden biridir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bekir Çelik
24 dakika önce, Olgu Erhan yazdı:

F/p alınabilecek en iyi modellerden biridir.

190 TL'ye geliyor sanırım şu anki kur ile. "100 daha koysanız şu modeli alırsınız, daha iyidir." dediğiniz bir model var mı acaba?

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
190 TL'ye geliyor sanırım şu anki kur ile. "100 daha koysanız şu modeli alırsınız, daha iyidir." dediğiniz bir model var mı acaba?

Yok, kamera güzel.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bekir Çelik

Henüz arabayı almadım ama Matego XP1 siparişini geçtim. :) Kamera elime ulaşmadan arabayı alırım nasipse. Teşekkürler @Olgu Erhan

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Henüz arabayı almadım ama Matego XP1 siparişini geçtim. [emoji4] Kamera elime ulaşmadan arabayı alırım nasipse. Teşekkürler [mention=58668]Olgu Erhan[/mention]

Hadi hayırlısı.
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mustafa Özcan

Olgu abi bir arkadaş için daha sipariş verecektik ama kodun süresi dolmuş.Tekrar aktif olma şansı var mı kodun?

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Olgu abi bir arkadaş için daha sipariş verecektik ama kodun süresi dolmuş.Tekrar aktif olma şansı var mı kodun?

Stoklarında çok az kalmış yeni stoklar gelene kadar indirim yapmıyorlar :(
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Stoklarına ne zaman girermiş bir bilgin var mı abi.?:unsure2:

Bu arada benim aracın konusunda montaj resimlerini ekledim bir bak istersen abi.:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan
3 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Aliexprese baktınız mı

Orada göremedim abi.:unsure2:

Yorum bağlantısı
Bekir Çelik
On 02.04.2017 at 13:56, Bekir Çelik yazdı:

Henüz arabayı almadım ama Matego XP1 siparişini geçtim. :) Kamera elime ulaşmadan arabayı alırım nasipse. Teşekkürler @Olgu Erhan

Kameram dün geldi. Tam 20 gün. Ortalamanın üstünde bir süre oldu sanırım. İzmir/Ödemiş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Bekir Çelik

Abiler C-Max II'ye nasıl montaj yaptınız? Yapan oldu mu? Olgu beyin aracındaki gibi sigorta kutusuna içeriden erişilebilir mi?

Hafıza kartı içinden çıkmıyormuş sanırım, öyle sanıyordum ben. En fazla 64 GB mı destekliyor? Hangi kartı tavsiye edersiniz? SD kart alıyoruz sanırım.

@Olgu Erhan, hocam İzmir'deki Yenilmez Oto'ye gitsek, bağlantıyı nasıl yapıyorlar? Tertemiz kablo görünmeyecek şekilde döşüyorlar değil mi? DH'de onları tavsiye etmişsiniz.

Bir de bu iş elektrik mevzusu ya, kısa devre vb riskler konusunda rahat olmalı mıyız? :) Hiç bu endişeyi taşıyan bir ileti okumadım da.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Bekir Çelik

SD karttaki görüntüleri kamera hangi formatta kaydediyor? Bilgisayara takınca direk açabileceğim bir formatta mı? Yoksa Matego'nun bir programı vs mi açıyor?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...